Program Dni Ozorkowa 2008

38
149
dni_ozo_2008.jpg

Tegoroczne Dni Ozorkowa odbędą się w drugi weekend (7 i 8) czerwca. Muzycznymi gwiazdami w sobotę będą zespoły Blue Cafe oraz Oddział Zamknięty. W niedzielny wieczór pożegna Ozorkowian zespół CLIVER.

Dla dzieci organizatorzy przygotowali pokaz modeli zdalnie sterowanych. Nie zabraknie także sportu. Jak co roku odbędą się Turniej Piłki Nożnej oraz Turniej Piłki Plażowej o Puchar Burmistrza Miasta.

pdf Pobierz Program Dni Ozorkowa 2008


PROGRAM DNI OZORKOWA 2008

 

 

 

SOBOTA 7.06.2008

 • 08.00 – 13.00 Wojewódzkie Mistrzostwa w Ratownictwie Wodnym (Basen WODNIK Ozorków)
 • 10.00 – 14.00 Turniej Piłki Plażowej o Puchar Burmistrza Miasta Ozorkowa (na terenie przyległym do hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji ul. Traugutta 2)

FESTYN PRZY UL. UNII EUROPEJSKIEJ

 • 14.00 Pokaz Modeli Zdalnie Sterowanych/Turniej „Na Wesoło” o Puchar Burmistrza Miasta Ozorkowa
 • 15.00 Powitanie
 • 15.05 – 15.35 Orkiestra Dęta
 • 15.35 – 17.30 Przegląd dorobku artystycznego dzieci i młodzieży z Ozorkowa
 • 17.30 – 18.00 Uroczyste otwarcie Dni Ozorkowa/Wręczenie nagród Zwycięzcom Turnieju „Na Wesoło” o Puchar Burmistrza Miasta Ozorkowa
 • 18.00 – 18.45 Mimo Wszystko
 • 18.45 – 19.00 Blok konkursowy
 • 19.00 – 20.00 Dwa Tygodnie
 • 20.00 – 21.15 Blok konkursowy
 • 20.15 – 21.30 Blue Cafe
 • 21.30 – 21.45 Blok konkursowy
 • 21.45 – 23.00 Oddział Zamknięty

NIEDZIELA 8.06.2008

 • 11.00 – 13.00 Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta (Boisko Sportowe ul. Łęczycka 1)


FESTYN PRZY UL. UNII EUROPEJSKIEJ

 • 14.00 – 15.30 Przegląd dorobku artystycznego dzieci i młodzieży z Ozorkowa
 • 15.30 – 16.30 „WŁÓCZYKIJ” – Studio Teatralne Bielskich
 • 16.30 – 17.30 Chór Prolisok z Ukrainy
 • 17.30 – 17.45 Wręczenie nagród Zwycięzcom Turnieju Piłki Plażowej o Puchar Burmistrza Miasta, Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta
 • 17.45 – 18.00 Blok konkursowy
 • 18.00 – 19.15 The Bootels
 • 19.15 – 19.30 Blok konkursowy
 • 19.30 – 20.30 CLIVER

Ponadto: konkursy, zabawy pozasceniczne dla dzieci, Mega wesołe miasteczko, Mega ogródek gastronomiczny, inne atrakcje

 • ehh

  ehh no to mamy tak samo nudne dni ozo jak w tamtym roku …juz urodziny manufaktury byly ciekawsze …zal ..mi tego miasta naprawde nora taka dziura sie nie ma co dziwic ze zgierzanie na to miasto miwia „miasto cudow” ehh ..w parzeczewie o niebo lepiej bedzie .

