TUR Ozorków – Bzura Młogoszyn 2:0

75
92

TUR Ozorków – Bzura Młogoszyn 2:0 (2:0)
Gole dla TUR-u strzelili Kałuziński i Karolak.
Pozostałe wyniki oraz Tabela A klasy. Skład TUR-u : Kajtowski – Czerwiński, Szabela, Mazurkiewicz, Górzyński – Boratyński (45\’ Wiktorski), Gawęda Marcin, Kałuziński (45\’ Gawęda Maciej), Sobczak – Karolak ( 60\’ Jóźwiak ), Gauden ( 80\’ Ratajczyk).

Następny mecz TUR zagra ze Spartą Leśmierz. Odbędzie się on 3 września o godz. 11 na stadionie przy ul. Łęczyckiej.

 • ~Dominik

  proponuje poprawić coś w tym newsie…

 • ~Big boy

  Niestety :sad:nudna gra naszych zawodników w drugiej połowie..

 • ~Emil_komentator

  A co poprawić???

 • ~Dominik

  gola raczej strzelił Królewiak a nie Gawęda

 • ~Emil_komentator

  Już wszystko poprawione……..Ja czekam na inauguracje sezonu siatkarskiego BZURRA!!!!

 • ~xxx

  karolak strzelił bramke

 • ~Emil_komentator

  Ja nie byłem na meczu… Jakbyście mogli mi napisac kto strzelił te bramki ???

 • ~Gn4

  a pierwszą Kałuziński z wolnego…Królewiak przecież leczy kontuzję:-)

 • ~Emil_komentator

  Wie że leczy… ale myślałem że wyleczył…. pomylili się moi wysłannicy 😛 Dzieki Gn4

 • ~Emil_komentator

  Mógłbyś podać skład TUR-u Bo jestem ciekaw.

 • ~paweł

  Mecz w sumie kicha . Mnustwo zmarnowanych sytuacji i moim zdaniem chybione zmiany trenera. Jak można było zmienić Małego , który robił całą gre , a zostawić na boisku gracza z nr. 10 . On gra chyba za zasługi bo umiejętności ma mizerne. Tyle strat piłki i niecelnych podań to nie miał żadem inny zawodnik . Dlaczego nie strzelali zza pola karnego?

 • ~o

  SWINICE – SPARTA 3:2 BO DOBRYM MECZ DRUZYN TROCHE WIECEJ SZCZESCIA mieli gracze ze swinic ale chloapki wlaczyli i za to im dzieki sparta 3mac sie

 • ~bruno

  A jak wyszły Śliwniki?

 • ~Emil_komentator

  Skoro mecz był kicha to wcale nie załuje że mnie nie było… ! 😛

 • ~Gn4

  Mały został zmieniony ponieważ w pierwszej połowie ” strzelił ” mu mięsień dwugłowu uda i sam poprosił o zmianę i słusznie. Pozostałe dwie zmiany też były spowodowane kontuzjami, Karolak chyba też mięsień, Gauden chyba złamany nos.
  Skład TUR-u : Kajtowski – Czerwiński, Szabela, Mazurkiewicz, Górzyński – Boratyński (45′ Wiktorski), Gawęda Marcin, Kałuziński (45′ Gawęda Maciej), Sobczak – Karolak ( 60′ Jóźwiak ), Gauden ( 80′ Ratajczyk).

 • ~Emil_komentator

  Kajtek na bramce…. 😉 a gdzie inni ??

 • ~Emil_komentator

  A Ciszewski dlaczego nie grał ???

 • ~;

  podobno zawodnik z nr. 11 dostał w kikerze note 1(klasa światowa)

 • ~:

  ciszewski wyjechal do Irlandi zarabiac na życie bo w parzeczewie zabrali mu dobytek zycia

 • ~K@szti

  Nie zebym sie czepial ale slaby mecz, jeszcze slabszy Gauden ale najgorzy nasz kapitan! Czyzby czas zakonczyc kariere panie Mazurkiewicz??

 • ~Emil_komentator

  70 roczni…. jeszcze ze dwa lata można pograć 😉

 • ~killer

  yy to ja w takim razie byłem chyba na innym meczu…

 • ~o

  …i smutne miny niektórych chłopaków ktorzy juz sa nie potrzebni w klubie..

