MKS Bzura Ozorków – KS Jadar Radom 3:0

69
47

MKS Bzura Ozorków – KS Jadar Radom 3:0
W setach: (26:24), (25:23), (25:23)
Pozostałe wyniki oraz tabela

Jadar: Górski, Pawliński, Karzov, Niedziela, Pęcherz, Kokociński oraz Surmacz (libero), Kruk, Makaryk, Wiktorowicz.
Bzura: Kałużny, Kacprzak, Wójcik, Sadecki, Wojciechowski, Dulanowski, Janik (libero), Pietrzak, Grabarczyk.

 • ~nobody

  widzę że w końcu „coś” się ruszyło…brawo 😉

 • ~z daleka

  Nysa gratuluje, aleście narobili jaj w tabeli ojeju…

 • ~emil_komentator

  BRAWO !!!!!!!!!!!!!! świetna gra całej drużyny ale chciałbym tu wyróżnić naszego libero Przemka Antosiaka…. BRAWO BZURA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • ~Klaudiusz

  nareszcie wygrana:-)

 • ~Klaudiusz

  no to teraz chyba sie spotkamy z olimpią sulęcin? wydaje mi sie ze bedziemy mieli z nimi większe szanse niż z AZS Mława, a nawet bedziemy faworytami.

 • ~bolo

  jednak można wygrywać !!! gratulacje

 • ~O

  :O Jadar jest pierwszy w tabeli? Nieźle

 • ~robi

  hehe nieźle nieźle bardzo fajny meczyk 😉 gratulacje i oby tak dalej 😉

 • ~killer

  moim zdaniem najlepszy mecz w sezonie:-) Oby tak dalej… nie możemy stracić I ligi!! Gratki dla całej drużyny:-)

 • ~bolo

  Gramy o utrzymanie z Olimpią sulęcin przy takiej grze jak dzisiaj mamy spore szanse. Szkoda , że wcześniej tak nie grali, to nie musielibyśmy martwić się o ligowy byt. Udowodnili dziś , że jak mają noż na gardle to potrafią grać dobrze ,

 • ~radom

  napiszcie cos o meczu< czy radom coś grał czy padaczka??

 • ~Radomianin

  Jak zagrał jadar w tym spotkaniu?? Mam nadzienie że nie tak tragicznie jak w meczu z Olimpią.
  Napiszcie coś jak możecie

 • ~milo

  brawo bzura brawo 🙂
  dobrze ze sie tak stalo, szkoda ze chory jestem ;/

 • ~Dominik

  Bzura: Kałużny, Sadecki, Kacprzak, Wojciechowski, Dulanowski, Wójcik, Antosik(l) oraz Pietrzak i Grabarczyk
  JADAR: Górski,Niedziela, Pęcherz, Staniec, Kokociński, Karzov, Biliński(l) oraz Kruk, Makaryk, Wiktorowicz

  Mecz ogólnie bardzo wyrównany. Bzura była bardziej skoncentrowana, nasi bardzo dobrze blokowali. Myślałem już ze 3 set wygra Jadar ale sie myliłem:] Doping super;p

 • ~Michał

  Gratulacje!!. Super, że wygrali. Sukces jest tym większy, że Jadar prowadzi w tabeli :-). Szkoda tylko, że nasi zagrali dobrze dopiero wtedy, gdy mieli n nóż na gardle… Ale cóż, najważniejsze że wygrali. Jeszcze raz gratulacje!!!!!!!!!

 • ~Nita

  Rewelacyjny meczyk!! Już dawno nie bylam na takim. Było super z takim dopingiem to Bzura zajdzie daleko:-)

 • ~volleyfan

  Takiego dopingu i takiej atmosfery u nas w hali juz dawno nie pamietam!!! Bylo naprawde super! Gratulacje dla chlopakow z druzyny!!!

 • Ozo_Admin

  Mecz bardzo wyrównany o czym świadczą wyniki setów. Jadar zagrał dobrze, choć nie rewelacyjnie. Śmiałbym swtierdzić, że to Bzura była dziś w doskolałej formie, mało własnych błedów, dobry blok no i oczywiscie kibice 🙂 Przy okazji WIELKIE OKLASKI I PODZIEKOWANIA DLA KIBICÓW Z RADOMIA!!!!

 • ~Klaudiusz

  Cytat z http://www.czarni.pl: „Potrzebny tylko punkt
  By awansować do play-off I ligi, prowadzącemu w tabeli Jadarowi wystarczy dziś z Bzurą Ozorków zdobyć jeden punkt. Jest niemal pewne, że będą to trzy punkty, ale już bez Grzegorza Wagnera. Syn legendarnego Huberta Wagnera, tak jak ojciec, ma silną rękę. I to nie wszystkim się podoba.”

