Bądźmy siódmym zawodnikiem!

8
23

Ostatni mecz rundy zasadniczej I ligi siatkówki mężczyzn to być albo nie być ozorkowian. W przypadku porażki do zera, możliwy jest nawet bezpośredni spadek do II ligi.
Klub Kibica zaprasza wyszystkich, którym lezy na sercu dobro naszej drużyny, do głośnego dopingowania podczas meczu.
Bądźmy siódmym zawodnikiem Bzury!

Serwis Ozorków.net przeprowadzi transmisję na żywo z tego spotkania. Początek o godz. 18.

 • ~CHRIS

  Właśnie kochani kibice apeluje w imieniu całego KLUBU KIBICA aby dzisiejszy doping porwał naszą halę spartową w powietrze!!! Przed meczem zostaną rozdane „śpiewniki” KLUBU KIBICA mam nadzieję, że dziś pokonamy złą serię meczów przegranych!!! Tak jak jest napisany post bądźmy 7 zawodnikiem!!!!!!! ZAPRASZAMY WSZYSTKICH GORĄCO DO KIBICOWANIA WRAZ Z KLUBEM KIBICA !! Ps. Już w zeszłej rundzie na meczu wyjazdowym w Radomiu ich klub kibica zapowiedzał swój przyjazd, weić na 100% się stawią. Proszę tylko o takie fantastyczne traktowanie tych kibiców!! Oni nas bardzo ciepło przyjeli w Radomiu. A więc KTO WYGRA MECZ „BZURA” kto „BZURA” kto „BZURA BZURA BZURA”…….. Do zobaczyska meczyku:-)

 • ~emil_komentator

  BZURA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

 • ~mania

  NA MÓJ DOPING MOŻECIE LICZYĆ !!! BYŁAM NA KAŻDYM MECZU W TYM SEZONIE I TERAZ TEZ WAS NIE ZAWIODE :-))))))))))))))))) !!!!!!!!!!!!!!!!

  POZDRO DLA DRUŻYNY :* !!!!

 • ~zgred

  doping im głośniejszy tym lepszy a wiec dajmy z siebie wszystko aby pomóc zawodnikom

 • ~kibic b

  ja rowniez byłem na kazdym meczu i wspomoge chłopaków z całych sił. uwazam ze jezeli kazdy bedzie dawał z siebie chociaz 70% to napewno te dwa sety sie uda ugrac a nawet licze na zwyciestwo.wkoncu bzura to jest potega!!!!!!!bzura najlepsza jest!!!!!

 • ~kolezanka

  nie ma sie czego wstydzic , a chodzi mi głosny doping.skoro to ma im pomoc to o co chodzi?licze na wszystkich kibicow,nie mozemy spasc do 2 ligi skoro tyle nas kosztowało wejscie do pierwszej .nie mozna zmarnowac całej pracy naszych siatkarzy.jestesmy z nimi!

 • Ozo_Admin

  Klub Kibica będzie na hali juz od godz. 17. Zapraszamy wszystkich do siadania jak najbliżej środka, koło nas 🙂 Zróbmy doping jak na pamiętnym meczu ze Skrą Bełchatów!

 • ~robi

  no na doping na dzisiejszym meczu chyba nie mozecie ponarzekac:>:P było super ! 😀