ASPS Avia Swidnik – MKS Bzura Ozorków 3:1

9
30

Niestety nie udał się wyjazd do Świdnika naszym zawodnikom. MKS przegrał po raz trzeci na wyjeździe, tym razem ulegając Avii Świdnik.
ASPS Avia Swidnik – MKS Bzura Ozorków 3:1
W setach: (23:25), (25:17), (25:16), (25:22)
Pozostałe wyniki oraz tabela

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułTrudny mecz w Świdniku
Następny artykułNiepokonani
Pomysłodawca i właściciel serwisu Ozorków.net. Od 2002 roku z niewielkimi przerwami czuwa nad treścią serwisu.
 • ~zbigniew

  przegrali bo sedzia byl napierdzielony.hehehe

 • ~Irokez

  Nie ma co ukrywać że Avia to zespół z górnej półki. Gratulacje za urwanie seta w Świdniku.
  W środę bardzo ważny mecz z Olimpią Sulęcin.Pomóżmy dopingiem naszej drużynie!!!

 • ~Dominik

  Jakby Łukasz Kałużny był to może by było lepiej. No i oczywiście Piotrka Janiaka nie było;-)Pozdro Janek;p

 • ~CHRIS

  NAJWAŻNIESZE PRZED NAMI !!! Nie ma co zastanawiać się nad tym kogo brakowało w drużynie – proste porażka była, teraz czeka nas mecz już w środę z OLIMPIĄ SULĘCIN i musimy dać radę w końcu nasza hala to „JASKINIA LWA” (nie licząc Pucharu Polski ze Skrą B.) Więc myślę, że przy dobrym dopingu i zaangażowaniu kibiców DAMY RADĘ !!! Pozdróki dla MICHAŁA (Michał trzeba znów zakręcić dopingiem :P) Więc kochani ze swojej strony proszę o zejefajny doping a uwieżcie to pomaga w 100% i daje nam fasycynujące efekty zwicięstwa… POZDRÓWKI DLA CAŁEJ DRUŻYNKI MKS-u

 • Ozo_Admin

  Wyniki mówią same za siebie. Bez nas, kibiców nie byłoby takich wyników. To naprawdę pomaga! Podnosi na duchu w złych momentach naszych zawodników! KTO WYGRA MECZ?! Bzura! KTO?! Bzura! KTO? Bzura, Bzura, Bzura!!! 😉

 • ~znajomy znajomego
 • ~olo

  o ktorej mecz z Sulęcinem???

 • ~CHRIS

  Pełen standart – godzina 18:00

 • ~Boniek

  hgtghhb