MKS Bzura Ozorków – Avia Świdnik 2:3

43
19

MKS Bzura Ozorków – Avia Świdnik 2:3
w setach: (28:26, 23:25, 20:25, 25:18, 11:15)
Pozostałe wyniki oraz tabela

 • tom

  Jak dla mnie za dużo błędów naszej drużyny Pan Sadecki na początku, totalne nie porozumienie wystąpienia Pana Prawdy tylko straciliśmy punkt :/
  pozdro dla Bzury

 • ~killer

  hmm moge go tutaj usprawiedliwić bowiem miał potrójny blok, a więc nie każdy by sobie z tym poradził…

 • ~tajemniczy gość

  Krótko i na temat-tragedia.Przyjęcie w dzisiejszym meczu było żałosne,a czego wynikiem był brak kombinacyjnej gry.Za dużo straconych punktów zagrywką.N awyróżnienie zasługuję dwóch zawodników:K.Kacprzak i A .Pietrzak.Najsłabszy na boisku był M.Sadecki,który zamiast pajacować i komentować błędy kolegów niech się przyłoży do treningów.Co z niego za kapitan,skoro nie potrafi poderwac kolegów do walki?!?!?MASAKRA

 • ~KiBiC

  Z taką grą szykujcie sie na II ligę!! M.Sadecki jak patzryłem na Ciebie,to tak jak bym oglądał bez urazy „paraolimpijczyków”Weż się chłopie do roboty !!!!!!!!

 • ~DOMINIKA

  mozecie podac sklady zespolow waszego i avii

 • ~szpiq

  najlepsze jest przyjęcie Pana Prawdy…palcami, i zawsze słychać takie „pyk” i piłka leci na dół zamiast do góry 🙂 😛 😛 😛

 • ~XxX

  Jestem bardzo ciekawy jak bys Ty to odebral…..takie zagrywki sa najtrudniejsze do przyjecia. :/ …

 • ~Klaudiusz

  Szpiq by odebrał jedną ręką 🙂

 • ~killer

  on by to odebrał z półobrotu, tak robią najlepsi

 • ~zawodnik

  nasi juniorzy jak widać w pisaniu anonimowych komentarzy są bardzo dobrzy ciekawe czy jak skończą wiek juniora któryś zaistnieje chociarz w drugiej lidze.Zyczę tego ale bardzo w to wątpię.

 • ~Boniek

  A mi tam najbardziej sie podobal koles ze swidnika ktory ustanowil chyba nowy rekord hali trafiajac centralnie w 50-lecie:D

 • ~XxX

  A co do rekordu to tez mi sie podobalo… ale juz wczesniej gosciu (nie pamietam z kim Bzura grala) z zagrywki tez zapodal w sciane :D:D

 • ~Klaudiusz

  zawodnik dobrze pisze…

 • ~dawid

  Ci co tak jadą po Prawdzie to niech lepiej sie do roboty biorą.Do łopaty

 • ~nobody

  koleś, następnym razem jak masz zamiar iść na mecz, to zamiast tegu kup sobie jakiś samochodzik, chociaż się czymś zajmiesz i nie będziesz pisał głupot…

 • ~Oktawian

  🙂

 • ~kar

  to co zrobil Dulas po przerwie bylo zalosne a rozegranie showmana Kaluznego do bani (krotkie pilki mozna policzyc na palcach jednej dloni) a przyjecie nie bylo takie zle (o niebo lepiej niz ostatnim razem)

 • ~kibic z daleka

  Moim zdaniem jak sie pisze komentarz, to zaczyna sie od podania skladow druzyn.Czy mozesz to uzupelnic,bo na te strone zagladaja nie tylko kibice ktorzy chodza na mecze.Dziekuje i pozdrawiam wszystkich.

 • Ozo_Admin

  O ile dobrze pamiętam to Bzura wyszła w następującym składzie: Kałużny, Pietrzak, Kacprzak, Sadecki, Wojciechowski – libero i Wójcik (albo Sęk).

 • ~Boniek

  Ogonowski,Szczepanik,Każmierczak,Guz Jarosz ,Pawłowski-libero KRys

 • ~Irokez

  W porównaniu z meczem ze Skrą nastąpiła znaczna poprawa w grze. Ten zdobyty punkt może mieć duże znaczenie. Nie krytykujcie zawodników tylko lepiej dopingujcie bo zawodnicy Avii byli momentami głośniejsi.

 • ~kibic

  no widać jak się laiczko znasz na siatkówce kałuża może jest showmenem ale zagrał bardzo dobrze a co do przyjęcia to ja byłem chyba na innym meczu

 • ~szpiq

  ja bym sie nie smial…bo podczas jednego meczu bawilismy sie z milem samochodzikiem.. 😀 😀 😛

 • ~Irokez

  Przed Bzurą mecz o być albo nie być w Sulęcinie. Jeżeli coś tam ugramy to jest jezcze realna szansa na pierwszą ósemkę.Mamy jeszcze przed sobą mecze u siebie z Mławą,Spałą i Radlinem z których powinno być 9 pkt-ów.Pomóżmy naszej drużynie bo to jest jedyna nadzieja na utrzymanie. Wasz doping to siódmy zawodnik. Naprawdę tego brakuje na naszej hali.

