LKS Świnice Warckie – TUR Ozorków 0:5

75
64

TUR Ozorków wysoko wygrał w wyjazdowym meczu trzeciej kolejki A klasy z drużyną LKS Świnice Warckie.
Spotkanie zakończyło się pięcioma bramkami ozorkowian przy zerowym koncie drużyny gospodarzy.

 • ~paweł

  gratulacje

 • ~Emil_komentator

  J.W

 • ~Gn4

  to był przypadek…wygralismy przypadkowo…oszukał ich sędzia, a my graliśmy nie fair ponieważ ogrywaliśmy ich jeden na jeden oraz strzeliliśmy pięć bramek…poza tym boisko było krzywe i to przeszkadzało gospodarzom i mieliśmy za jasne koszulki i w pierwszej połowie graliśmy z wiatrem i ze słońcem…nie powinniśmy tego wygrać…oszukaliśmy ich po prostu…idźcie jutro na Kotan, a w następną niedzielę nie przychodźcie na TUR…

 • ~killer

  hehehe dobre 😀 brawo dla TUR-u 🙂

 • ~DunX

  A moze ktos napisac kto strzelil bramki ?? z gory thx 🙂

 • ~Emil_komentator

  Tak, myślałem 😉

 • ~Gn4

  bramki my strzelilim sami, ale ze spalonych dwumetrowych albo wincyj

 • ~obserwator

  3 regan jedna kary i jedna maly bravo regan oby tak dalej SPARTA – MAGNAT 3:2 sierpow drewno nic nie gra 2 strzelone bramki fartem w 2 ostatnich minutach meczu ale jest trzeba nad tym popracowac . ale nie wazne jak wazne ze 3 punkty

 • ~obserwator

  czlowieku nie podniecaj sie tak kibic to jest kibic moze sobie mowic co chce wiec po co pisac takie glupoty masz racje nie chca na was patrzec niech nie przychodza na mecze jak sie nie podoba takie komentarze wlasnie podkrecaja atmosfere

 • ~Levyspor

  Jaki problem widzisz Gn4 w przychodzeniu na mecze Kotana i Tura zarazem?!?!? Czy to mam być Polska tradycja, że jak są 2 kluby w mieście to mają się ze sobą napier…?!?!?!? Ja jak mam czas to pojawiam się na meczach KS Tur i trzymam za Was kciuki, Prezesowi Wajerowi to nie przeszkadza i sam się jutro wybiera do Lasku na mecz Kotana.
  Gadasz jak działacz piłkarski, a nie jak zawodnik – kapitan drużyny !!! Czy jak ktoś przyjdzie na mecz Kotana to juz nie ma wstępu na Stadion Miejski kiedy gracie na nim Wy?!?!? Mówisz, że ludzie kręcą afery i szukają sensacji, a swoimi wypowiedziami sam je prowokujesz!!! Jak się mają czuć ludzie którzy lubią po prostu popatrzeć na mecz?!?!??!

 • ~Gn4

  a to mnie nie interesuje jak się czują ludzie tak jak mnie nie interesuje gdzie się wybiera przezes TURu w niedzielne popołudnie…to jego prywatna sprawa

 • ~niepotrzebny

  brawa dla chłopaków za wygrany mecz.tak dalej TUR

 • ~raju

  gratulacje. rozmiary zwycięstwa budzą szacunek. my pewnie zremisowalibyśmy w takiej sytuacji 5:5, prowadząc 5:o kilka minut przed końcem meczu…

 • ~szpiq

  :/ to jest działanie na szkode klubu…gratulacje za wykoko wygrany mecz 🙂

 • ~Gn4

  to jest działanie przeciw kibicom, którzy nie są z nami wtedy gdy nie nam się nie układa, a tylko wtedy gdy jest dobry wynik…

 • ~paweł

  Ale ty jesteś przykry !!

 • ~obserwator

  masz racje ale nie ma co sie podniecac tacy sa kibice i tyle trzeba to olac jak sa tacy cwani to niech sami wejda na boisko i graja nie wiem czym sie tu przejmowac. to jak ty sobie tak bierzesz do serca taka krytyke to nie wiem w 1 lidze to chyba powinni kibice za gre zawodnikow zabijac albo glowy obcinac bo ja tak to interpretuje !! moze sie myle!!!

