Metro Warszawa mistrzem Polski młodzików

4
18

Zespół warszawskiego Metra wygrał finałowy mecz ze Stolarką Wołomin i zdobył tytuł mistrza Polski w kategorii młodzików. Brąz przypadł w udziale młodym siatkarzom Gwardii Wrocław.
Czwarte miejsce zajęli ozorkowianie, a Damian Sobczak został wybrany najlepszym libero turnieju. Gratulacje!
Zacięty przebieg miał pierwszy set meczu finałowego. Metro prowadziło zdecydowanie (23:18 i 24:20), ale zawodnicy z Wołomina odrobili straty i doprowadzili do remisu 24:24. Dopiero wówczas dwie ostatnie piłki padły łupem drużyny z Warszawy. W drugim secie zacięta walka trwała do stanu 15:15. Końcówka należała do siatkarzy Metra, którzy zwyciężyli do 17-tu i mogli cieszyć się z tytułu mistrza Polski.

Finał:
Metro Warszawa – Junior Stolarka Wołomin 2:0 (26:24, 25:17)