II miejsce w Miedzynarodowym Konkursie

9
18

Wielki sukces naszego ucznia Kamila Pawlaka w Międzynarodowym Konkursie Animacji Komputerowej, który odbył się w Szczecinie e dniach 24-29.10.2005 r. Kamil zajął II miejsce ustępując nieznacznie koledze z Warszawy. Konkurs składał się z dwóch etapów. W pierwszym zawodnicy mieli do wykonania animację w formacie flash, którą należało przesłać do organizatora. Etap drugi obejmował test z wiedzy o systemie Windows i pakiecie Office oraz wykonanie animacji na zadany temat. Spośród ponad 420 nadesłanych prac – etap I, wyłoniono 10 najlepszych, a twórców tych prac zaproszono wraz z opiekunami do Szczecina na finał – etap II

Źródło: zsz-ozorkow.org

 • ~szpiq

  szkoda ze niewiedzialem ze takie cos jest bo bym im pokazał 🙂 kto sie zna na windowsie i na flaszu 😀

 • ~Damian

  Tak Szpiq oczywiscie . Zauwaz ze był to konkurs miedzynarodowy, a widzialem jedna Twoja stronke zrobiona we Flash (jakiegos radia) znajac Twoje mozliwosci nawet bys sie nie zalapal do pierwszej 10 konkursu ogólnoszkolnego. A co do testu z windows i office – rozmawiałem z Kamilem i podobno był bardzo trudny – przekraczający Twoją wiedze:-).
  Pozdrawiam.

 • ~QuecZ

  szacunek!!

 • ~Damianek

  Ty Szpiq to jakis tempy jesteś mówisz że byś pokazał trzeba było sie zgłosić i pokazać a nie mówisz.Poprostu zazdrościsz kolesiowi i tyle !!!

 • ~szpiq

  po pierwsze primo 🙂 nie robilem nigdy stronki we flaszu 🙂 a tymbardziej jakiegoś radia 🙂 po drugie primo znak na końcu mojej wypowiedzi ” 😀 ” taki,oznacza ze moja konwersacja do was odbywa się w sposób humorystyczny i zakończona jest usmiechem z mojej strony,więc prosze nieinterpretowac tego jako wypowiedz 100% serio 🙂

 • ~QuecZ

  szpiq co masz z polskiego u p. prof. rosiak?

 • ~freeagent

  Gratuluje Kamilowi. Bardzo miło że udało się mu zając II miejsce. Fajnie że promuje jednak inteligentą młodzież Ozorkowa. Tak trzymać!! Życzę powodzenia no i wygranych konkursów w przyszłości.

  Ps. Słówko do mr. szpiqa: czasem kolego piszesz żałosne komentarze i posty. Chyba należy przemyśleć to co chcesz napisać, bo świadomie lub nie możesz kogoś tutaj obrazić lub urazić.

 • ~dobryzlyduszek

  objawil sie kolejny inteligent umoralniajacy.zauwaz ze nauczas a sam grzezniesz w korygowanym zachowaniu(dla ogarniecia : piszesz zalsne komentarze i posty).co do KONKURSU to BRAWO.

 • ~zsz rulezzz

  Hhehee to był Konkurs miedzynarodowy, z czego 3 kalsy brały udział a nim. Wogóel CO wy rozumeicie przez miedzynarodowy, czyli meidzy narodami, a nie wew. Polski. Popieram Szpiqa, ze ten flash to jest na poziomie podstawowym, a co do wiedzy ogólnej to każdy ma pojęcie. Moim zdaniem to tylko promocja przez nauczyyciela i nic pzoa tym.. :/ Miałbyc Laptop jak móił, a wygrał DVD wartości 90 zł, ufundowane przez Rolnictwo, czy jakeiś koło rolnicze. Buziaki pa;-)