Dworzec wciąż czeka na remont

4
24
blizejciebie.png

W coraz gorszym stanie jest ozorkowski dworzec PKP.
Nie dość, że na głowy pasażerów od miesięcy sypie się tynk z kolumny obok wejścia, to ostatnio ktoś wyrwał drzwi wejściowe.

Poczekalni nie daje się zamknąć, co ułatwia wandalom dewastację wnętrza.
PKP wiele razy obiecywało naprawę budynku, ale jak dotąd nic nie zrobiono. Także i tym razem kierownik Zakładu Nieruchomości w Łodzi Krzysztof Pokora zapewniał nas, że w najbliższym czasie ozorkowska stacja doczeka się remontu.

Nie był jednak w stanie podać konkretnego terminu. Jeśli kolej dalej tak będzie dbała o swój majątek, stacja w Ozorkowie szybciej się zawali, niż doczeka ręki fachowca…

 

BLIŻEJ CIEBIE, 2006-12-02, TEKST I FOT. (JAZ)
 • eyes of cat

  ehe

 • szpiq

  to nawet mamy ten dworzec 😉

 • Vanclaw

  Te nieszczęsny dworzec, już tak slamsowato wygląda i zapomniany przez wszystkich stoi przez ponad 10-lat, a oni dopiero teraz odważyli się o tym napisać, -gratuluje refleksu.

 • Maciej

  …Może nie tyle dworzec, co budynek dworcowy a raczej jego ruiny (wejście zabite płytą OSB…). Wokół pustka i śmieci. Brak nawet rozkładu jazdy. Wisi jakaś nieaktualna prowizorka na słupie. To naprawdę SKANDAL!!! NIEBYWAŁE! Konieczny remont NATYCHMIAST, oraz ktoś, kto tam będzie tego pilnować, jakiś gospodarz!