 • ~nobody

  to (nie)stety jak widać mecze siatkówki nie są dla Ciebie

 • ~BOGDA

  pierwsze słowa kieruje do ..kibica.. Ty kolego chyba masz cos na oczkach bo jesli chodzi o gre Łukasza to juz dawno powinni mu podziekowac !!! Nam jest potrzebny dobry wystawiacz i libero bo łukasza trzymac ze wzgledu na tate by knocił piłki na skrzydła nie mowiąc juz o srodku to skandal na sobotnim meczu to właśnie Sadeckiemu wystawił na jedej rece by policzył ile dobrych piłek wszystko było za NISKIE była taka sytuacja ze Tomek wyżej dograł jemu piłkę niż on wystawił do atakującego czy tego naprawde nie widzicie to zgroza bo własnie on powinien tak pokierowac zespołem by gra sie kleiła a jeśli chodzi o przyjecie nie było super ale pieprzyc piłek w rozegraniu nie było trzeba pozdrwaiam i PATRZCIE NA TE MECZE chyba ze nie znacie sie na siatkówce to nie zabierajce głosu

 • ~dobryzlyduszek

  ostra wypowiedz z ust kobiety.moze to jest tak jak z ta bajka o szatach krola

 • ~Klaudiusz

  stare siatkarskie przysłowie mówi: jak sobie przyjmiesz tak zaatakujesz… najwidoczniej BOGDA potrafi wystawiać piłki spod „jajek” zapraszamy na boisko.

 • ~BOGDA

  Grałam dosyć długo by móc coś powiedzieć o siatkówce a Ty masz oczy chyba właśnie na jajkach by tak pisać a Łukasza mozna pochwalić tylko za jedno zagranie w tym meczu no niestety ale załóż może okulary na nastepny mecz i ochraniacze na te jajka

 • ~Dominik

  Do BOGDY czy jak jej tam. Po pierwsze Marcin Sadecki lubi niskie, szybkie piłki. Po drugie w dzisiejszych czasach zawsze tak jest ze wystawy są niższe od dogrania, no chyba że koleś tyle skacze w góre ze musi miec wyższe. Kałuża Gackowi powinien grać wyzej, przynajmniej tak mi sie wydaje:]

 • ~nobody

  cyt :”a Ty masz oczy chyba właśnie na jajkach”

 • ~ktoś

  Nie rozumię, co wspólnego ma gra Łukasza z jego tatą? A swoją drogą dziewczyno, skąd w tobie tyle złości?

 • ~as

  oj Bogda, Bogda, wstydź się dziewczynko

 • ~Klaudiusz

  jak przyjde na mecz to bede wiecej pisał, na razie nie mam czasu tam bywac 🙂 ale bede go bronil, bo sie uwziełas od samego poczatku na nim. a jakie Ty masz sukcesy ze tak go winisz?

 • ~janek

  heheheeh widze ze sie troszke nie znasz.Najwyrazniej zbyt długo grałas w ta siatkówke.jak nie zauwazyłas to sadek zawszy atakuje z niskich piłek:-) i dla niego nie ma za niskich piłek.a co do Łukasza to musze powiedziec ze juz drugi mecz z rzedu zagrał bardzo dobrze.i nie to ze go bronie tylko poprostu tak jest.tyle ze jeszcze gramy za mało srodkiem:P ale napewno to sie z czsem zmieni.bardzo dobrze broni, dociaga piłki poprawił zagrywke i miejmy nadzieje ze przed play-offami bedzie jeszcze lepiej.a i jeszcze nie rozumiem co jego stary ma do tego ze on gra? to stwierdzenie chyba ci nie pykło:-)pozdro kałuza

 • ~kibic z daleka

  Moze to ciekawy pomysl na wyglad maskotki.Oby tylko sie nie spelnilo zyczenie Bogdy.

 • ~as

  siatkarz-siatkarka to ludzie kulturalni a ty swoimi wulgarnymi wypowiedziami do nich się nie zaliczasz.Co do twoich wiadomości o grze rozgrywającego mogę powiedzieć tylko tyle że się znasz jak ginekolog na oczach.A co do tego że grałaś w siatkówkę też mam duże wątpliwości-bo grać a podbijać to dużą różnica.

 • ~kibic z daleka

  Nie bierzcie sobie wszystkiego do serca,bo Ozorkow to takie miasto gdzie stu uprawia sport,a 19 000 w nim jest od urodzenia krytykami.

 • ~`kiboc

  kobieto weź się za szydełkowanie a nie za pisanie komentarzy bo po twoje wypowiedzi śmiało moge stwierdzić że na siatkówce znasz się tak jak Małysz na zapasach i kiedy ty w coś grałaś odbijanie na drągu się nie liczy

 • ~`speed

  kałuż dam ci rade z idiotką nie rozmawiaj bo sprowadzi cię do swojego poziomu a potem wygra doświadczeniem. A co do gry nie była najgorsza szkoda tylko 5 seta bo można było wygrać. Pozdrowienia dla kibiców zawodników i znawców oczywiście bogda zrozumiałaś aluzje że ciebie nie pozdrawiam bo do żadnej grupy się nie zaliczasz

 • ~dobryzlyduszek

  wszyscy piszecie ze Bogna sie nie zna ale poza Jankiem probujacym konstatowac nikt nie pokusil sie zargumentowac wypowiedzi.wciaz tylko „Ty sie nie znasz serio Ci mowie,ja prawde rzecze” i nie sa to konkretne slowa tylko Wasza przeslanka.

 • ~Jusko

  nikt jakos nie potrafi bez obrazania powiedziec, ze ten zawodnik mial slabszy dzien a wiadomo, ze w sporcie to normalka…

 • ~dominika

  zdjec z meczu z avia nie macie