Wodnik z nowym szefem

13
31

Rozstrzygnięto konkurs na dyrektora Miejskiej Pływalni „Wodnik”. Został nim Jan Chucki z Łęczycy, który pokonał czterech kontrkandydatów. Nowy szef basenu ma wyższe wykształcenie, był kierownikiem w Łęczyckich Zakładach Górniczych i tamtejszym Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej.
Strona w Biuletynie Informacji Publicznej dot. konkursu

Źródło : Dziennik Łódzki, (mbog)
Data publikacji: 09.11.2005

 • ~eris

  Jak zwykle nikt sie nie nadawal z Ozorkowa, tylko Torfiarz. Zapytajcie kogokolwiek z Łęczycy, co mysli o tym Miśku-jak to sie o nim wyrażają. Gratuluje trafnego:sad: wyboru Panie Burmistrzu. I znow zal mi kolejnej ozorkowskiej inwestycji, ktora niebawem zostanie zaprzepaszczona:sad:

 • ~as

  Nasz kochany Burmistrz zaczyna tworzyć nowe miejsca pracy -nie dla Ozorkowa a dla kochanej przez nas wszystkich Łęczycy ,

 • ~pb

  … był to dobry wybór ? nie umiejszając zasług byłego dyrektora który robił co mógł aby basen funkcjonował przy ciągłych przeciwnościach. Miejmy nadzieje że nowy dyrektor przywróci temu obiektowi dawną świetność, ale obawiam sie że może mieć z tym problemy jeśli polityka pieniężna urzędu miejskiego sie nie zmieni wobe tej jak by niebyło największej atrakcj ozorkowa, z pustego to i salomon nienaleje.A jeśli by sie przyjrzeć bliżej tematu to gołym okiem widać że pieniądze uciekają z tamtąd dźwiami i oknami. ale to już jest kwestia do rozwiązania przez nowe władze „wodnika”

 • ~rychu

  Wprowadzić bardziej atrakcyjne rodzinne i indywidualne karnety,

 • ~Miesz.Ozo

  P.burmistrz ma swoją pływalnię w zaprzyjaźnionym mieście-Zgierzu, tam bowiem mieszka, więc jemu to ganCYgal.
  Apropos:: czy już kompletnie nie można nic w tej sprawie zrobić, tzn:Pogonić go w skarpetach, -czy ktoś wie jak zadziałac???, przecież taki burmistrz-to hańba dla miasta, CZy u nas w mieście brak kompetentnych ludzi w załatwianiu tego typu spraw,- może sami się jakoś zjednoczmy i . ….. ., bo adwokaci i prawnicy być może wiedzą, ale co z tego, jak prawdopodobnie czekają na kapuchę !!!!, sporą kapuchę, ot ci ławnicy, prawnicy, stalarze i cieśle

 • ~fenx

  dajcie kolesiowi od basenu się „rozgrzać” bo oceniamy go tylko po tym kim był… przecież to przykre..

 • ~Jusko

  facet jeszcze nic nie zrobil a juz na niego „najmadrzejsi” mieszkancy ozo jada… tak ogolnie to skoncz Miesz. Ozo swoje smutki na temat burmistrza 3 lata temu wiekszosc ludzi na niego zaglosowala i tyle, ja tez jakos jego specjalnym zwolennikiem nie bylem i pewnie nigdy nie bede ale trzeba spojrzec uczciwie na dzialalnosc jego i chocby poprzednika a nie kierowac sie tylko sympatiami…pozdro

 • ~Miesz.Ozo

  Dzięki Jusko za pozdro, też cię gorąco pozdrawiam i trzymaj się ciepło/hej
  P.S. Takie są fakty, a z faktami się nie dyskutuje

 • ~ktosik

  no coz…widze ze bardzo sie orientujesz gdzie mieszka Twoj burmistrz…ale zaskocze cie pewnie- mieszka w Ozo- wiec jak nie wiesz..lepiej nie pisz bzdetow.

 • ~Waldek

  Czy w naszym mieście nie ma już odpowiednich na tego typu stanowiska.
  Obawiam się że w MOKu tak jak i na basenie wruci do łask stara nomenklatura ,zaczną się zwolnienia niewygodnych pracowników a przecież sam burmistrz swoim postępowaniem daje przyzwolenie na tego typu praktyki. Biedny nasz kochany Ozorków!

 • ~Waldek

  Chyba już wróciła !
  W moku nowym dyrektorem została pani z Łodzi! Czy to prawda?

 • ~torfiarz

  Co do dyrektora basenu to chyba masz racje Waldku bo ten koles to niezly mebelek , rzadzil sobie przez pare ladnych latek m.in. w kopalni za tlustych lat PRLu wiec nic innego nie potrafi procz zwalniania ludzi !
  Zastanawia mnie fakt iz wasz burmistrz ponoc deklarowal niechec do komuchow a tu taki numer ,bo nie wierze ze ten glab J.Ch. wygral konkurs bo to blew!
  Zal mi was Ozorkowiacy !

 • Waldas

  No i ponownie dyrektorem Wodnika zastaje NIe Ozorkowianin! Tym razem Człowiek Burmistrza Ozorkowa, Jacka Sochy, to bardzo źle o nim świadczy. Mieliśmy nadzieję ,że kolesiostwo się skończy a tu … ech, biedne nasze miasto!