Serwis internetowy UM w Ozorkowie nareszcie działa!

13
35

Strona Urzędu Miejskiego w Ozorkowie została nareszcie uruchomiona. Serwis dostarcza bogatych informacji na temat historii miasta, jego usytuowaniu i warunkach inwestycyjnych.
Dostępne są aktualne informacje o życiu miasta i nadchodzących wydarzeniach, a także galeria zdjęć wykonanych w Ozorkowie, w tym zdjęcia z imprez kulturalnych i sportowych. W serwisie można na bieżąco śledzić prace Urzędu Miejskiego – do pobrania są dokumenty z sesji Rady Miejskiej, zarządzenia Burmistrza Mista oraz ogłoszenia i obwieszczenia. Zapraszamy również do odwiedzenia księgi gości, która znajduje się w dziale Kontakt.
Uwagi n/t funkcjonowania serwisu można kierować na adres: umozorkow@hostingpro.pl lub zgłaszać telefonicznie redaktorowi serwisu pod numerem tel. (42) 710-31-49.

Zapraszamy!
http://www.umozorkow.pl lub http://www.umozorkow.info.pl

 • ~paweł

  Jakie miasto , jaki zarząd taki serwis. Jednym słowem kicha

 • ~szpiq

  dla mnie spoko 🙂

 • ~paweł

  Jeśli spoko to dowedz się kto jest burmistrzem , bo tam tego nie napisali. Zresztą każdy może meć swoja zdanie.

 • ~Przemek

  We władach miasta nie ma na razie żadnych informacji o burmistrzu dlatego, że są one w przygotowaniu. Nie należy dopatrywać się w tym innych powodów. Podobnie zresztą jak w przypadku kilku innych podstron, które czekają na uzupełnienie.

 • ~Adam

  Już na pierwszy rzut oka bardzo ładnie prezentuje się szata graficzna serwisu (witryny, ale błagam – nie strony!) i czytelne wyszczególnienie działów.
  Szkoda, że nie ma wejścia z adresu http://www.ozorkow.pl.

 • ~Stephanek

  Od strony wizualnej przyjemna, od strony technicznej poprawna. Dobra robota Przemek. Od strony merytorycznej braki ale to zdaje się nie Twoja brocha.

 • ~ozorkowianin

  O braku informacji dotyczacych Burmistrza pisałem juz w „ksiedze gości” 19 lipca czyli prawie 2 miesiace temu ale są one jak wspomniałeś ciągle „w przygotowaniu”. Mam pytanie czy Burmistrz to az tak skomplikowana i złozona postac ze przygotowanie informacji, które ma /jak sie domyslam/ a przynajmniej powinien miec UM /przynajmniej zakres obowiazków/ zajmuje az tak długi okres czasu????

 • Ozo_Admin

  Proponuje dać Przemkowi spokój. On odpowiada za część wizualną i programistyczną strony, nie za jej zawartość. Biorąc pod uwagę moje „doświadczenia” z UM, śmiem twierdzić, że uruchomienie oficjalnej strony w tej postaci jest CUDem 🙂

 • ~Przemek

  Przyjacielu, tak samo jak i Ty chciałbym aby na stronie były zawsze aktualne informacje, a także chociaż zgrubny zarys zakresu obowiązków burmistrza i jego życiorys. Czy Ty uważasz, że to ja decyduję o tym co ma być na stronie a co nie? Ja jestem jedynie jej wykonawcą. Podpisałem umowę, wziąłem za nią pieniądze i to wszystko. Dokładasz do tego zbyt wiele filozofii. Podobnie mają się sprawy jeśli chodzi o układ stron WWW. To nie ja decydowałem, że będą „takie a nie inne zakładki”. To jest taki produkt jak każdy inny – podlega weryfikacji zleceniodawcy. Daruj więc proszę takie komentarze, bo ja naprawdę nie mam ochoty na infantylne dysputy.
  Pozdrawiam.

 • ~ozorkowianin

  no cóż polskie podejście do sprawy i obowiązków „wziałem pieniądze i to wszystko”. pozdrawiam i życze duzo……klientów

 • ~spokojna

  władza nie może się tak odsłaniać,podawać życiorysy i zakresu obowiązków,zaraz znalazłby się ktoś,kto by skorygował i porównał.
  Burmistrz nie ma czasu na nic bo jest zakochany i pracę wiadomo gdzie zaczyna.
  O godz. 8 nie ma go przeważnie w UM,jest na śniadanku.Dlatego proszę nie wymagajcie od niego za wiele.

 • ~ktosik

  zakochany..hihi. grunt pali mu sie pod nogami to musi sie jakos zabezpieczyc.
  w koncu jak mu nie wyjdzie wygrana, bedzie panienka z kasa i piekarnia. dobre i to. on to umie myslec i kalkulowac.

 • ~ktosik

  a tak na powaznie to on zakochuje sie srednio na rok w trzech panienkach:-) obecna powinna to wziac pod uwage. bo to kochas niemozliwy