  Jest niemal pewne? Chyba sie przeliczyli…

 • ~adi Sulęcin

  Witam kibiców Bzury i zapraszam do Sulęcina.
  U nas zawsze pełna sala ok. 700 osób i gorąca atmosfera. Co do faworyta spotkań barazowych to narazie bilans spotkań bezpośrednich to plus 1 set na korzyść Olimpi i przewaga własnego boiska i kibiców w meczach barażowych. Pozdrawiam

 • Ozo_Admin

  Ojj troszkę daleko do Was. Niestety zapewne nikt się od nas nie zjawi 😐

 • ~adi Sulęcin

  Do was rówie daleko a na pewno będziemy.
  Bylismy w Nysie, Radlinie , Bydgoszczy,
  Mławie ok 700 km u Was także( zdjęcia w naszej galerii) jeszcz raz zapraszam.

 • ~kibic z daleka

  Nie tak dawno czytalem;zwolnc Jurka,do dupy z wasza gra itd.Ozorkow to dziwne miasto.Gratuluje trenerowi i zawodnikom,oby sie udalo Wam nie spasc

 • ~kibol

  Doping był super ale łatwo dopingować jak zespołowi idzie- gorzej jak przegrywa wtedy widać kibićów którzy są z zespołem na dobre i złe.Klub kibica powoli spełnia te kryteria. Gdzie ci znawcy którzy niedoceniali i krytykowali naszych zawodnikow -nie mamy rozegrania -kaluża -kruk, brak ataku gacek-niedziela i tak dalej. Zawodnicy Jadaru to zawodowcy -nasi to amatorzy czy było w meczu wiadać różnicę.Dzięki naszm zawodnikom za walkę i poswięceni dla rozwoju siatkówki w naszm mieści .TYM co przychodzą na mecz by z naszch zwwodników drwić nie dopingować już dziękujemy.

 • ~zawca

  zawodnicy super -trener do wymiany

 • ~emdek

  Adi pamietaj, ze w Ozorkowie tez byla ekipa, wiec tym razem tez ktos sie moze pojawic, mimo ze to sroda jest. Wyjazdy jeszcze byly do Trzcianki(SMS), Gorzowa i Miedzyrzecza. Mimo ze dosyc bliskie to liczby kibicow robia wrazenie (odpowiednio: 80, ponad 200, i ok 160)

 • ~Boniek

  Mecz super moim zdaniem bardzo dobrze zagrali Wójcik i Dulanowski.

 • ~mania

  Kochani byliście boscy pokazaliscie w całosci na co was stac. A doping to poprostu sama rozkosz (sama beałam w nim udział) Było super i oby tak dalej!!!!
  Pozdro i całuski dla wszystkich zawodnikow BZURY OZORKOW 🙂

 • ~goores

  brawo dla kibol, święte słowa! Na szczęście wczoraj „znawcy” albo się nie odzywali albo ich zagłuszyliśmy… Wielkie brawa dla chłopaków za mobilizację i wolę walki, oby tak dalej!!! 🙂

 • ~mała

  Brawo chłopaki, brawo kibice.

 • ~czarni.radom.pl
 • ~kIBIC

  Ludzie! czy obojętny jest wam los takiej drużyny która pokonała jednego z głównych pretendentów do awansu do Serii A. Jeśli nie to jedźmy do Sulęcina na pierwszy barażowy mecz o utrzymanie w I lidze. TO SIE JESCZE NIGDY DRUŻYNIE Z OZORKOWA NIEUDAŁO, a po pokonaniu Jadara, chłopaki są na fali i mają nie powtarzalną szansę na pozostanie w bezpośrednim zapleczu Polskiej Ligi Siatkówki. Mecz odbędzie się w tą sobotę, czyli 25 marca w Sulęcinie. ZBIERZMY SIE I POKAŻMY W SULECINIE KTO POWINIEN POZOSTAĆ W PIERWSZEJ LIDZE, chętnych proszę o zglaszanie sie na forum (musi nas być z 20-30) pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!

