Klub Piłkarski KOTAN Ozorków

17
75

Pracownicy oraz Absolwenci programu terapeutycznego Ośrodka „Monar” w Łodzi i Ozorkowie założyli stowarzyszenie kultury fizycznej pod nazwą Klub Piłkarski KOTAN Ozorków.
Klub został zarejestrowany w Starostwie Powiatowym w Zgierzu, a następnie zgłoszony do rozgrywek Pucharu Polski oraz ligowych (klasa B) prowadzonych przez ŁZPN. Piłkarze Kotana to pacjenci Monaru oraz pracownicy i tzw. neofici czyli osoby, które ukończyły leczenie w Monarze.

Pierwszy mecz rundy wstępnej Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim zespól Kotana Ozorków rozegra w niedzielę 06.08.2006 godz. 16.30 w Swędowie z tamtejszym Huraganem.
Jeżeli wygramy, to we wtorek, 15.08.2006, który jest dniem wolnym od pracy dojdzie do PIŁKARSKICH DERBY OZORKOWA!

KP KOTAN OZORKÓW – KS TUR OZORKÓW

Kotan swoje mecze ma rozgrywać na boisku przy ul. Leśnej, ale będziemy się starali o zgodę MOSiRu i Prezesa KS Tur na rozgrywanie spotkań ligowych i pucharowych w sezonie 2006/07 na stadionie przy Łęczyckiej. Nasiona trawy w ilości 200 kg, które pierwotnie miałybyć wysiane na płycie boiska w lasku miejskim zostaną przekazane do wysiania nowopowstałego boiska treningowego przy głównej płycie KS Tur (na prośbę B. Osińskiego, Dyrektora MOSiR)

Od 1 sierpnia wszelkie szczegóły dotyczące Klubu KOTAN będą umieszczane na stronie internetowej, która jest w chwili obecnej w budowie pod adresem kotan.pl.

Prezes K. P. „KOTAN” Ozorków
Arkadiusz Lewandowski

 • ~QuecZ

  no nie wierze 😀

 • ~xxx

  no wrescie pilka nozna sie rozprzestrzenia i nie smial bym sie jak by wygrali z Turem Ozorków powodzenia chlopaki

 • ~Emil_komentator

  Ja mam malutkie pytanie… macie jakiegoś sponsora ? Przecierz ktoś wam będzie musiał dawać kase zeby jeachać na mecz… Z biletów bedziecie ciągli ??? Czy jakies inne wyjście?

 • ~szpiq

  brawo, byłem i ich dwóch meczach, podobało mi sie, to fajnie że coś sie dzieje 🙂 popieram!

 • ~monkey

  mam pytanie czy w tym zespole beda grac tylko osoby z monaru i czy tylko z ozorkowa

 • ~Emil_komentator

  ja proponuje zrobić jeszcze ze dwa kluby…. 🙂

 • ~Levyspor

  Inicjatywa profilaktyki uzależnień i zapobiegania patologii poprzez tworzenie tego typu działań została przyjęta przez wiele osób z bardzo dużym entuzjazmem. Dzięki pomocy osób i instytucji, które popierają to co robimy udało się w krótkim czasie pozyskać 80 krzesełek stadionowych, 200 kg nasion trawy boiskowej, siatki na bramki… a wieżę, że znajdą się firmy które przekażą nam kilka piłek do treningów. Myślę, że drugi Klub w Ozorkowie wyjdzie na dobre całemu miastu oraz TURowi Ozorków. Jesteśmy chętni i gotowi na wszelką współpracę. Krzesełka przekażemy do montażu na trybunach stadionu przy Łęczyckiej bo w lasku byłyby w moment zdewastowane lub skradzone w celu instalacji w ogródkach działkowych.

 • ~Gn4

  Mam nadzieję, że to nie jakiś żart. Mam również nadzieję, że skoro nie posiadacie obiektu to nie będzie żadnych przeszkód abyście korzystali z obiektu TUR-u. Jako kapitan TUR-u zyczę Wam powodzenia i trzymam kciuki. Zyczę Wam również tego samego jako Wasz kibic i mieszkaniec Ozorkowa. Powodzenia.

 • ~Emil_komentator

  Kapitan Tur-u ???

 • ~szpiq

  czyli taki zawodnik który nosi opaske na rameniu i rządzi drużyną w czasie meczu na boisku.

 • ~szpiq

  widze ze to jest tak serio serio, strona internetowa wow 🙂 za kim jesteście?? ja za Kotanem! 🙂

 • ~Dominik

  kolejna świetna nazwa…

 • ~Levyspor

  Aby piłkarskie Derby odbyły się w Ozorkowie musi zostać spełniony jeden podstawowy warunek, a mianowicie w niedzielę 6 sierpnia zespół Kotana Ozorków musi pokonać w Swędowie tamtejszego Huragana. To będzie trudne zadanie bo do meczu przystąpimy z tzw. „marszu”. Jeśli ktoś ma ochotę nas wesprzeć dopingiem to serdecznie zapraszam na mecz. NIEDZIELA 06.08 godzina 16.30 bosiko OSP w Swędowie ul. Główna 31 (Swędów jest 3,5 km na północy zachód od Strykowa, wieś 350 mieszkańców) ZAPRASZAMY!!!

 • ~Emil_komentator

  Nie jestem wtajemniczony ale kto jest kapitanem Tur-u chodzi mi o naziwsko a nie że Gn4… 🙂

 • ~Gn4

  ja proponuję się sfuzjować, znaczy się Kotan+TUR i nazwać się KoTURn

 • ~Emil_komentator

  Dobry pomysł 😀

 • ~zarazaaaaaaaaa

  mam chrapke na Derby z turem i w zwiaku z tym Huragan Swędow to bedzie tylko rozgrzewka przed wielka burza w ozorkowie,i mam nadzieje ze strzele co najmniej ze 3 bramy a to potrafie.Ps Przyszły snajper Kotana:-)