  • kijosz

   iDŹ ty RuRo i wyp***** Z Ozo A dZiUrE to mAsz mIĘdzY nOgaMI i W GłoWie A jAk Ci NIE pASujE To NiE IdŹ ŻaL Mi CiEbIE ;/;/;/ 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 🙁 🙁 🙁 😮 😮 😮 😮 😮 :silly: :silly:

 • klaudiusz

  Nie narzekaj. Juwenalia UL też będą słabe, idziemy z postępem 😉

 • rudi

  hmmm… Wy byscie pewnie chcieli kosmitow 😀

 • alexOZW

  co wy gadacie fajnie bedzie 🙂 najlepiej narzekac… wielkie ozorkowskie „pany”. nie pasuje to nie przychodzcie. albo najlepiej nara z naszego miasteczka. nikt was tu nie trzyma.
  ps. wiecie co i kiedy ma byc w Parzeczewie? 🙂

 • boxia

  no coz moglo byc gorzej,fakt faktem Blue Cafe juz gralo w OZo ale w sumie nie ejst zle… chociaz ja wolalabym jedna wieksza gwiazde a nie dwa przecietne zespoly.. nasze szczescie ze juwenalia sa w te same dni… choc nie do konca wiadomo kto wystapi obi plotki sie potwierdzily 😀

 • chiliozo

  ja tam wole juvenalia niz smieszne dni ozo;-)pozdro

 • james

  super dni ozorkowa. same gwiazdy :cheer: ciesze sie bardzo ze bedzie cliver

 • ego

  Juwenalia rządzą, zwłaszcza we Wrocławiu 🙂 Nie ma co porównywać Chili 😛

 • boxia

  Polibuda w tym roku tez calkiem niezle:D już się nie moge doczekać z reszta co do UNiwerku 6-o czerwca zagra Coma wiec tez bedzie co posluchac, z reszta sama atmosfera tej imprezy i jej otoczka jest lepsza od Dni Ozo; chociaż tyle że mamy jakąś alternatywę i co ze sobą zrobić gdy plan dni Ozo nam nie odpowiada…

 • kwiatek

  na uniwerku bedzie coma??? Naprawde?? Ojjaa:-). A wiecie co jeszcze? Bo jak szukalam w necie to nic nie moglam znalezc.

 • boxia

  Dja dotarlam do tego tka doslzy plotki ze ma byc Coma weszlam na strone zespolu i faktycznie w planie kooncertóś widnieje 6 czerwca Juwenalia Łódź lulumbowo…a reszte macie tutaj :D, drugi dzien to juz hip hop.. ale moim zdaniem to dobry pomysl w ten sposob wiekszosc jest zadowolona 😀 pzdr
  http://www.lastfm.pl/event/540868

  • zbulwersowana

   no w końcu mamy takie dni ozo , jakie władze w naszym mieście rządzą!!!! jedno i drugie beznadziejne!!!!!! i jeszcze na rondzie – bez sens!!!!! zero atmosfery !!!! władze ozorkowa powinny sie wstydzić, ze dla przykładu taki parzęczew potrafi lepiej zoorganizować zabawe dla ludzi, ale tam widoczniej pracują bardziej kompetentne i INTELIGENTNE osoby!!!!!!

 • Jaaaa

  😮 o co wam biega łosie?? to niby co będzie w Paryżewie?? bo ja tam nie sądzę że coś lepszego….a co do władz to sie zgadzam 😉

 • Jak zwykle .. Porażka…

 • Hewyble

  fajnie by bylo jak by Verba przyjechala albo jakis zespul hip hopowy bo juz sie nudi robią rokowce zabic owce łeeeeeeeeeeeee!!!!!

 • miaka

  jak dni parzęczewa są lepsze to ja 😀 nuuuuda. a w tamtym roku dni ozo były wypasione! jedyny zespól jaki bedzie to skaner! buhaha 😀

 • blelellee

  🙁 :whistle:

 • Ewelina

  😮 Dni Ozo, powinni sie lepiej postarać, zwłaszcza że wokoło tyle atrakcji, choćby przykładowo juwenalia. Heh wiecie w sobotę byłam na amatorskich wyścigach samochodowych w Zgierzu, a u nas? U nas ścigają sie po kryjomu chłopaki, bo Ozo w życiu nie zorganizuje dla nich czegoś takiego :s !Bezsens… tu nie ma co robić młode pokolenie. Blue cafe? O jezuśku 😡 Stare i sie przejadło, ktoś juz tu napisał ze woli jedną porządną gwiazde niz dwie przeciętne :whistle: . Popieram! :woohoo: Liczy sie jakość, a nie ilość moi drodzy. Kto z was by sie nie bawił przy fajnej muzyce? :huh: Lepiej zapłacić jej za kilka godzin wiecej, niż dać tą forsę jakiemuś innemu beznadziejnemu zespołowi. Ktos powiedział obraźliwie „jak ci sie nie podoba to wy********” :-?: Super! Bardzo chętnie:woohoo: 😉 Tu przychodzę tylko spać, w dzień mnie nie ma :side: Pozdrawiam ludzi tego samego zdania :silly: B)

 • Kamil

  Wie ktos moze jaki przdział wiekowy jest do turnieju plazówki dziewczyn??

 • masakra

  zamiast organizować dni Ozorkowa , wzieli by sie za ogarniecie tego miasta które cale się sypie , drogi by poprawili albo chociaż , za skoszenie trawy.. o herbie który spadł przy wiezdzie już nie wspomne 😀 😀

 • gość

  Dni ozorkowa powinny odbyć się na placu a nie w tych polach elizejskich.jaka to wizytówka naszego miasta.

 • Guest

  Nie dużo brakuje żeby zrobili na prawdziwych polach uprawnych. W kartoflach lub w kapuście 👿 :woohoo:

 • Isztar

  lipa że w tym roku dni Ozorkowa będą znowu na ul. Unii Europejskiej na placu było fajniej 🙁 🙁 władze Ozorkowa powinny posprzątać nasze miasto bo gdzie się nie ruszy człowiek tam bałagan np nad zalewem niedługo będzie można już pływać więc powinni oczyścić zalew a nie potem pływasz sobie pływasz i wdepniesz na jakieś szkło i noga rozwalona… 🙁 🙁 ozorków jest ładnym miastem ale strasznie brudnym i zaniedbanym, weźcie się w końcu do roboty!!!!!:sad: bo z waszej roboty to nic kompletnie nie widać… tylko opitalać byście się chcieli… to nie jest chlew tylko miasto w którym ludzie chcą spokojnie mieszkać więc weźcie się do roboty żeby ludziom w tym mieście było dobrze a nie tylko myślicie o sobie i o tym żebyście dużo zarabiali a nic nie robili… policja nasza Ozorkowska też zamiast łapać bandytów którzy gwałcą i zabijają albo jeżdżą pod wpływem alkoholu i powodują wypadki zajmuje się pierdołami, co z tego że jeżdżą po Ozo jak i tak nic nie robią… np słynny sklep „Graczyk” przy ul. Bema lub w ogóle okolice Bema aż strach tam pod wieczór przejść bo pijaków pełno a policja nic z tym nie robi… byłam kiedyś w tych okolicach i widziałam jak policja podjechała spisała ich i sobie pojechała a pijaki sobie dalej stały i chlały wódę….. jaka jest filozofia w tym mieście???????????????? 🙁 🙁 🙁
  tak samo budowla ozorkowska też by mogli z nią coś zrobić a nie tylko zasyfia ta budowla miasto… i kręcą się tam ćpuny….:sad::sad: Pamiętam ktoś mi kiedyś tak ze Zgierza powiedział cytuje :”wiesz czemu w Ozorkowie tak się dzieję?? Bo do Ozorkowa wprowadziła się cywilizacji” Więc nie mowie że to tylko wina władz ale także mieszkańców którzy nie dbają o nasze miasto, rzucają śmieci gdzie popadnie i nie umieją po sobie posprzątać… więc mówię władze weźcie się do roboty jeśli nie chcecie aby mieszkańcom Ozorkowa było źle a wy mieszkańcy ozo pomagajcie w tym i nauczcie się kultury i sprzątać po sobie i także dbajcie o nasze miasto …………………:sad::sad::sad::sad:
  Isztar

 • zuzia___xdd

  co wy gadacie będzie fajnie w ozo nie to co u nas tylko Manam był w tym Alexie nudy były jak cholera :unsure: ale sokołek sie postarał wygrał 4:o z Mazowszem 👿

 • zuzia___xdd

  👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: 😛 😛 😛 😛 B) B) B) B) B) B) :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: B) B) q

 • Kate

  Mam do Was prośbę-moglibyście mi wytłumaczyć, jak dojść na tą ulicę Unii Europejskiej? Nie mam pojęcia, gdzie to jest… Z góry wielkie dzięki!