 • ~obserwator

  i te smutne miny chlopakow ktorzy siedza caly czas na lawce jak moze ktos grac inny oprosz tych ktorzy tam rzadza

 • ~Jusko

  2:0, 3 punkty dopisane, meczow za wrazenia estetyczne sie nie wygrywa to nie jazda figurowa na lyzwach…

 • ~Jusko

  emil fajnie bylo jak cie nie bylo:-)pisz sobie newsy o siatkowce i tak sie wypowiadaj na ten temat bo malo kogo interesuje na co ty czekasz a na pilce to sie nie znasz, pozdro

 • ~hade^s

  Ludzi w Turze troche jest… za arok jeszcze juniorzy przyjda to wogule bedzie tlok… Prezesi turu powinni zrobic 2 druzyne bo nie wyobrazam sobie 50 ludzi na treningu…

 • ~zawodnik

  a co myslicie o meczuu ze sparta leśmierz?

 • ~ziomuś

  dlaczego CI starsi panowie co przesiaduja non stop w źródełkach i itp i ciagle pija, graja w pierwszym składzie??za zasługi??dziwne do jest;/a propo meczy ze sparta to mysle ze mimo wsyztko tUR wygra chyba ze beda grali jeszcze gorzej niz grali teraz

 • ~raju

  cóż… na pewno nie gracie gorzej niż my. wczorajszy mecz ze świnicami to była d klasa normalnie. na boisku chyba ktoś szpadlem dziury wykopał, przez co na 90% nie zagram z turem :/.

 • ~Gn4

  masz rację…dziękuję za krytykę…rozważę możliwość zakonczenia kariery…pozdrawiam

 • ~zawodnik

  co zrobi tur gdy jednak sparta okaze sie lepsza w niedzielnym spotkaniu ?

 • ~obserwator

  wlasnie apropo boiska w swinicach cebula na boiski plus dziury wielkosci butelki od pepsi serio!! zle sie stanie i kontuzja na 100% ale bedziemy walczyc napewno w niedziele i tak latwo sie nie poddamy

 • ~Mc Hamer

  nie chciałbym sie czepiac naszych zawodników z Tur-u, ale dziwi mnie trochę postawa prezesów czy ktokolwiek tam rządzi. Jak mozna mówić naszym chłopakom że nikt nie dostaje kasy? Niektórzy bez kłamstw chyba żyć nie potrafią. Przykre ale tak jest i byłoby dobrze gdyby owi „prezesi” byli wporządku w stosunku do zawodników. Niektórzy faktycznie jak nie patrzeć to grają za zasługi a reszta?Jestem pewien że jak na klasę A to nawet niejeden z ławki dałby sobie radę. Pozostawiam to Waszej opinii…

 • ~Mc Hamer

  Żeby lepiej grali niech nie spędzają tyle czasu na „piciu” na dzień przed meczem. Zastanawiaja mnie również zmiany dokonywane przez trenera. czy słuszne? Nie ma lepszych?! Obserwuję Tur już od dawna i wiem że są młodzi ambitniejsi ale trzeba im pozwolić grać!!! Czasami aż rzygać się chce jak widzę zawodników którzy nie mają ochotę na grę…

 • ~obserwator SL

  ale to spedzanie czasu przez poszczegolnych zawodnikow ktorych masz na mysli jest nawet uzasadnione . Po czesci cie rozumiem jak mozna pic dzien przed meczem jeszcze jak np mecz rozgrywany jest w przypadku turu o 11 troche dziwne!! ale jezeli tak jest to jest to napewno sprawa kazdego z osobna co robi wieczorami na co ma ochote i z kim sie spotyka . Napewno nie placa mu miliadrow za gre i za siedzenie na lawce wiec postaw tez sie na miejscu tych ktorych masz na mysli > u nas tez sie zdarzaja takie wybryki w druzynie ale jest to w odpowiednii sposob zalatwiane a jezeli patrzenie na jak ty to nazwales ludzi ktorym sie nie che grac w pilke nie podoba ci sie to poprostu nie patrz na nich. moje zdanie na temat zawodnikow grajacych w turze i tych siedzacych na lawce tez odbiega duzo od idealu sa napewno zdolnielsi ludzie ktorzy graja w pilke w tej druzynie ale nie przypodobaly sie panu B……!!!

