Młodzieżowa Rada Miasta istnieje naprawdę!

38
25

Co prawda dopiero miesiąc, ale już pewne ustalenia i założenia za nami. Cztery sesje (następna 3 lutego w sali posiedzeń w budynku UM, zainteresowanych zapraszamy), plany, pomysły, konkretne rozmowy. O kolejnych propozycjach i osiągnięciach będziemy informować na bieżąco, na razie serdecznie zapraszamy na lodowisko k. hali sportowej. Zaraz po feriach, w szkołach naszego miasta rozprowadzimy przygotowane przez nas ankiety. Dzięki nim chcemy się dowiedzieć czego brakuje najbardziej młodzieży naszego miasta, czym zająć sie najpierw.
Jeszcze raz. My nie jesteśmy tylko po to żeby „być i się nazywać”, nie pozostaniemy samymi słowami! Na pewno napotkamy wiele trudności ale chcemy coś zrobić i wierzymy, że nam sie uda!

 • ~fenx

  poczekamy zobaczymy

 • ~myha

  istnieje ale czy cos zmieni? chce w to wierzyc ……

 • ~szpiq

  ja tam w was wierze!! 🙂 powodzenia!!

 • ~sloneczko:

  Dzieki Szpiq,ze w nas wierzysz….:-) A chcemy Wam pokazac,e w naszym miescie da sie cos zmienic… i ze sie zmieni!:-)

 • ~Misiek

  Młodzieżowa Rada to wkońcu ELITA ozorkowskiej młodzieży,sami ją wybieraliśmy i jeżeli nie poradzą sobie z tym to mozemy miec pretensje tylko do siebie !!!! Z tego co wiem mają wiele pomyśłów na Ozorków, na pewno zrobią o wiele więcej niż niewidoczny w Ozo EKOMED ( oprócz WOŚP) .Trzymajmy za nich kciuki !

 • ~myha

  trzymam kciuki ale nie mowmy hop poki sie ..cos nie zmieni . elita-nie nawidze elit i tego slowa.moze razczej mlodziez majaca checi i zdolna

 • ~Misiek

  ok niech będzie inteligencja ozorkowska , chociaż pewnie nie wszyscy 😉

 • ~degrengOLAda

  bo właśnie o to chodzi, żebyśmy robili cos nie na przekór wszystkim ale dla wszystkich i ze wszystkimi:-)

 • ~Klaudija

  jest nadzieja.. 🙂 ja uważam, ze nic nie stanie się z dnia na dzień, ale od czegoś trzeba zacząć 🙂

 • ~QuecZ

  Chciałem zauważyć że EKOMED jest organizacją POZArządową i jest stoworzona Dla Nas Ludzi Którzy Chcą Coś Zmienić w OzO, więc jeśli chcesz coś zmienić, bo po Twoim poście można tak wywnioskować to zapraszam! (i tak nie przyjdziesz 😉 bo tacy jak Ty potrafią tylko gadać) Mylę się?

 • ~Misiek

  Z chęcią bym przyszedł , ale i tak wiem,że nic nie robicie ! Więc szkoda czasu, za to postaram się być na najblizszej radzie

 • ~fenx

  uszatek już poszedł spać, czas na inne misie 🙂
  ps „(oprócz WOŚP)” … a wiesz co.. tez jesteś niewidoczny poza bzdetnymi postami. Nie wyobrażasz sobie ile pracy trzeba włożyć w orkiestrę więc daj sobie spokój z takimi komentarzami. Pomóż MRM, a ja później chętnie ocenię twoją pracę Miśku.

 • ~dobryzlyduszek

  jezeli tak ktos pisze to albo jest tepym butem albo to mizerna prowokacja.brawo EKOMED.robienie czegos dla ogolu zawsze nie jest latwe.na razie ta cala Rada robi duzo ale zamieszania.wielkie plany,aspiracje to na razie wszystko.oby sie Wam cos udalo bo dzieciaki maja dosc tego marazmu.