 • Isztar

  a skąd chcesz iść???

  • Kate

   Właściwie to obojętne, skąd, bo i tak dopiero muszę tam przyjechać 😛 Kompletnie nie wiem, gdzie jest taka ulica, nie mogę jej znaleźć nawet na żadnej mapce..da się wytłumaczyć, jak tam dojść np. z centrum (Starzyńskiego, Wyszyńskiego)?

 • karola

  w expresie ilustrowanym czytałam, że ma nie być CLIVERA. Czy wie ktoś cokolwiek na ten temat??

 • LoL

  😀 Smiac mi sie chce jak slysze co wy tu piszecie.!! Kazdy z was narzeka ze dno Ozo beda beznadziejne.! Wierzcie mi widzialam o wiele gorsze imprezy :huh: W tym roku akurat sie postarali.! Wy to byscie chcieli gwiazdke z nieba.!! :silly: Jak tak uwazacie to nie musicie przychodzic..laski nikomu nie robicie.! Jestem pewna ze wikszosc osob co tak teraz narzeka..na dnich ozo bedzie sie swietnie bawic.!! 😛

 • ble ble pfffffffffffff

  ejjj gosciu to jest najlepsza impreza w polsce rozumiesz to !!!! jestecie leszczami dla mnie !!!! 👿

 • Skoniu$

  B) Mi siem wydaje, że fajnie będzie… Tylko szkoda, że inne zespoły np. PeJa, lub VeRbA nie zagoszczą … Sie nie dziwie że Ozo tak nazywają :/

 • Vanclaw

  jaki piekny chlewik zostawiają po sobie te ze wsi jak przyjadą do nas.
  od razu widać że dni ozo dla zamiejscowych i zmęczonych po pracy na roli.
  Oni myślą,że so u siebie, a potem my z miasta musimy po nich ten smród i bród sprzątać.

 • Vanclaw

  Dlaczego akurat w tym miejscu organizują te pechowe dni ozo,a nie na placu, jak to niegdyś bywało

 • kk

  jestem pod miłym wrażeniem. Impreza chyba po raz pierwszy w naszym mieście fajnie zorganizowana. Jest gdzie usiąść piwka się napić, atrakcje dla dzieciaków i ogólnie całkiem miło. Zespoły, no cóż, nie mój gust, ale ogólnie oceniam na plus

 • wrażenie

  Prócz tego że na koniec był okropny bałagan… i ludzie potykali się o butelki i puszki … to atmosfera była super. Oplacało się czekać godzinę 😮 na OZ bo grali świetnie :woohoo: ^^ Mają parę ludzie. A noi w tym roku wreszcie trochę przedłużyli ^^ Ogólnie ZAJEBIŚCIE !!!! 😀 😀 :side: :side:

 • Gall anonim xDD

  Ludzie!! Jak tak mozna?! 😯 To w koncu nasze miasto w którym mieszkamy a wy tylko potraficie mówic co nie tak :dry: a moze byscie poznali lepsze strony NASZEGO miasta hmm?? Są również zalety nie tylko wady które wy tylko zauważacie ❗ Inne miasta również mają wady nie tylko nasz Ozorków…Ja, niestety jedna z nielicznych KOCHAM TO MIASTO ❗ ❗ ❗ U nas jest pieknie zielono i w ogole przyjemnie sie chodzi na spacerki 🙂 W wiekszości miast tego nie ma ❗