Rozlewali nielegalnie

6
14

Nielegalną wytwórnię wódek zlikwidowali policjanci z Ozorkowa. Na gorącym uczynku, przy rozlewaniu alkoholu do butelek zatrzymano pięć osób w wieku od 21 do 48 lat. Wczoraj wobec zamieszanych w proceder trzech braci S. sąd orzekł dozór policyjny. Melina znajdowała się w jednym z mieszkań przy ul. Przejazd w Ozorkowie. Podczas przeszukania ujawniono 400 litrów spirytusu, 600 litrów wódki bez polskich znaków akcyzy, etykiety różnych gatunków wódek, kapsle i urządzenia służące do kapslowania butelek. Policja ustala, co domorośli producenci dodawali do wódeki gdzie były one sprzedawane.

Źródło : Express Ilustrowany, (DJ)
Data publikacji: 17.01.2006

 • ~niunia

  co sie dzieje w naszym miescie:sad: lipa kompletna. do jakiego to poziomu trzeba sie znizyc.Zeby sprzedawac alkohol? w takich ilosciach! ostatnio często sie wstydze ze jestem ozorkowianka.

 • ~ktos

  no to bracia s. sie doigrali!! dobrze, ze bmw policjanci im nie zabrali, zreszta kto to wie!! a takich cwaniakow zgrywali!!

 • ~killer

  A wy myślicie, że tylko w Ozorkowie sprzedaje sie alkohol na lewo?? W każdym mieście są kolesie co sprzedają mete… Ja tam sie nie wstydze, że jestem Ozorkowianinem bo nie mam do tego powodu.. ehh szkoda gadać

 • ~spragniony

  no i pomysl do przodu,na dni Ozorkowa zabraknac teraz moze

 • ~rokita

  bracia s. juz z tego co wiem zamienili BMW na czerwoniutkie Porsche 4 carrera, nadal się pną w górę, a inni niech zazdroszczą bo nawet za sto lat, nie będzię ich stać na BMW, a co dopiero na porsche.

 • ~rokita

  ZYJE SIE TYLKO RAZ