 • Ozo_Admin

  Z calym szacunkiem i sympatia dla czlonkow MRM, proponuje troszke skromniej pisac o zamiarach, bo tak pieknie i rozowo jak piszecie niestety nie jest…

 • ~degrengOLAda

  plumplum
  Radna O. ma pzryjemnosc poinformowac ze jakis tam wklad w organizowanie WOŚP-u wlozyla i generalnie nalezy do ekomedu.
  Jak widac czepiam sie wsyztskiego zeby tylko cos zrobic
  i jestem pewna!!!!!! że w końcu sie uda!
  ( nawet sobie nie wybrazacie ile to pracy wymaga i czaus pochlania…)
  tyle tylko ze dopoki wiecej bedzie osob ktore kloca sie o to kto robi wiecej a same siedza na tylkach i nic ( birenosc i krytykanctwo…bleeeeee!!!!) to bedzie ciezko neismaoowicie!
  wiec ludzie, dzialajcie z kimkolwiek z rada czy z ekomedem..to nei am znaczneia! byleby cos zrobic!
  ozo admienie! my nei piszemy ze jest pieknie i rozowa tylko chcemy poodgarniac troche sprzed WAszych szanownych oczu ten sceptycyzm(?), zrsezta ja poraz kolejny pisze…na samych slowach sie nie skoncyz!
  tylko pzrypominamy ze jestesmy…

 • ~Adam

  Czytam i nie wierzę. Jeszcze nic się nie zaczeło dziać a już narzekacie. Ja jestem całym sercem za Młodzieżą Radą Miasta, wkońcu jest grupa ludzi, młodych ludzi, którym się chce chcieć coś zmienić. Czy im się uda i na ile im się uda rzeczywistośc pokaże. Ja wiem że jeśli my wszyscy im nie pomożemy to nic się nie zmieni. Naprawdę jest nie ważne kto coś zrobi czy MRM czy EKOMED czy ktokolwiek inny. Przestańmy narzekać i uwierzmy że nasze życie i to jakie jest naprawdę może zależeć od nas. A co do Miśka EKOMED robi tylko to co najważniejsze odbywa się po cichu, bez rozgłosu i Twój głos mnie przekonuje że to jest właściwa droga. Naprawdę nam nie potrzeba rewolucji tylko zmany sposobu myślenia i zaangazowania się w życie. Ola, Paulina i pozostali Radni MRM trzymam za Was kciuki. Według mnie Wy już wygraliście tylko dlatego że Wam o coś chodzi w życiu.

 • ~ktosik

  podobno w radzie miasta jest najmlodsza siostra pana Burmistrza. czyzby nepotyzm

 • ~Oktawian

  no i co z tego ? Widoczne jest lubiana…to tylko dobrze o niej swiadczy 🙂

 • ~ktosik

  lubiana…ale dobre…kon by sie usmial:-)

 • ~Oktawian

  jak zwykle znajdzie sie ktoś komu ta osoba nie pasuje. Prace jej brata „obserwujesz” wiec jakies tam zdanie mozesz miec,ale jej nawet nie znasz,wiec mysle,ze nie na miejscu jest wypowiadanie sie o tej osobie. Wybory byy przeprowadzone w skołach,były komisje,wszystko przeprowadzone bez „Dziwnych sytuacji” jezeli została wybrana tzn.ze ma mandat i nikt nie powinien tego podwazac

 • ~Adam

  Mam nadzieję że MRM również zajmie się problemami młodych ludzi a nie tylko rozrywkami w naszym mieście.

 • ~Oktawian

  Spokojnie…na wszystko przyjdzie pora…

 • ~BOLO

  A gdzie to lodowisko ?????????

 • ~Oktawian

  obok hali,teraz jest przykryte sniegiem,wystarczy , ze poprosisz o szufle a na pewno Ci ja udostepnia:-) ja juz tam zamiatałem raz:P

 • ~BOLO

  Tak myslałem. Lodowisko jest ale tak na prawde go nie ma. A ja juz myslałem że oczy mnie mylą i pomyliłem hale.