 • ~Big boy

  Niedzielne spotkanie naszych zawodników do końca piperwszej połowy ocenic moge jako 8/10 ale druga połowa ?! Katastrofa 🙁 zmiany to juz tragedia ( bynajmniej jedna napewno !!!!! kto wpuscil zawodnika z nr 10 na boisko ??? Jak mozna tak postapic wobec reszty druzyny zadajac jej taki cios ?! Przeciez ten zawodnik nic nie robil, no przepraszam… dryblowal i tracil.. i znow tracill.. i nie wracal sie !!!! Pozniej znow dryblingiem przez chile sie popisywal, ale zgadnijcie co stalo sie po tej chwili 🙂 znow stracil pilke !!!! NIECH MNIE KTOS POPRAWI JESLI SIE MYLE ALE PILKA NOZNA TO PRZECIEZ SPORT DRUZYNOWY !!!!! Mam nadziej ( ogromna ) ze trener zmieni cos w swojej taktyce 🙂 postawi moze w koncu na kogos innego, mlodszych zawodnikow wielu z nich jest bardzo ambitnych… No nic trener woli postawic na kogos kto o godz. 1 nad ranem jest jeszcze w zrodelku …Zycze tylko powodzenia tym chlopakom ktorzy nie zagrali w niedzielnym spotkaniu by jaknajszybciej znalazl ich jakis inny klub, bo ten nie pokazal nic nowego ( no przepraszam szaliki < smieszne ) nic stara "Bzura"

 • ~refi

  Lepsze szaliki zrobił gostek z kotanu. Ale prezes wolał zrobić swoje , miały być podobno lepsze:-)

 • ~obserwator SL

  dla ciebie uznanie w tej sparwie chodzi mi o chlopakow ktorzy siedza na lawce i sa lepsi od tych ktorych widzimy na kazdym meczu

 • ~Gn4

  Jak widać mamy w niedzielnym meczu przeciw sobie kibiców swoich oraz kibiców gości. Trudno.

 • ~obserwator SL

  sami wasi kibice to pisza wiec nie pisze to my piszemy czyli lesmierz bo napewno tak nie jest widocznie jest jak wszyscy pisza i widza zarowno wasi kibice z ozo jak i nasi jezdzacy do was na mecze i tak sam mecz pokaze na co obie strony stac wiec powodzenia zycze

 • ~Joe

  Jeszcze nie przeczytalem po tym meczu dobrego slowa o naszej druzynie, rozumiem krytyke ale jakas sensnowna a nie bzdury…przeciez weszli na boisko po przerwie mlodzi zawodnicy (Jozwiak,Ratajczyk,Wiktorski) wiec twoje zarzuty big boyu i mc hamerze sa chybione!!Gn4 zamiescil sklad, wiec jesli ktos interesuje sie chociaz troche pilka nozna w Ozo widzi ilu jest tam mlodych chlopakow!! szkoda ze nie mamy wsparcia w kibicach

 • ~Emil_komentator

  j.w 😀

 • ~Big boy

  Gdy pisalem o mlodych zawodnikach to chodzilo mi o wpuszczanie ich w wyjsciowym skladzie, a nie z „lawki”. Niektorych zawodnikow a piewrszej 11 da sie zastapic moldszymi zawodnikami, wiec jezeli klub chce by druzyna sie rozwijaja to powinien stawiac na mlodziez. Klasa „A” to nie jest nie wiadomo jak wielki poziom rozgrywek, mlodzi adepci naszego klubu TUR-u napewno chca grac gdzies wyzej, wiec dajmy im szanse ( drogi trenerze) do tej gry, a nie tylko do treningow. Kazdy rozsadny trener wie ze trening to nie wszystko, bardzo wiele w rozwoju mlodych zawodnikow robi tzw. „ogranie sie „, nabieraja oni wtedy przeciez doswiadczenia w grze, buduja sie wtedy rowniez ich psychiczne atrybuty jak : odwaga, walecznosc, kreatywnosc, praca zespolowa itp.. Mam nadzieje ze trener TUR-u zacznie stawiac bardziej na mlodziez ( choc wiem ze w polskiej lidze liczy sie doswiadczeni) jak ma to miejsce w ligach zagranicznych, gdzie rozwoj mlodziezy i to ze graja oni w wyjsciowych skladach jest najwazniejszy, tam trenerzy wola wstawic,czesto, mlodego zawodnika niz wiekowego ale doswiaczonego. Dlaczego ? Bo wiedza oni ze ten mlody zawodnik szybko moze „byc lepszym” od swego starszego kolegii i dlatego wola postawic na przyszlosc klubu i na przyszlosc swoich podopiecznych.

 • ~Hasah

  Wiktorski- ten zawodnik dlugo chyba nie trenowal, wiec wpuszczenie jego zamiast tych co trenuja tez bylo bledem ( zreszta chyba wszyscy widzielismy ze nie bylo „widac” tego zawodnika )
  Jozwiak z kolei od 1 nad ranem w niedziele przesiadywal w „Zrodelku” Takze uwazam ze nagrodą, za jego nocne przesiadywanie tuz przed meczem, nie powinno byc wpuszczanie w meczu.

 • ~Hasah

  Jozwiak z kolei do! 1 nad ranem w niedziele przesiadywal w „Zrodelku” Takze uwazam ze nagrodą, za jego nocne przesiadywanie tuz przed meczem, nie powinno byc wpuszczanie w meczu.

