Mistrzostwa Szkół Okręgu Łódzkiego w Brydżu Sportowym

0
55

W dniach 29-30 września w Ośrodku PINIA w Sokolnikach Lesie zostały rozegrane Mistrzostwa Szkół Okręgu Łódzkiego w Brydżu Sportowym. Reprezentacje, które zajęły pierwsze trzy miejsca w klasyfikacji szkół zostały nagrodzone pucharami i dyplomami. Zwycięzca klasyfikacji indywidualnej otrzymał w nagrodę książkę do doskonalenia nauki gry w brydża.

Pierwszego miejsca z 2006 roku nie obroniła i zajęła drugie miejsce reprezentacja Zespołu Szkół w Solcy Wielkiej, tylko dlatego, że nie zagrała w pełnym czteroosobowym składzie, chociaż ta szkoła mogła wystawić co najmniej dwie pełne reprezentacje.

Tytuł Mistrza i puchar ufundowany przez Prezesa Wojewódzkiego Związku Brydża Sportowego w Łodzi Włodzimierza Choinkowskiego zdobyła reprezentacja I LO w Łodzi. Grali w niej absolwenci Zespołu Szkół w Solcy Wielkiej bracia Marcin i Maciej Bojarscy. Na czwartym miejscu, o szczebel niżej niż w ubiegłym roku z uwagi na absencję Anity Modrzejewskiej zostały sklasyfikowane dziewczęta z Zespołu Szkół w Modlnej.