KOTAN LIDEREM B KLASY !!!

10
42

Warto było solidnie przygotować się do najważniejszego meczu w rundzie jesiennej. Wzmocnienie składu oraz mikrocykl treningowy przygotowany przez Damiana Gurdziela przyniosły oczekiwany rezultat. Zasłużone i pewne zwycięstwo Kotana nad dotychczasowym liderem tabeli Kanarkami Małachowice w stosunku 5:1 nie wymaga komentarza. Zagraliśmy w najsilniejszym składzie, do gry wrócili kontuzjowani Damian Gurdziel i Krzysztof Olszewski, którzy oszczędzali się wcześniej by wystąpić właśnie w tej konfrontacji. Do przerwy ozorkowianie prowadzili 2:0, choć bramkowych sytuacji mieli znacznie więcej, a jednej z bramek nie uznał arbiter dopatrując się spalonego. Na to spotkanie Kolegium Sędziów ŁZPN wydelegowało 3 arbitrów oraz obserwatora. W drugiej połowie z ważniejszych incydentów wartych odnotowania był obroniony przez bramkarza gości Grzegorza Błocha rzut karny, oraz czerwona kartka dla piłkarza gospodarzy w 52 min.

Pierwszą bramkę dla Kotana już 6 w min. zdobył Michał Przybysz, później na 2:0 strzelił Mateusz Wrochna. W drugiej połowie Mateusz trafił jeszcze dwukrotnie, oraz karnego wykorzystał Krzysztof Olszewski. Kotan zdecydowanie zasłużył na 3 punkty i fotel lidera. Niestety koledzy z Dąbrowic mają jedno spotkanie zaległe i 5 listopada Dąbrowianka prawdopodbnie o 1 punkt będzie wyprzedzała ozorkowian. Dziękujemy serdecznie licznie zgromadzonej grupie kibiców Kotan Klubu, którzy dopingowali nas przez cały mecz !!! Dla Was warto jest wygrywać !!!

LKS KANARKI Małachowice 1:5 (0:2) KP KOTAN Ozorków
Widzów: 60

 • eyesofcat

  najważniejszy to był raczej z Cedrowicami , zresztą wygranym przez Wasz zespół 2:1.

 • Levyspor

  NASZ KOTAN KLUB KOCHAMY GO

 • klaudiusz

  najprawdopodobniej Kotan awansuje do a klasy. nie widzę dla nich innych rywali.

 • Levyspor

  Serdecznie zapraszamy na nasz najbliższy mecz z Orłem Wróblew, który dzięki uprzejmości KS TUR i MOSiR odbędzie się na Stadionie Miejskim na Łęczyckiej. NIEDZIELA 22.10.2006 godz. 14.00 Warto przyjść gdyż bedzie to ostatni występ Kotana w Ozorkowie w bierzącym roku. Potem tylko wyjazd do Śleszyna i czekamy na rundę wiosenną !!!

 • Gn4

  komentarzy od cholery…wymyślił se logowanie pacan…a co do kotana-nie jest to dobry pomysł, aby grać mecz na boiski Turu…facet, jak idzie to się nic zmienia, nie zmienia sie koszulek(ale i tak macie jeden komplet), nie zmienia się składu itp…przegracie ten mecz ponieważ nie znajdziecie wyjścia z szatni na murawę…

 • Levyspor

  Co do koszulek Gn4 to mamy 2 zestawy strojów, białe oraz granatowe ufundowane przed meczem 4 kolejki przez Urząd Marszałkowski !!! Przyjdź lepiej na mecz i popatrz jak teraz gramy, może się czegoś nauczysz !!!

 • Emil

  Jaki wynik oldboje???

 • klaudiusz

  Gn4 pacanku, logowanie jest po to, aby można było identyfikowac takie cholery jak Ty:D Moze byc odpowiedź?

 • Gn4

  jeszcze tylko się spytam czy posialiście już trawę na boisku pod laskiem, czy wzorem niemieckich klubów sprowadzicie ją z Holandii :>?

 • klaudiusz

  trawa to rośnie Ci na mózgu bo już dawno go nie używałeś;p