KOTAN wygrywa walkowerem

6
38

Chyba nikt nie wyobrażał sobie innego wyniku, niż pewne zwycięstwo Kotana Ozorków w wyjazdowym meczu z Santosem Czerchów. Spotkanie rozpoczęło się z 22 minutowym opóźnieniem, gdyż bramkarzowi gospodarzy „nawalił” rower !!!
Goalkeeper dołączył do zespołu w 4 minucie meczu, przy czym wysłuchał się od swoich kolegów z boiska kilku łagodnie mówiąc „uwag”. Wtedy rywalizacja zaczęła się już na dobre. Sytuacje bramkowe mieli zarówno gospodarze, jak i goście – ale to Kotan w 22 minucie objął prowadzenie po doskonałym przedłużeniu głową podania przez Łukasza Kurzaja do Mateusza Kangiera, który strzałem z 14 metrów pokonał w pięknym stylu goalkeepera Santosu. Dziesięć minut później po błędzie bramkarza Kotana – Grzegorza Błocha stan meczu się wyrównał. To był pierwszy i ostatni błąd jaki przydarzył się jemu w tym spotkaniu.

Kotan Team szybko uporządkował grę i rozpoczął masowy napór na bramkę Santosu. W 42 minucie, w efekcie nieustającego bombardowania bramki gospodarzy Mateusz Kangier po raz drugi zgnębił stojącego między słupkami Santosu bramkarza, który w tym meczu głównie wyróżniał się ślicznym różowo-fioletowym trykotem, a 3 minuty później uderzeniem w twarz swojego kolegi z zespołu, za co otrzymał czerwoną kartkę i musiał opóścić usłany słomą plac gry.

Po tym incydencie na obikecie w Czerchowie zaczęła panować bardzo napięta atmosfera. Libacja alkoholowa która odbywała się na ławce rezerwowych Santosu przerodziła się w agresywne groźby kierowane do Arbitra meczu oraz działaczy i zawodników ozorkowskiego Kotana. Sędzia zawodów nie pozostał obojętny na taki bieg wydarzeń i zawiadomił Policję.

W drugiej połowie Kotan wciąż atakował, a piłkarze Santosu kłócili się między sobą. W 55 minucie po drugiej czerwonej kartce dla Santosu reszta tego zespołu postanowiła zejść z boiska argumentując to złymi decyzjami sędziego, który wciąż od zawodników jak i kibiców gospodarzy słyszał kierowane do niego wulgaryzmy.

W takiej sytuacji pozostało sędziemu tylko zakończyć mecz i ukarać gospodarzy walkowerem na rzecz Kotana. Funkcjonariusze Policji zadbali aby arbiter oraz nasz zespół spokojnie mógł opuścić położoną nieopodal Ozorkowa wioskę. Trzy punkty cieszą, szkoda tylko że nie zostały wywalczone przez 90 minut.

SANTOS Czerchów 0:3 v KOTAN Ozorków

 • ~Klaudiusz

  Kotan team ale to głupio brzmi 🙂

 • ~QuecZ

  kotan! co? brawo brawo brawo! 😛 3pkt są!

 • ~fenx

  kotan! co? brawo brawo brawo!, a nawet 12pkt po 5 kolejkach !

 • ~Oktawian

  Ode mnie też gratulację 😉 Ahh ta b klasa,nas (Cedrowice) zawsze chcieli lać w Leśmierzu…

 • ~obserwator SL

  masz racje prste wnioski : chlopaki do lania hehehhehehehehehehhee!!!

 • ~Levyspor

  Dziękujemy debilowi który na naszej płycie boiska kręcił bączki swoim małym fiatem !!! Twój mózg jest tak mały jak Twoja fura !!! Zanim przekroczysz próg czerwonej bramy dzielącej ulicę Leśną od boiska 10 razy się zastanów bo 3 razy to widocznie dla Ciebie za mało !!! Wibij sobie w swój zakuty łeb, że ktoś z tego boiska korzysta i dba o nie, a Twój debilizm powoduje, że się odechciewa coś w tym mieście robić – jak nie masz co robić to przejedź się na zlot wiejskiego tuningu i zaprezentuj swój wehikuł a nie niszczysz nam boisko !!!