To tylko dwa złote, tylko – a tak wiele

7
29

Ciepły posiłek dla każdego dziecka, Dwa złote kosztuje szkolny obiad. Za tę cene dziecko ma szansę zjeść być może, jedyny ciepły posiłek w całym dniu. To nie jego wina, że rodzice nie mają pieniędzy. Pozwólmy mu pójśc z rówieśnikami do szkolnej stołówki. Sprawmy, by nie musiało tłumaczyć, że nie idzie na obiad, bo nie jest głodne.
To tylko dwa złote, tylko – a tak wiele . Fundacja Ekologiczna w Sokolnikach, podczas wszystkich imprez organizowanych tego lata, zbiera pieniądze na ciepłe posiłki dla dzieci z rodzin o trudnej sytuacji finansowej.

Za każde 2 zł wrzucone do puszki, najbardziej potrzebujące dzieci ze szkół Gminy Ozorków, zjedzą, być może, jedyny ciepły posiłem w ciągu dnia.

Osoby chętne do pomocy w przygotowywaniu imprez proszone są o kontakt z Anitą Wiśnik, tel. kom. 502 635 953.

 • ~szpiq

  szczytna akcja, ja się przyłączam!

 • ~mark

  „cieply” posilek-wiekszosc dzieci na swiecie nie ma zadnego i masz to w dupie bo nie widzisz jak jestes takie charytatywny to wybierz sie do Red Cross

 • ~szpiq

  masz racje, bo to nie denerwuje w polskiej władzy pomaganie innym krajom w momecie kiedy w polsce dzieciaki głodują to oni pomagają innym! ja pomagam polakom bo jestem polakiem!

 • ~Teresa

  Święta racja! Dzieci na świecie głodują.. Jest tylko jeden problem… Ciężko jest zebrać pieniądze na dożywianie „garstki” maluchów z naszych okolic.. a co dopiero cały świat! a to tylko dlatego, że ludzie zamiast pomóc przy takich imprezach – tak jak Szpiq – po prostu pozostają obojętni jedynie komentując wszystko negatywnie.. A gdybyś tak pomógł, zamiast się oddzywać i pomogli by inni.. to może uda się zebrać pieniądze dla tej garstki.. potem większej itd.. może kiedyś uda się pomóc światu..
  ps. Red Cross czyli Czerwony Krzyż za pomoc w tej imprezie zażadał pieniędzy..
  ps. najpierw nauczmy się pomagać kilku maluchom, a potem myslmy o całym świecie!
  pozdrawiam Cię…

 • ~szpiq

  „Red Cross czyli Czerwony Krzyż za pomoc w tej imprezie zażadał pieniędzy”

  to smutne 😐

 • ~Mash

  Moze niech nasi nauczyciele dołożą do naszych dzieci, a nie jedzą porcji MAXX za 2zł. Niech sami sobie gotują, przekonają się ile to kosztuje obiadek! Slepcy:sad: Wywalić ich ze stołówki).. Niechaj poznają możliwości ubogich rodziców.. Smalec i sio do pracy.. Powodzenia pedagodzy:-) Bez obiadów:-)

 • ~Mash

  A propos, to wcale, nie głupi pomysł. Kuchnia zarobi więcej i szkoła. Społeczeństwo skorzysta z takiej stołówki za 2zł pełny 2 daniowy posiłek.. Może szkoła przestawi się na serwowanie obiadków…. Po co męczyć dzieciaków edukacja?)