Spotkanie Klubu Kibica MKS Bzura

15
48

Dnia 30 września [ sobota ] o godzinie 16:00 przed halą sportową odbędzie się spotkanie organizacyjne KK MKS Bzura Ozorków. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Na spotkaniu będzie można nabyć szaliki Bzury w cenie 30zł.

 • ~Tomek

  Szczególnie serdecznei zapraszamy nowych członków, którzy wraz z rozpoczęciem nowego sezonu chcieliby dopingować nasza ukochaną drużynę i być z nią na dobre i na …..Być w Klubie Kibica to wyróżnienie a przy okazji wspaniała zabawa. Więc zapraszamy!!!!

 • ~szpiq

  ja jestem od początku w klubie 🙂 i nawet jak nie byłem to dopingowałem Bzure 🙂

 • ~tomek

  ana czym ma polegac to spotkanie i co zmieni członkowstwo w KK – na mecze i tak mozna chodzic??

 • ~Juniorzy Bzury Ozorków

  Zawodnicy juniorów MKS Bzury Ozorków pragną zaprotestować przeciwko działaniom kierownika Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ozorkowie. Uważamy za niepodstawne i nieprzemyslane zwolnienie trenera mgr Jarosława Owczarczyka. W Ozorkowie brakuje autorytetów na stanowisku trenera, a takim niewątpliwie jest Jarek. Zespół nie rozumie nie podpisania umowy z trenerem i będzie ubiegał się o istotne wytłumaczenie na piśmie. Jednocześnie przyjmujemy do zrozumienia, że mgr Sławomir Pachnowski będzie przez najbliższe cztery miesiące naszym trenerem.

  Dziękujemy panie Kierowniku za chęć współpracy i życzymy sukcesów w życiu zawodowym, miejmy nadzieję, że ostatni raz kosztem drużyny walczącej o finał Mistrzostw Polski i trenerów MKS Bzury Ozorków.

 • ~Tomek

  Oczywiście że można chodzić na mecze ale chodzi o to żeby nie tylko patrzeć ale również DOPINGOWAć ukochany zespół a to NIE JEST niestety dla wszystkich takie oczywiste

 • ~mandray

  – a co?? my nie umiemy kibicować czy co???
  – ja nie kibicuje, bo jak kibicuje Bzurze Ozorków to zaczynają przegrywać 😛

 • ~szpiq

  nie chodzi o to ze nie potrafią ludzie kibicowac, ale o jednoczenie sie kibiców Bzury 🙂 siadamy razem i wtedy doping jest lepszy, wytwarza sie taka super atmosfera 🙂 az wlos jeży sie na glowie 🙂

 • ~Tomek

  NASZ KLUB KIBICA
  KAŻDEGO ZACHWYCA,
  JEST TAK WSPANIAŁY
  KAŻDY KLUB PRZY NIM JEST MAŁY,
  MY KIBICE BZURY,
  WZNIEŚMY RĘCĘ DO GÓRY
  I WSZYSCY ZAŚPIEWAMY,
  żE NASZĄ BZURĘ KOCHAMY!!!!!!!!!! 😉
  może to kogoś przekona

 • ~Tomek

  Ludzie potrafią kibicować tylko nie zawsze im się chce, szkoda:-(

 • ~szpiq

  ale hymnem jest:
  Czy wygrywasz czy nie
  ja i tak kocham cie
  bo najlepsza w polsce jest
  nasza bzura mks
  MKS!
  ha! to jest hicior 🙂 🙂 🙂 pamietne czasy pierwszego wyjazdu 😛

 • ~Tomek

  mówisz o Radomiu?

 • ~szpiq

  tak 🙂

 • ~Krzysztof K.

  Klub Kibica całkiem odmieniony ……… wtajemniczeni wiedzą o co chosi :P. Jak narazie to tylko tyle taki mały przedsmaczek aby nasz klubik miał lepszy smaczek 😀 hehehe. Powiem jedno z zarządem KK MKS BZURA OZORKÓW do tego sezonu podchodzimy całkiem profesjonalnie 😀 Pozdrowiania dla SKARBNIKA jak i osóbki od PUBLIC RELATIONS 😀 a do nich info „w poniedziałek do odbioru” dziś idę zamówić

 • ~milo d/s PR :

  Tak KK jest zupelnie zmieniony od strony organizacyjnej, teraz nikt nie powinien miec o nic pretensji, wszystko bedzie jasne i przejrzyste. PAMIETAJCIE 30 WRZESNIA 16 PRZED HALA!

 • ~mandray

  W klubie KIbica nie będe, ale będe ciągle przychodzić na mecze 🙂