 • ~kibic

  czy tylko inne drużyny mają swoje KLUBY KIBICA. Pokażmy że nie! Ozorków też ma wswpaniałych kibiców więc nie siedźmy w domu TYLKO JEDŹMY

 • ~@@@@

  libero bzury to przemek antosiak a nie jakis Janik! I gra całkiem fajnie

 • ~mania

  Ma ktoś może śpiewnik Klubu Kibica rozdawany na meczu . Jśli tak to prosze niech ktos mi go przesle teresiatko11@wp.pl dzieki

 • Ozo_Admin

  Odbierz maila mania 🙂

 • ~mania

  DZIĘKI WILKIE !!!! :* 🙂

 • ~ZKS_Stilon_Fanatic

  A za co ty chłopie bijesz brawo klakierom z Radomia? Poczytaj sobie troche o sytuacji w Radomiu (Jadar-Czarni) zanim pochwalisz brukowych sprzedawczyków

 • ~KIBOL-ek

  Po pierwsze my juz nie raz chcielismy organizowac wyjazd 🙂 Tylko, że jest mało chętnych!!! Jeżeli by znalazło się sporo osób które maja zamiar jechać do Sulęcina to piszcie. Czekam na propozycje wyjazdu, może ktos ma znajomego z autobusem ??

 • ~Kibic

  Nas jest 10 osób. Jeśli Ty zorganizujesz drugie tyle to już będzie trochę.
  daj znać ilu was jest, szybko się orientuj bo mecz już w sobotę. JEDZIEMY POKAZAĆ KÓRY KLUB KIBICA JEST LEPSZY POZDRO!!!!!!!

 • ~kIBIC

  Jedźmy na mecz, a będziemy przyczynimy sie do tworzenia historii klubu, który ma niepowtarzalną sznsę, żeby sie utrzymać ale musimy mu pomóc dopingiem. Bus można wynająć. koszty zależą od ilości osób (przy 20 ok 30zł plus wstęp (a moze klub nam fundnie przejazd, tylko musi być trochę ludzi>:

 • ~kIBIC

  a ty chcesz jechać. Ilu masz ziomków?

 • ~Klaudiusz

  nie liczcie ze MKS wam dorzuci nawet złotówke… w klubie nie ma wody a co dopiero dawać na wyjazd. uważam ze to fajny pomysł, ale niestety trzeba go sfinansowac z własnej kieszeni

 • ~znajomy znajomego

  h5n1 w ozo city?

 • ~kibic

  Dzisiaj wybieramy się do kierownika drużyny, jeśli była by możliwość masz ekipę żeby jechać?

 • ~Klaudiusz

  z 3-4 osoby by sie znalazły. i jakbys mogł mi powiedzieć do kogo chcecie pojsc? a do znajomy znajomego: o co biega z tym h5n1?:|

 • ~kibic

  Do kierownika Marka Janickiego. Wynajmiemy autobus u Stojeckiego i jedzxiemy . co ty na to? U nas też jestc około 5 osób. każdy z forumbyznalazł po 5 osób to byłby komplet. nieprawdaż?

 • ~kIBIC

  CHĘTNI DECYDUJCIE SIĘ NA WYJAZD, BO TO JUŻ W SOBOTĘ, KLAUDIUSZ DAJJAKIEŚ NAMIARY,ŻEBY SIĘ ZEBRAĆ.C p)ozdrO;-)

 • ~kIBIC

  DECYDUJESZ SIĘBO JAK WIDZISZ PARU CHĘTNYCH JUŻ JEST? POZDRO

 • ~%%%

  Gratuluje drużynie, piękny meczyk. Jedyne co mi się nie podoba od dłuższego czasu to stosunek trenera do zawodników. Zero szacunku i współpracy. Ten człowiek robi wszystko by utrzymać się na swoim stanowisku, liczy się dla niego tylko kasa a nie dobro zawodników. Kto w końcu wpadnie na genialny pomysł i zrobi wymiane trenera bo ten powinien już dawno zrobić wypad. Jeżeli on dalej będzie trenerem to nie widzę w przyszłości drużyny.

 • ~mmm

  Popieram w 100 % wypowiedź %%%. Chyba nie tylko ty to zauważyłeś. Tylko jak do tej pory nie widać reakcji zarządu. pomimo ze na pewno dobrze o tym wiedzą.

 • ~Dominik

  chyba właśnie odwrotnie:/ znaczy na pewno..

 • ~Kibic

  Mamy ok. 20 osob, jesli Klaudiusz zbierze tych 5 o ktorych mowil. A wiec wyjazd w sobote. Klaudiusz zawiadom wszystkich znajomych o wyjezdzie. Pozdro 4all !!!!

 • ~Klaudiusz

  dobra tylko napiszcie mi jakie koszty itd. ja jade i spobuje powiadomic pare osob pewnie pojadą ale nie obiecuje.