 • ~Gn4

  to akurat spływa, ale wiem, że takie zachowania kibiców i to co wypisują oni na tym forum działa deprymująco i demobilzująco na moich młodszych kolegów…to nic miłego słyszeć wulgarne i obraźliwe słowa z trybun i to od własnych kibiców…rozumiem, że kibic wymaga, ale ludzie, to jest dopiero A-klasa, dopiero uczymy się grać w piłkę…poza tym klub nie pobiera opłat za wstęp( i dobrze) ponieważ za taki poziom gry opłat pobierać nie należy…jedynie domagam się szacunku dla moich kolegów, nie dla mnie, bo ja już niejednych kibiców widziałem i wiem na co ich stać…jestem już na końcu mojej zabawy w piłkę, moi młodsi koledzy dopiero ją zaczynają więc nie zrażajcie ich do siebie, a raczej pomóżcie im…

 • ~szpiq

  mysle że tacy ludzie nie zasługują na miano kibica, ale nie możesz pisac tekstu wrzucającego zespołowi Kotana, dziś ide na ich meczyk i bede ich dopingowal tak jak Tur 🙂

 • ~Gn4

  zespołowi Kotana nie wrzucałem…życzę im jak najlepiej…jako zespół szanujemy tą drużynę… podeszliśmy bardzo poważnie do meczu o PP o czym świadczy wynik

 • ~paweł

  Pajacu podaj w końcu kto strzelił gole , bo te twoje wywody stają się nudne.

 • ~Gn4

  czy ja Ciebie obrażam?…z gazety jutro się dowiesz

 • ~Gn4

  Sobczak (Regan) -3, Kałuziński i Karolak.

 • ~Gn4

  i posrańcu?

 • ~obserwator SL

  po co sobie pojezdzac tak w sumie pawel troche przeginasz. ale z tymi kibicami masz racje jak gralismy z wami to nie zle bluzgali ale wiesz to jest tylko kibic my gramy i to nas interesuje a oni niech sobie gadaja jak sa tacy cwanii to trzeba ich zaprosic na sparing i zobaczymy co potrafia

 • Ozo_Admin

  Posłuchaj Panie Kapitanie. Może i jestem gówniarz podług Ciebie, ale nie pozwolę na obrażanie i bluźnienie na innych. Jeśli takie komentarze w Twoim wykonaniu powtórzą się ponownie, to zapewniam Cię, że już więcej na ozonecie nie ujrzysz newsów o TURze.

 • ~Emil_komentator

  😀 😀 😀

 • ~obserwator SL

  ze pan admin stawia jasno sprawe w sumie trudno tu przyznac komus racje i gn4 przesadza ale nie dziwie mu sie i ty tez chyba po to sa te komentarze??!!!

 • ~Gn4

  posłuchaj panie Ozo Adminie…jeżeli pozwalasz na obrażanie mnie i innych to nie dziw się temu, że nie pozwalam sobie wchodzić na głowę, a na newsach na ozonecie o Turze tak mi zależy jak na newsach o tym, kto na kogo zrzucił butlę z gazem…trochę obiektywizmu mój Panie, albo graj w piłkę w Kotanie…

 • ~Emil_komentator

  Ma Tupet 😀

 • ~Levyspor

  myślałem, że pacjenci Monaru to oszołomy, ale pewien Ziomek który się tu wypowiada bije ich na głowę 🙂 Ozo_Adminie zapraszam na treningi Kotana, bo Gn4 wróży Ci wielką karierę w błękitno białych-barwach, a on zna się na piłce jak nikt inny w Ozorkowie, zatem trampki na stopy i do Lasu !!!
  Z Ozo_Adminem EKSTRAKLASA JEST NASZA !!!

 • ~Gn4

  a ja cały czas myślałem, że pacjenci Monaru to normalni ludzie, tyle, że po przejściach i różnych życiowych zakrętach…skoro jednak sam prezes i szef mówi o swoich ludziach oszołomy to ja już nie wiem o co tu chodzi…ale może takie gadanie to element terapii, nie wiem, nie znam się na tym…