 • ~Emil_komentator

  To teraz panowie musicie udowodnić że nie jest tak jak tu piszą wygrywając mecz ze Spartą i w tym meczu pokazać się dobra grą z dobrej strony…. a jeśli chodzi o krytyke do trenera to myśle że jest na tyle dobrym i doświadczonym trenerem że nie popełnił błędów tak mi się wydaje… Pozdrawiam i życze wygranej w meczu ze Spartą 🙂

 • ~Emil_komentator

  Jeżeli wam ię nie podoba gra TUR-u to w niedziele o tej samej godzinie gra KOTAN 😀 z Cedrami możecie iść popatrzyć zobaczymy gdzie jest lepszy poziom 😉

 • ~zawodnik

  gdzie gra kotan?

 • ~Emil_komentator

  Na „Czeczeni” 😀 w lasku miejskim

 • ~obserwator SL

  wszystko okaze sie w niedziele o 11 my napewno latwo sie nie poddamy i nie zlozymy broni wiec nie liczcie na to ze przyjedziemy przegrac tak jak młogoszyn

 • ~Joe

  …jak zachowywali sie przydupasy S.W na trybunie pod drzewami??normalnie trzoda!!Tina, Baran i spolka, trzoda straszna

 • ~zawodnik

  wiec kotan gra w lasku zazdroszcze im

 • ~obserwator SL

  PANIE : ” ZAWODNIK”

 • ~jerome

  Ech też mi odkrycie, że GN4 = „Mazur”:-)
  Tak się zastanawiam, czytając, że miło byłoby pograć jeszcze z kolegami z podstawówki, z imprez, z innych klubów…

  A w ogóle, co to jest KOTAN ?? (strona, skład, trener??)

 • Ozo_Admin

  Grają w tej drużynie osoby w MONARu (nie koniecznie ozorkowskiego) http://www.kotan.pl

 • ~Emil_komentator

  jerome wracasz do gry w piłke… Fajnie było by cie widzieć jak pędzisz lewy skrzydłem 😉 (jak carlos 😛 ) Przyjdź 🙂 Do TUR-u dołączy kolejny wieczny tancerz 😉

 • ~jerome

  zaproszenie ciekawe, ale dojazdy z Łodzi by mnie zabiły, choć buty nadal wypastowane 🙂

 • ~Emil_komentator

  A co ty robisz w Łodzi ??? Masze jeszcze te adidasy ??? Co żeś je kupił ???

 • ~;

  jerome=michał koziak??

 • ~Emil_komentator

  j.w 😛

 • ~jerome

  w łodzi jakiś czas już mieszkam. więc dojazdy byłyby dla mnie kosztowne dość…
  a adidasy mam i kilka innych par 😉 ale co mi po nich 🙂

 • ~killer

  Hmm a wie ktoś gdzie gra Szpiegowski??

 • ~Emil_komentator

  Chyba nie gra… Słyszałem że ostatnio w szpitalu był :/

 • ~obserwator SL

  co z nim sie teraz dzieje z czlowiekiem ktory strzelal dla was bramki kiedys

 • ~ktos…

  co do zawodnikow z lawki, ludzie zeby muc grac to trzeba ciezko trenowac i stawiac sie na kazdym treningu no i chyba ze jest jakas wazniejsza sprawa, ale o tym powinien wiedziec trener np. nie moge przyjsc bo cos tam cos tam….”

 • ~jerome

  o tym doskonale wie, każdy kto się przykłada i widzi w piłce coś więcej. ale wybacz utratę motywacji ludziom, którzy poświęcają 2,5h każdego dnia na trening, wkładają w to siebie, a w meczu występuję, ten, kto …”musi i powiniene” 🙂 wierz mi, że wiem, o czym mówię (nie autopsja, ale obserwacja)

 • ~obserwator SL

  masz racje i pewnie wiekszosc ludzi ma takie samo zdanie jak ty

 • ~jerome

  o której jutro na Bzurze jest mecz ?? chyba wskoczę zerknąć

 • ~K@szti

  Meczyk jest o 11-stej!!! Zaprraszamy!!!

 • ~jerome

  ile dałbym, by pograć …

 • ~…

  mysle ze nie jeden jest taki w zespole co przychodzi praktycznie na kazdy treing a graja Ci co sa zadziej,przykre to jest dla tych chłopaków, ale taki juz jest ozorków

 • ~sparta leśmierz

  tanio dupy nie sprzedamy.

 • ~K@szti

  Nudy cały mecz… Lepsze mecze były w B-klasie… ;-/

 • ~raju

  LeśmieRZ.