 • ~adi Sulęcin

  Jeszcze raz zapraszam do Sulęcina. Dajcie znać czy będziecie napewno. Mamy stosunkowo małą salę a ostatnio było ok. 800 widzów(Kibice przychodzą dużo wcześniej niż planowana godzina meczu) . Pozdrawiam

 • ~CHRIS

  Również jestem zainteresowany wyjazdem do Sulęcina 🙂 Proponuje podać jakieś konkretne namiary do organizatora, mamy już środę więc trzeba się sprężać maksymalnie!!!! Jaki koszt jak i również o której wyjazd ??

 • ~Kibic

  Narazie chętnych (ale to nie jest jeszcze pewne) jest 15. a ty ile osób mozesz zebrać. przy 20 osobach koszty wyjazdu będą wynosiły ok 30 zł. odpisz ajk najszybciej. To jesteś ten kto na meczu miał bęben?

 • Ozo_Admin

  Tak, Chris miał bęben na meczu 🙂 Jeśli uda mi się szkołę załatwić w piątek to też jestem chętny na wyjazd.

 • ~Kibic

  A ilu masz jeszcze ludzi bo to jest ważne!

 • ~Kibic

  Ilu ludzi może z tobą pojechać?

 • ~Kibic

  to dobrze, ale powiedz też innym musi Nas być jak najwięcej!

 • Ozo_Admin

  Słuchaj moim zdaniem wsystko powinien koordynować Daniel Domański, bo on podał kontakt do siebie. W całym szacunkiem, ale takie umawianie sie w komentarzach, że ja jadę albo nie, jest mało wiarygodne i niepoważne. Organizowaliśmy z Chrisem wyjazd do Radomia. Pojechało 6 osób 😐 O kosztach jakie ponieśliśmy (ukłony dla Chrisa) nie wspomnę 😐

 • ~Kibic

  Jak było w Radomiu?

 • ~CHRIS

  Pozdrawiam Ozo_Admina dzięki za miłe słowa ja ze swojej strony na dzień dzisiejszy mam 5 osób. Ale podajcie jakiś numer telefoniczny do organizatora wyjazdu. Bo to musi być konkretne a nie pisanie jakis komentarzy…. Jeszcze raz Michał THX za miłe słowa. Wiesz jak wyglądał wyjazd do Radomia – wszyscy chętni a co do czego doszło to paczke zbieraliśmy w ostatnich minutach przed wyjazdem. Pozdrawiam wszystkich którzy mimo straconej kasy pojechali do RADOMIA. Mój numer telefonu to 605-401-011 ja jestem otwarty na propozycję tego wyjazdu. Michał ze szkołą dasz rade wiec rowniez pojedziesz a z nami cząstka składu na mecz wyjazdowy do radomia. Namówimy SZPIKA, PIETRASKA, SANTI moze tez sie skusi ooo i oczyste że BARAN również pojedzie !!!! A co do bębna to zgadzam się z wypowiedzią OZO-Admina – to ja trzymałem to fantastyczne urzadzenie 🙂 POZDRÓWKI CZEKAM NA SZYBKIE WYPOWIEDZI I TELEFONY ODNOŚNIE WYJAZDU

 • ~kibic

  stary nie każdy ma internet i nie każdy to zobaczy. trzeba sie kontaktować inaczej, bo jak będziemy polegać na samym internecie to ni9gdy nie pojedziemy.POZDRO

 • ~CHRIS

  W Radomiu było super i fantastycznie nas przyjeli. Narzekał ktoś na RADOM oj nie bo nawet ochrona obiektu MOSiR-u była z nami więc czuliśmy się pewnie. Pozdrtowienia dla ZBYSZKA z Klubu Kibica Jadaru Radom. Na samym wejściu aż mnie wyściskał na przywitanie w sobotę. Klub Kibica MKS-u pozdrawia cały JADAR 😀

 • ~CHRIS

  Ja podałem swój numer. Jeżeli chcecie to możemy zrobić spotkanie w źródle lub w kanapie i wtedy wszystko sie uzgodni!!! Bo pisanie to jedna gadka ch…. z butem :/ Sorry ale taka jest prawda

 • ~kibic

  Swoim samochodem? ilu was było?

 • Ozo_Admin

  Juz podałem w newsie kontakt do osoby, która sie podjela organizacji. Jak mozesz Chris do zadzwon do niego i umow na jakas godizne spotkanie, np. na jutro. Do kibica: jechalismy busem.