Nie dajmy „zaorać” naszej kultury!

2
49

Burmistrz Ozorkowa wyraził zgodę na organizację zlotu. Odbędzie się on jak co roku na boisku w lasku miejskim. Problem w tym że boisko zostało zmodernizowane przez KP Kotan Ozorków i podopiecznych Monaru. Jeszcze rok temu boisko było w fatalnym stanie… a po zlocie motocykli nie można było go nazwać boiskiem tylko polem.
boisko.ozorkow.org – wejdz i podpisz się!

Całą sprawą zaopiekował się Monar z Ozorkowa i KP Kotan Ozorków ktory przeznaczył sporą sumę pieniędzy na trawe, malowanie, bronowanie, koszenie trawy, wyrównanie nawierzchni, kupno kosiarki, zasilanie kosiarki benzyną dodatkowo codziennie strażacy wylewają 5000 litrów wody na boisko aby nawilzyć nawierzchnię i podlac trawę są to bardzo DUŻE pieniądze.

Po zlocie motocykli boisko znowu zamieni się w ruinę, i cały wysiłek Monaru, Strażaków i KP Kotan Ozorków pójdzie na marne! Teraz boisko jest ośrodkiem rekreacyjnym dla czynnie uprawiających sport i chodzących na spacery. Jest cicho, miło i przyjemnie.

Nie pozwólmy aby ten obiekt został zniszczony, nie trzeba chyba przypominać co dzieje się w mieście podczas trwania zlotu na boisku i w mieście. Rok temu tragicznie zginęła 15 latka, wracająca ze zlotu.

Apelujemy więc o podpisanie się pod internetową petycją o "przeniesienie zlotu na inny obiekt".

ozorkow.org