 • ~Oktawian

  lodowisko jest i trzeba je sobie odsniezyc…

 • ~bolo

  A wode też musze przynieść i wylać żeby zamarzła?

 • ~Oktawian

  ludzie chca aby wszystko było,ale samemu nic ! zero inicjatywy ! zero pomyslu ! zero roboty ! Samo sie nigdy nic nie robi jakto mowi F.Kiepski ! Czy to az taki wielki problem wziasc szufle i odkryc kawalek lodu? Mi to jakos nie przeszkadza,najpierw zastanowmy sie co mozemy zrobic dla naszego miasta a potem dopiero co one moze zrobic dla nas!

 • ~bolo

  No to sie nie chwalcie, że zrobiliście jakieś tam lodowisko.

 • ~Oktawian

  Dobra…szkoda czasu:] Widać do niektorych się nie trafi…NIEKTÓRZY mają swóje spojrzenie na świat:]

 • ~bolo

  no to chyba dobrze nie ?

 • ~Oktawian

  świetnie :] nie ?

 • ~sloneczko:

  a czy nie uwazasz,ze problemem mlodych ludzi jest rowniez brak rozrywek? A teraz mamy ferie wlasciwie koncowke, wiec rozrywka jest najwazniejsza! A nie martw sie… nie spoczniemy tylko na tym!

 • ~Adam

  Młodzieżowa Rado Miasta działajcie pokażcie na co Was stać. Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził. Prosze tylko realizujecie własne pomysły, tzn wprowadzajcie nowe rzeczy a nie odgrzewane stare pomysły albo pomysły innych ośób. Tak jak powiedziałem, pomimo personalnych rozgrywek, jestem całym sercem za działaniami MRM. Cóż jesteśmy tylko ludźmi, nieporozumienia będą istniały zawsze. Tylko szefowie MRM musicie zrozumieć, że w świecie istnieja pewne reguły, a jeśli ktos je łamie to się kończy tak jak to miało miejsce na zebraniu EKOMEDu. Żaden szef nie pozwoli żeby podważac jego zdanie publicznie w dodatku przy osobach spoza organizacji.

 • ~sloneczko:

  i dlatego realziujemy swoje pomysly i wcielamy je w zycie:-) i stramy sie byc wobec siebie wyrozumiali. a co do sprawy EKOMEDu to publicznie nei bedziemy tego roztrzasac!

 • ~Oktawian

  Spór pomiędzy Wami jest sporem waszym a nie miedzy Ekomedem a MRM. Tu chodzi o persony…przynajmniej tak mi sie wydaje,wiec nie pisz do całej rady,a najlepiej bedzie jak takie sprawy załatwisz bezpośrednio z tymi osobami. Słyszałem co tam się działo od jednej z zainteresowanych stron i nie dziwie Ci się , że te osoby zostały lekko mówiąc wydalone z Ekomedu,ale myśle,że jesteście na tyle dorośli,że powinniście to rozstrzygnąć miedzy sobą. Pomysł nowy czy nie ważne kto Go wprowadził w życie. My wykazaliśmy tyle determinacji i włozylismy w to tyle pracy,że udało nam się to wprowadzić w życie(pomysł z filmem).Widać u Was tak nie było.

 • ~Adam

  Pamięjtaj tylko jedno Oktawian, że MRM będą oceniali po tym jak się zachowują i co robią szefowie Rady. A zgadzam się nie ma się co kłócić kto zrobił pierwszy i tak dalej. Chodzi tylko o to że jakieś zasady kultury, uczciwośc i lojalności obowiązują. EKOMED jest zawsze otwarty na współpracę i pomoc MRM. Jestem daleki aby personalne nieporozumienia powodowały że kończy się współpraca, przecież Ola i Paulina nie były na zebraniu jako przedstawiciele MRM. Pozdrawiam i życzę powodzenia

 • ~Oktawian

  w imieniu swoim , nie rady. powodzenia