 • ~obserwator SL

  Obecnie KS TUR Ozorków zajmuje 2 miejsce w tabeli, mając przed sobą tylko MKS ll Kutno, ktory ma zaledwie 2 punkty nadwyżki. Zawodnicy awansują z ligi do ligi jak burza, czy w następnym sezonie czeka nas 5 liga?
  -Czynimy starania aby tak było, głównym załozeniem klubu jest dojście do 5 ligi w 2 lata.
  Mówi p. Przemysław Wajer, Prezes KS TUR Ozorków. wysokie aspiracje tylko zeby szybko nie zostaly przycmione .OCZYWISCIE NIE MA TU Z MOJEJ STRONY ZADNYCH PODTEKSTOW W STRONE PANA WAJERAani waszej druzyny . wnoiskuje tylko ze najlepiej jak byscie ju zaczeli grac moze w 4 lidze bo szkoda czasu i odrazu 2 druzyna by byla nie bylo by problemow typu kto sie zalapie do 18 meczowej . Zycze wam jak najlepiej ale nie potrzebnie tak sie cenicie to mnie troche denerwuje macie dobra druzyne i dlatego tyle sie od was wymaga a pozniej pretensje co kibice mowia co wypisuja sami podkrecacie atmosfere tymi co wypisujecie lub co wypisuja na wasz temat wiec nie ma co sie dziwic ze tak jest!!!

 • ~obserwator SL

  19 wrzesnia (Wtorek) w ramach drugiej rundy pucharu polski, zespół TUR-a zagra z 4-to ligowym zespołem Górnik Łęczyca. Gadalem z kumplem i przyjezdzaja do was 3 druzyna czyli chlopaczki w wieku 16 lat!! wiec napewno podolacie im!! od nas tez bedzie gral koles ma 16 lat a jego koledzy bo 17 moze skusza sie o niespodzianke.Jedno jest pewne napewno nie bedzie u was 1 druzyny ani rezerw jada juniorzy na 100%

 • ~Gn4

  mamy dobrą drużynę, ciut tylko lepszą od innych drużyn w naszej grupie, mamy kolektyw, nie ma tarć w zespole, jest zdrowa rywalizacja, na prowadzenie drugiej drużyny klub na razie nie jest przygotowany, i od razu napiszę jakie wynikają z tego trudności – tam gdzie klub ma dwa zespoły zawsze, ale to zawsze pojawiają się walkowery, chodzi mi tutaj o pilnowanie kartek oraz dokładne przestrzeganie limitów czasu gry zawodników w pierwszym i drugim zespole.Bardzo łatwo jest się w tym wszystkim zagubić i popełnić błąd i walkower gotowy. Jest przepis, który mówi, że zawodnik który grał bodajże 75% meczów w jednym zespole, nie moze grać w drugim. Tego trzeba pilnować. A gdy dojdą jeszcze kartki i kontuzje, praca, szkola czy wypadki losowe to bywa, że nawet 28 graczy w kadrze nie gwarantuje stabilności składów dwóch zespołow. Przypomnę, że w klasie A musi grać młodzieżowiec przez cały mecz. Tego też trzeba pilnować. I jeszcze jedna sprawa- walczymy o awans, ale nie za wszelka cenę, głównym celem klubu jest szkolenie.

 • ~Gn4

  z tego co wiem TUR zagra jutro składem rezerwowym… ja np. jutro o 17.30 gram ligę oldboyów w Parzęczewie:-)….zapraszam Oldboy Parzęczew – Włókniarz Aleksandrów…

 • ~Levyspor

  oszołomy to nic obraźliwego moim zdaniem, np. fanatyczni kibice czasem się tak sami nazywają :-), PIŁKARSKIE OSZOŁOMY. a poza tym skąd pomysł, że te słowa były kierowane do Ciebie Gn4?!?!
  Dziękuję Moim Kochanym Oszołomionym Kibicom za wspaniały doping podczas meczu z Solcą !!! Układajcie nowe piosenki na mecz z Dąbrowianką – zajedziemy ich dopingiem i dobrą grą !!! 3 punkty muszą zostać w OZO !!!

 • ~Emil_komentator

  Byłbyś miły podał byś mi skład w jakim gracie tam w oldboyach 🙂 Bo nie wiem właśnie na ktory sie mecz wybrać na TUR czy oldboyow 😉 Slyaszlem ze Podol gra ??? to prawda 😉 Napisz mi cos wiecej 😉

 • ~Gn4

  tak, gra Podol i to nawet nieźle :-)…występuje tam kilku starszych chłopaków z dawnego Górnika Łęczyca, najbardziej znany to chyba Jarek Dudkiewicz, który grał z nami w Bzurze, pierwszoligowym ŁKS czy Stali Kutno, byli zawodnicy Orła Parzęczew, byli zawodnicy Bzury oraz kilku zupełnych amatorów, ale z sercem do piłki. Ale we Włókniarzu Aleksandrów grają faceci z ligowym doświadczeniem,kilku z pierwszej ligi i z drugiej, to silna ekipa…Liga Oldboyów gra przeważnie we wtorki, czasem też w czwartki, a wyniki i tabelę podaje któraś łódzka gazeta, Dziennik czy Express…

 • ~Emil_komentator

  Dzięki… 😉 Byłęm pare razy na meczu… 😉 Jak mnie zabrali 😛 a na bramce stoi jeszcze Gutek czy już nie ??? a Podol muci w pomocy czy w obronie???

