Ruszył Sztab XV WOŚP w Ozorkowie

6
40
WOŚP

XV finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy potrwa dwa dni – 13 i 14 stycznia 2007 roku. Organizatorami finału WOŚP w naszym mieście są: Młodzieżowy Dom Kultury im. Małego Księcia (w którym mieścił się będzie Sztab XV Finału) oraz Urząd Miejski.

Pierwszego dnia wszyscy chętni będą mogli obejrzeć spektakl w Miejskim Ośrodku Kultury, przygotowany przez nauczycieli i wychowawców z ozorkowskich szkół i przedszkoli w ramach programu "Nauczyciele Dzieciom" w rytmie karnawałowym.
W niedzielę 14 stycznia 2007 r. zapraszamy wszystkich do udziału w imprezie w Hali Sportowej MOSiR-u. Przewidzianych jest wiele atrakcji, m.in. występy artystyczne i licytacje.

Wszystkich zainteresowanych czynnym włączeniem się do akcji: poprzez wolontariat, pomysły i ich realizację oraz współfinansowanie imprezy, prosimy o kontakt z organizatorami:

Młodzieżowy Dom Kultury im. Małego Księcia w Ozorkowie, ul. Listopadowa 6b,
tel. (42) 718 93 53, e-mail: MDKOZORKOW@poczta.onet.pl
 
Urząd Miejski w Ozorkowie, ul. Wigury 1, p. 215, tel. 042 710 31 27,
e-mail: agoslinska@interia.pl.
Źródło: umozorkow.pl
 • nobody

  normalnie nie mogę wyjść z podziwu, że Pan O. pozwoli aby tyle ludzi latało po hali :O:O (a parkiet się nie zniszczy ??)LOL

 • FenX

  nowa kadencja i już nie ma kaski na nic lepszego niż tylko przedstawienia ozorkowskich szkół..? są one jak najbardziej na miejscu, ale jeżeli to wszystko to szkoda ludzi zbieraniem męczyć

 • szpiq

  lipa, syf i ubóstwo, znowu bedzie lipa na hali, mogli byscie zaprosic jakis zespół, albo coś ciekawego…rok temu było jak było, oprócz sztucznych ogni to podobalo mi sie wszystko 🙂 a teraz to juz wogole sie szykuje… 😛 mam to gdzies jade do lodzi!

 • bożena

  Czyli od 15tu lat to samo!

 • bożena

  Może tym razem w końcu ktoś zorganizuje tą imprezę jak należy! Dajmy im szansę.
  Może my sami możemy zdecydować?
  To może być szansa BY zobaczyć i usłyszeć to co chcemy!
  Ja chcę AHAJA a razcej AHAJę!!!!!!!!!!!!

 • ruda

  Życzę organizatorom rozmachu i wyobraźni w komponowaniu programu i koordynowaniu poczynań sztabu finału WOŚP. Oby konfliktów, odwołanych imprez, obrażonych artystów i smutnych komentarzy w mediach nie było! Najlepszego!!!