„B” Klasa – Trzy punkty pojechały do Dąbrowic

13
25

Niestety piłkarska „opera leśna” została odczarowana przez zespół Dąbrowianki Dąbrowice. Obydwa zespoły miały chrapkę na komplet oczek w tym spotkaniu i mało brakowało aby mecz zakończył się podziałem punktów. Pierwsza połowa to niemoc strzelecka gospodarzy i super skuteczność gości. Pod uwagę należy wziąć „szpital” w kadrze Kotana. Kilku zawodników przechodziło w ostatnim tygodniu przeziębienie i w dniu meczu nie byli w pełnej dyspozycji. Ponadto nadal kontuzję wiązadeł leczy Krzysztof Olszewki, a Michał Jędrzejczyk musiał pilnie wyjechac na weekend z Łodzi. W pierwszej odsłonie meczu zawodnikom gospodarzy dał się we znaki arbiter, który gościom faule gwizdał „na krzyk”, a przewinienia Dąbrowianki uchodziły płazem. Konsekwencją tych wszystkich czynników były tęgie baty w pierwszych 45 minutach. Na przerwę Kotan zszedł przy stanie 0:5 !!!

W drugiej połowie zarówno piłkarze jak i arbiter wzieli sobie do serca swoje obowiązki. Sędzia gwizdał skrupulatnie każde przewnienie zawodników, a Kotan przełamał czterokrotnie strzelecką niemoc z pierwszej połowy. Mimo że Kotan do końca starał się „dogonić” wynik, ta sztuka nie udała się ambitnie grającym ozorkowianom. Porażka 4:5 nie jest rezultatem sprawiedliwym, jedakże Kotan pokazał charakter i wolę walki, za co zebrał od zgromadzonej publiczności gromkie brawa. Bramki dla Kotana w tym piłkarskim trilerze zdobyli: Mateusz Kangier (3 gole) oraz grający trener Damian Gurdziel (1 gol).

Przed spotkaniem list gratulacyjny od Zarządu Województwa Łódzkiego oraz nowy komplet strojów dla drużyny odebrał od Pani Marszałek Doroty Biskupskiej-Neidowskiej oraz Pani Dyrektor RCPS w Łodzi Anny Mroczek – Prezes Kotana Arkadiusz Lewandowski. Zespół Kotana odwdzięczył się kwiatami oraz szalikami naszej drużyny. Na meczu z kamerą byli także dziennikarze łódzkiego oddziału Telewizji Polskiej, zatem zapraszamy do oglądania niedzielnego wieczornego wydania łódzkich Wiadomości Dnia w TVP3.

KP KOTAN Ozorków 4:5 (0:5) GLKS DĄBROWIANKA Dąbrowice
Widzów: 70

 • ~hmm

  Jasne, że każdy chciałby wygrać, ale wydaje mi się, że w tym meczu Kotan może czuć się bardziej wygrany niż przeciwnicy 🙂
  Wyjście ze stanu 0 : 5 na 4 : 5 – i to w drugiej połowie kiedy wszyscy byli już zmęczeni jest nie lada wyzwaniem… Brawa dla całego zespołu -> to Wy jesteście wygrani… a 3 punkty ? Następnym razem będą 3 ;] nie zawsze udaje się wygrać.

 • ~Levyspor

  Dzięki dla Kibiców, którzy do końca byli z nami !!! Dzięki za kulturalny doping i wiarę do końca !!! To prawda, czujemy się zwycięzcami, walczyliśmy do końca i daliśmy z siebie wszystko !!! Zapraszamy na kolejne mecze, Wasz doping dodaje nam Powera !!!

 • ~Klaudiusz

  Witam! Jak można zdobyć nagranie z meczu Cedrowice Kotan ?

 • ~obserwator SL

  dabrowice !!!!!! oby tak dalej wpisujcie miejscowosci ktore gratuluja dabrowiance:::

 • ~Gn4

  cieszę się…przykro mi, ale cieszę się :-))))))

 • ~lesmierz

  gratulacje dla dabrowianki !!!!!!!!!!!!!!

 • ~Emil_komentator

  Gratulacje dla Kotana 🙂

 • ~Jurek

  hehe Karol wpisał najpierw wypisujcie miasta a potem jako pierwszą miejscowość podał Leśmierz 🙂

 • ~lesmierz

  bartek i nie zgaduj

 • ~Oktawian

  😉

 • ~raju

  Oktaw, ale głupi wpis wpisałeś…

 • ~Oktawian

  pozdrówka Raju

 • ~chiliozo

  heh