 • ~Gn4

  Gutek już nie…Podol muci wszędzie…

 • ~Emil_komentator

  A kto stoi na bramce??? Pyciarz jeszcze gra w ataku??? A w aleksandrowie kto gra ze znanych po 37 ??? Bo ja słyszałem że z wami grają oldboje z Łodzi ale nie pamietam czy Widzew czy ŁKS Prawda? (Majak, Bendkowski, Krysiak, Matusiak, Wilk, Stankiewicz, Wyciszkiewicz) – Grają jeszcze gdzies w oldbojach ?

 • ~Gn4

  Majak jest trenerem Concordii P.T…Bendkowski w ŁKS…Krysiak, Matusiak – WEKO Zgierz, Pyciarz gra u nas…reszta nie wiem…na bramce stoi Sławek Brzeziński z Górnika Łęczyca, z tym, ze to jest napastnik, a broni lepiej niż niejeden bramkarz. Widzew nie ma zespołu oldboyów…gra z nami ŁKS, Energetyk, Unia Skierniewice, Jagiellonia Tuszyn, Zawisza Rzgów, Start Brzeziny, Ner Poddębice, Orlik Sobień, Łodzianka,Weko Zgierz,PTC Pabianice, TUR Turek…

 • ~obserwator SL

  ale to tylko juniorzy !!! wiec ……….

 • ~szpiq

  heh 🙂 zagra skład rezerwowy bo Gna tam nie będzie… 😛

 • ~Gn4

  to

 • ~obserwator SL

  no to nie bedzie jednego czy dwoch ludzi a u nich chlopaki po 16 lat wiec chyba jest roznica nie!!

 • ~szpiq

  wystawia sie skład jaki sie chce, można wystawić najsilniejszy albo 5-cio latków… zobaczymy na meczu czy chlopaki będą mieli po 16 lat, w co wątpie… ale i tak TUR wygra 🙂

 • ~obserwator SL

  mnie to tam wiesz co kto wygra mam to w d…!! sam zobaczysz sklad hurtapu gadalem z chloppakami nawet kazdy z nich ma opis na gg ze jutro jada do ozo grac z turem wiec chyba proste nie ma innej druzyny w naszych okolicach o nazwie tur!!!

 • ~Joe

  skoncz juz bo przykry jestes:-)

 • ~obserwator SL

  joe skoncz bo jestes przykry mozesz sobie pogadac tak swoim kumplom a nie mi !! smieszny jestes

 • ~obserwator SL

  Obecnie KS TUR Ozorków zajmuje 2 miejsce w tabeli, mając przed sobą tylko MKS ll Kutno, ktory ma zaledwie 2 punkty nadwyżki. Zawodnicy awansują z ligi do ligi jak burza, czy w następnym sezonie czeka nas 5 liga?
  -Czynimy starania aby tak było, głównym załozeniem klubu jest dojście do 5 ligi w 2 lata.
  Mówi p. Przemysław Wajer, Prezes KS TUR Ozorków.JA SIE NIE PODNIECAM NP TA wypowiedzia pana wajera sami tak sie podniecacie i podkrecacie atmosfere ja tylko napisalem cos odnosnie meczu waszego z hurtapem „3” co to ma nie byc !!! wiec najpierw zobacz co sie pisze a pozniej oceniaj ok batonie

 • ~obserwator SL

  gratualcje emilek i powodzenia w nastepnych meczach regan dla ciebie tez gratki bravo oby tak dlaej

 • ~Joe

  zaloz strone Leśmierza i tam wypisuj swoje smutki…bo chyba strasznie zal ci du.. sciska ze nie masz komu sie wyzalic i na twoja gre w lesmierzu kazdy najzwyczajniej w swiecie leje…pozdrawiam serdecznie

 • ~Emil_komentator

  Jak oldboje… Ile do tyłu???

 • ~obserwator SL

  to chyba tobie zal sciska dupe ze macie strone swoja ze macie taka druzyne a tak ch.. wyniki . a co do strony to ja mam gdzies czy mamy strone swoja czy nie ja mam ochote i sie wpisuje w wasza a jak ty masz jakis zal to powiedz to rodzinie!!

