W setach: (18:25), (17:25), (25:20), (25:23), (11:15)

• ~Emil

Niesamowity mecz. Najlepszy zawodnik meczu: MARCIN SADECKI !!!

• ~szpiq

pierwsze dwa sety zawalone,3 4 i 5 na wysokim poziomie,lecz było już za późno 🙁
    więcej powinien grac Grabarczyk niż Kałużny,postawa Janiaka w meczu tez była średnia.

• ~nobody

ale była walka…i to się chwali

• Ozo_Admin

To było, mimo przegranej, jedno z lepszych spotkań w tym sezonie Bzury. Szkoda dwóch pierwszych setów 🙁 Trzeba przypomnieć jednak, że MKS był skazywany przez wielu na porażkę do zera. W końcu przeciwnik to scisła czołówka ligi. Dwa wygrane sety były zasługą dobrej gry ozorkowian, nie błędów przeciwnika, który całe spotkanie grał równo. Tym bardziej to cieszy. W sobote mecz z liderem w Radomiu. Dobrze by było przywieźć pryznajmniej punkt.

• ~michał

czy byliśmy na tym samym meczu? Przeciez Kałużny zagrał dziś rewelacyjny mecz, Grabarczyk miał swoja szansę lecz jej nie wykorzystał

• ~as

Byliscie super. trzymajcie tak dalej

• ~MMM

michał zgadzam się z tobą w 100%

• ~Rudy ryc

ostatnio dostają po pupie….poniewaz grają z dobrymi druzynami a nie z cieniasami jak na początku…..

• ~Rudy ryc

grajcie tak dalej a 2 liga wita

• ~as

trzeba być dupkiem takim jak ty żeby [pisać takie brednie chemik to zespół który gra o pls ma budżet 10 krotnie większy niż bzura. takich kibiców jak ty trzeba by wyrzucać z hali bo oni starają się by umniejszyć sukcesy naszego zespołu .odnośnie kałuży przy tym przyjęciu zograł super i pokazał tupkom takim jak ty naczm to polega

• ~szpiq

nie w pierwszym i w drugim secie,w pozostalych sie rozegral…

Ale wiecei co jest najgorsze!!!!!
    że Jurek w timebreaku jak było 13-11 wpuścił na boisko Grabarczyka,a wtedy Kałuzny był dobrze rozgrzany,to był błąd….

• ~mauzoleum

nie bylo mnie na meczu,a dochodza mnie sluchy ze podobno ten mlody rozgrywajacy(grabarczyk[?]) strasznie dał dupy?

• ~Irokez

Zobycie punktu z Chemikiem uważam za duży sukces naszej drużyny. Mogło być lepiej ale wczoraj nie popisał się trener Jurek. Jak można najlepszego zawodnika Bzury nie wystawić w pierwszej szóstce(mowa o Sadeckim). Wystawienie Grabarczyka w podstawowym składzie też okazało się chybione. Brak rozegrania krótkich na Wójcika a przecież ten chłopak ma duże umiejętności, których nie może pokazać. Pozdrowienia dla wszystkich kibiców Bzury!!!

• ~mich

Brawo dla zawodników. Było OK z tym , że wyszli na pierwsze sety z pełnymi gaciami strachu ale gdy uwierzyli w siebie to grali super. Myślę , że ta porażka wstydu nie przynosi , urwanie punktu Bydgoszczy to jest niespodzianka. Brawo Kałuża , byłeś spoko.

• ~Jarek

Idiotami nie przejmować się gramy dalej każdy p się licy pozdrawiam

• ~Oktawian

Jak nie Sadek to kto rozpoczynał ? Gacek na prawym ? Ciekawe czy by sobie Janek pograł gdyby był 🙂

• ~killer

Ta teraz to według Ciebie Janiak zagrał średnio ta?? A na meczu to żeś krzyczał żeby go zdjeli… później mój kumpel coś powiedział to złapałeś dołka… Kałuża grał bardzo dobrze, widać jak sie znasz na siatce…

stary a Ty sie najlepiej znasz :] no bo tu kazdy sie najlepiej zna :]

• ~Emil

Kałużny naprawde zagrał dobry mecz, dawno nie widziałem mecz w tak dobrym wykonaniu, tego zawodnika. Racja niepotrzebna zmiana w końcówce tie-breaka Łukasza za Grabarczyka. Marcin Sadecki zagrał świetne spotkanie i co tu dużo mówić. Życzę wam takie gry jak przez te trzy sety przez cały czas !!! Naprawde świetny mecz.

• ~borowik

SADEK CZEGOŚ SIE NAŻARŁ:-)????

• ~nobody

chyba Ty dajesz dupy i masz na tym punkcie jakieś kompleksy :-), tak więc nie pisz takich głupot, a co do Rafała to on jest jeszcze młodym zawonikiem, i trener baaaaardzo dobrze zrobił że właśnie ten chłopak zagrał w 1 składzie, bo przecież gdzie się ma on nauczyć grać…siedząc na ławie ???????? przecież same treningi nie dają takich efektów, on musi być ogramy i taki będzie grając…i wszystko na ten temat

• ~borowik

GRABAR NIGDY NIE BEDZIE GRAŁ CHYBA ZE W PARZECZEWIE OD 4 LAT ZADNEGO POSTĘPU BZURA RACZEJ POWINNA SIE ROZGLADAC ZA NOWYM ZMIENNIKEM KAŁUŻY BO NIE DAJ BOŻE JAKAŚ KONTUZJA I BEDZIE KŁOPOT

to wedlug Ciebie bzura ma spasc ponownie do drugiej ligi bo on ma sobie pograc tak ? brawo dla tego pana !

• ~dobryzlyduszek

na jakiej podstawie mozna takie glupoty snuc.wpsomniane postepy a jak mozna je okreslic po 3 czy 4 pilkach kiedy chlopak wejdzie na set i w sytuacji kiedy nie wiedzie sie druzynie?i wlasnie wtedy on ma zgotowac nam wielkie widowisko.brawo tak ale dla tego pana

a jezeli jednak mysl do oceny przyszla Ci po tym meczu to w gre wchodza podwojne brawa

• ~borowik

na takiej podstawie ze oglądam go od 4 lat na treningu i widze fajny chłopak ale w siatkówkę na poziomie 1 ligi grał na razie nie będzie bo bardzo dużo mu do tego brakuje.
    Pozdrawiam

• ~mania

stwierdzam po przeczytaniu tych komentarzy ze umiecie tylko krytykowac cieszcie sie z tego co macie krytykujecie siatkarzy a ciekawe jak byscie wy zagrali mi osobiscie podobal sie mecz rzeczywiscie najlepiej gral MARCIN SADECKI i ŁUKASZ KAŁUŻNY ale nie wiem kompletnie co macie do gry GRABARCZYKA bylam na meczu widzialam i jakos nic mnie nie oburzyło w jego grze to tyle… Pozdro dla drużyny