Porażka Pronaru w Ozorkowie

13
25

Nasi siatkarze, gdyby nawet spotkali się po raz pierwszy dwa dni przed meczem, powinni wygrać z takim przeciwnikiem – stwierdził Marek Antoniuk.
I nie zamierzał obrażać zawodników Bzury Ozorków.
Był załamany grą swoich podopiecznych. Hajnowianie w sobotę wygrali pierwszy mecz w I-ligowym sezonie. Przed własną publicznością pokonali Olimpię Sulęcin. To miał być początek ich wielkiego marszu w górę tabeli. Nasi siatkarze wybrali się wczoraj do Ozorkowa, by pokonać kolejnego beniaminka i zrównać się z nim punktami. Pierwszego seta gładko wygrali 25:13.

Co się działo później, trudno wytłumaczyć. Dla porządku dodajmy tylko, że w trzech kolejnych setach dosyć gładko wygrywali już gospodarze.

Mecz powinien wyglądać tak, jak pierwsza odsłona – komentuje Antoniuk, jeden z trenerów, główna postać w Pronarze Hajnówka. – Rywale praktycznie nic nie zmienili w swojej grze. Może przestali psuć zagrywkę i tylko przerzucali piłkę na naszą stronę siatki. Poziom meczu był jeszcze niższy niż na inaugurację z rezerwami Skry Bełchatów [0:3 u siebie – red.]. Bzura grała słabo, my beznadziejnie. To wszystko świadczy tylko o nas bardzo źle.

Antoniuk był wyjątkowo rozżalony.

Powinniśmy to wygrać, ale jesteśmy beznadziejni, jesteśmy frajerami – mówił. – Wszyscy grali źle, a my z boku na to patrzyliśmy i nic nie potrafiliśmy poradzić. Jeden drugiego na boisku ciągnął w dół. Daliśmy rywalowi złapać wiatr w żagle i on przebijał te piłki na naszą stronę. A my traciliśmy punkty.

Czy coś można jeszcze dodać do tej relacji? Zapytaliśmy tylko na koniec Antoniuka, dlaczego jego siatkarze tak słabo grali:

Nie mam pojęcia – odpowiedział szczerze.

Źródło: gazeta.pl

• Ozo_Admin

Bo dobra drużyna wygrywa nawet wtedy, gdy gra słabo 🙂

• ~Irokez

Antoniuk wypowiada się jakby miał w składzie gwiazdy na miarę PLS,tymczasem chłopcy z Ozorkowa sprowadzili go na Ziemię.O tym kto jest lepszy świadczy wynik i pozycja w tabeli!!!

• ~.ozorkowianin

On tylko gadać potrafi że bzura zagrała słabo ale prawdziwe oblicze drużyny poznaje si nie wtedy jak gra się kleji i wszystko wychodzi ale jak nie wychodzi a pomimo tego się wygrywa. A i jeszcze jedno tak krzyczał że przyjadą po 3 punkty no i ma nawet 4 ale w tabeli

• ~Ricardo

Jeżeli trener Antoniuk nie wie dlaczego jego drużyna gra tak słabo to trzeba go zwolnić !!!

• ~szpiq

„Bo dobra drużyna wygrywa nawet wtedy, gdy gra słabo” 🙂 i to jest prawda 🙂 BZURAAA!!!!!

• ~robi

no wlasnie widac ze gosciu ma za duze wyobrazenia o swojej druzynie a tu psikus …. przegrał jak on to mowi z słabą druzyna ….;/ to jak jest słaba to powinien wygrac lewar …;/

• ~tejemniczy :D

wogole chce powiedzieć że Pan Marek Antoniuk uwaza ze Bzura to cieniasy i ze jakas tak Hajnowka powinna z nimi wygrac z palcem …. jak on mógł tak sie wyrazic o naszych wspanialych zawodnikach!! Marek nieprzyjezdzaj do ozorkowa!!!!!!!!!!!!!

• ~Marek Antoniuk

Daleko mi było do obrażania zawodników Bzury (z częścią z nich spotykałem się na boisku) lub kibiców. Wyraźiłem się ogólnie o poziomie spotkania bo ci co grali jeszcze ze mną w dawnej I lidze wiedzą jaki był kiedyś. Nie zmienia to faktu że Bzura wygrała, z przegranej w pierwszym secie potrafiła się podnieść a my niestety po następnych setach nie – wynik idzie w świat. Wyraziłem tylko swoją opinię o naszej grze.

• ~kibic

Czas pokaze kto jest lepszy.A zanizajac umiejetnosci przeciwnika sam siebie osmieszasz,a krytyke to zostaw na swoim podworku,nie podwazaj umiejetnosci naszych trenerow,do ktorych mamy zaufanie.Ja twierdze ze BZURA jeszcze udowodni,ze jest silna.Pokazal to drugi set z Belchatowem,a co wart jest nasz mistrz i jak trudno urwac mu seta, swiadczy ostatni wynik w L>M>.BRAWA dla BZURY.

• ~kibic z C,

Na temat poziomu dzisiejszej siatkowki proponoje przeczytac wywiad K.Stelmacha dla Gazety.PL.

• ~kibol

Gratuluję wygranej ale liczę na udany rewanż
    kibic Pronaru OSiR Hajnówka

• ~KIBIC

Jeżeli stwierdzenie że z taką drużyną jak Bzura powinniście wygrać spotykając się po raz pierwszy na dwa dni przed meczem nie jest obraźliwe to chyba coś jest z panem nie tak.