Dni Otwarte w LO w Ozorkowie

3
75

Głównymi organizatorami Dni Otwartych w Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Żeromskiego w Ozorkowie jest młodzież klas I-ych wraz z wychowawcami.
1 marca 2006 r. gośćmi ozorkowskiego LO będą uczniowie zaproszeni z gimnazjum w Solcy Wielkiej, Leśmierzu, Modlnej, Parzęczewie, Grotnikach, Parądzicach i Słowiku. 2 i 3 marca 2006 r. do „Żeromszczaka” przybędą uczniowie z Gimnazjum im. Jana Pawła II w Ozorkowie.

Wszystkich zainteresowanych kontynuowaniem nauki w naszej szkole serdecznie zapraszamy. Chcielibyśmy zwrócić uwagę, że nasze LO tworzy wyjątkowy klimat wychowawczy, otacza przyjazną aurą swoich uczniów i solidnie przygotowuje do egzaminu dojrzałości.

Nasza oferta edukacyjna zamieszczona jest na stronie http://www.lo-ozorkow.pl

  • ~anze

    No cóż, pozostaje tylko wierzyć, że nie będzie tak, jak w zeszłym roku, kiedy wpadła totalna dzicz i nauczyciele prowadzący lekcje zamykali sale na klucz i nie wpuszczali odwiedzających, bo młodzież nie wiedziała, jak powinna się zachować… Życzę wszystkim pozytywnych wrażeń po pobycie w naszym LO hehehe 😀

  • ~TOMI

    Mam miłe wspomnienia z tej szkoły. Ale to było jeszcze w tamtym stuleciu. Teraz chyba już nie jest tak kolorowo. Brakuje kilku nauczycieli z tamtych lat, którzy tworzyli niezapomnianą atmosferę. Teraz to niektórych nauczycieli trudno odróżnić od uczniów.

  • ja

    E tam. Nie jest tak żle 👿