 • ~chiliozo

  on przez pierwsze 35 minut nie dotknal ani razu piłki….

 • ~Gn4

  1:1…dobry wynik

 • ~killer

  jeśli chodzi o naszą drużyne to nie pokazała nic ciekawego:/… moim zdaniem najlepiej w naszej drużynie zagrał Poducha zaś w drużynie Górnika najbardziej podobała mi się gra gracza z numerem 7… miejmy nadzieje że będzie ciekawiej w niedziele 🙂 pozdro

 • ~obserwator SL

  przeciez podobno taki dobry mecz byl tak dobrze tur gral slyszalem a ty piszesz takie rzeczy nie rozumiem

 • ~zawodnik

  poducha odzyskuje zaufanie:-):-)

 • ~kibic

  wiekszosc zespołu ładnie grałą. Powodzenia w niedziele

 • ~killer

  Pisze takie rzeczy bo tak akurat myśle… jak tego nie rozumiesz to nie moja wina 🙂 Dla mnie Tur zagrał słabo i tyle 🙂

 • ~obserwator SL

  ale zobacz wypowiedzi joe wlasnie on chyba tego nie rozumie ja napisalem tak zeby nie urazic nikogo

 • ~Gn5

  Większość zespołu dobrze grała bo nie grał Gn4 😛

 • ~jonny

  wez ty sie facet lepiej za kopanie ziemniakow zamiast pilki bo do tego z pewnoscia sie nadajesz:-)wielkiego CH… znasz sie na pilce i pisz sobie gdzie indziej moze do…przyjaciolki?:-)

 • ~obserwator SL

  musiales odpisac bo juz zal sciska hehehhehe smieszny jestes batonie wez ty lepiej ziemniaki sobie kop!!!

 • ~szpiq

  niech wszyscy wezmą sie za kopanie ziemniaków! szpadlem! a nie wypisujecie glupoty o pilce! grajcie w picipolo moze to wam wyjdzie… :/

 • ~jonny

  jaki zal?co ty pleciesz czlowieku?ty chyba zdrowy psychicznie nie jestes:-)kazalem ci kopac ziemniaki bo w pilke tak grasz jakbys ziemniaki kopal a zwierzenia typu jak te ktore wypisujesz zebys sobie do przyjaciolki pisal-to taka gazeta:-)ale jak mozesz to wszysto ogarnac?przeciez zbyt malo inteligentny jestes:-))))i to swoje boisko tez pyrami obsadzcie bedzie wiecej pozytku z niego zaraz wykopki to byscie sobie zarobili na piwko ktore bez przerwy walicie pod tym sklepem-sami siebie byscie sponsorowali:-)))

 • ~obserwator SL

  cos jeszcze czy juz skonczyles smieszny jestes batonie!!ty napisz do przyjaciolki bo sie zalisz caly czas a ziemniaki to nauczysz mnie kopac bo ja ich nie mma a ty chyba tak bo o nich piszesz a co do sklepu do zamelduj to u siebie w domu kto pije tam piwo a zreszta nie twoja sparwa kto tam siedzi i pije moze sie przedstawisz taki jestes madry co to moze powiem chlopakom tym co stoja kolo sklepu to sie z nimi zobaczysz i sam im to powiesz ale pewnie peniasz zreszta to normalne u o……!!

 • ~Gn4

  właśnie zrezygnowałem z grania w piłkę w TURze, uznałem, że to będzie z pożytkiem dla zespołu, prezesi i trener przyjęli moją decyzję z zadowoleniem, przepraszam zespoł, bo prwadopodobnie dowie się o tym z tego forum…tak już w życiu bywa – wieku się nie oszuka…pozdrawiam

 • ~Joe

  Gn4 mam nadzieje, ze to tylko zart??

 • ~K@szti

  No i o to chodzi!! Zart czy nie ale i tak poprawil mi sie troszke humor!

 • ~jonny

  tym twoim chlopaczkom niczego nie zamierzam mowic:-)bo niby o czym mam rozmawiac z banda drobnych pijaczkow:-))))skoncentrujcie sie lepiej na piciu a nie na graniu w pilke bo to w piciu wasza przyszlosc:-)))))

 • ~Emil_komentator

  Myśle że 70 rocznik to jeszcze nie tak dużo 😉 Podol jest 66 a w tamtym sezonie jeszcze pykał w Parzęczewie 😉