W setach: (25:16), (25:16), (21:25), (22:25), (15:8)

• ~mandray

przegrała???ci sie pomililo z ta 26 czy ze jest juz wynik???

Tak jest to potwierdzona przegrana bzury ozorków 3:2 z olimpią.

• ~Michał

No i znów porażka… Ale po wynikach setów wnioskuję, że po dwóch przegranych setach Bzura dalej walczyła. To też się liczy, bo skoro na wyjeździe Bzura przegrała 3:2, to bardzo możliwe że u siebie wygra. Miejmy nadzieję, że to się sprawdzi. Trzymam kciuku za Bzurę w rewanżu 🙂

• ~volleyfan

Na stronie Olimpii sa bardzo pochlebne opinie o naszych kibicach. Musieli sie chlopaki dobrze spisac bo wszyscy podziwaja wspanialy doping i przyjazna atmosfere w hali. My musimy pokazac sie z jak najlepszej strony w srode! Bzura wygrywa dwa nastepne spotkania i zostajemy w I lidze!!!

• ~adi Sulęcin

Mecz w pierwszych dwóch setach przebiegał pod wyraźne dyktando Olimpii ale pod koniec drugiego seta trener Olimpii sam rozregulował dobrze grającą maszynę poprzez swoje zmiany. W kolejnych dwóch setach lepsze przyjęcie zagrywki przez Waszych oraz lepsza gra Sadeckiego a także własne błedy Olimpii dwa sety na Waszą korzyść. Tajbrek jak zwykle dla Olimpii – Mistrz tajbreków (10 w tym sezonie) .Wspaniały doping kibiców obydwu zespołów oraz wspaniała atmosfera po meczu. Zdjęcia z tego meczu dostępne pod adresem

doping był ekstra Wielkie Pozdro
    JESTEŚMY Z WAMI MKS, JESTEŚMY Z WAMI……………

• ~BARAN

POZDRO DLA ZAWODOWYCH KIBICóW MKSu Z OZORKOWA DLA CHRISA MARYśKI I MILA
    >

• ~CHRIS

Doping fantastyczny, podziękowanie dla kibiców z Sulęcina za miłe przyjęcie naszych kibiców 🙂 A ja POZDROWIĘ Michała, Oktawiana, Tomka, Andrzeja, Miłosza, Kamila K, Martę, Mariusza, Monikę, Kamila J, Kamila Z, Martę, Anetę, Magdę i Darka oraz sympatycznego kierowcę… BRAWO ZA DOPING!!! Było nas tylko 16 osób i sami widzicie co wspólnym dopingiem można zdziałać!!! Myślę, że w środę całą halę poderwiemy jednym zawodowym dopingiem. Brawo również dla siatkarzy którzy walczą i po meczu przyszli nam w pięknym stylu podziękować. Teraz my już nie możemy doczekać się środowego meczu !!!! Czekamy na kibiców z Sulęcina i również dla Was miejsce będzie z rezerwacją 🙂 z tego co wiem to macie być już 2 godziny przed meczem 🙂 Jeszcze raz BRAWO BRAWO BRAWO !!!! Jedynie zastrzeżenia mam do sędziego ale cóż jeżeli nie widzi linii boiska jak i również 4 odbić odbiór+dogranie+przebicie w siatkę+przebicie na naszą stronę=4. Każdy kto był na meczu może to potwierdzić!!!! :/ Trzymamy kciuki za Was kochani siatkarze, do środy – szybka mobilizacja i damy radę !!!!

• ~Tomek

wybiera się do nas około 30 kibiców Sulęcina. Frekwencja w Ozorkowie musi dopisać bo jeśli oni przywiozą wszystkie swoje bębny to będzie ciężko… Ale damy radę!!!! My potrafimy śpiewać a oni nie i to jest na naszą korzyść

• ~Tomek

załatwiliście jeszcze jakieś bębny?

• ~Tomek
  • ~milo

ciezko o bebny… a nowy beben albo kociol to koszt ok 400zl, popatrz na allegro

• ~kibicka

ale zbierzmy sie naprawde!! nie musza byc bebny ale jak bedziemy zgodni to zrobimy wiecej aplauzu niz jak kazdy bedzie trabił osobno.szkoda ze na ostatnim meczu u nas nie bylo słychac spiewu.:-):-):-)a moze ktos ma bongosy prywatne i moze je wziązc? wygramy!!

• ~Pati

Cieszymy sie na jutrzejszy ponowny przyjazd do Ozorkowa. To będzie mój 7 wyjazd z Olimpią w tym sezonie:-) Kibice Bzury-byliście wspaniali!!! Jutro atmosfera będzie pewnie równie gorąca. Pozdrawiam kibiców i zawodników Bzury! Do miłego zobaczenia