LKS Wrzask – TUR Ozorków 2:4

59
53

Piłkarze z Ozorkowa odnieśli kolejne zwycięstwo na terenie przeciwnika, choć to gospodarze już w pierwszej minucie meczu zdobyli bramkę.
Jednak to zawodnicy TUR-u pokazali spokój i pewnie i zasłużenie wywalczyli komplet punktów we Wrzasku.
TUR zajmuje 2 miejsce w tabeli klasy B!
Pozostałe wyniki oraz tabela

 • ~chiliozo

  i jak ładnie:-)

 • ~killer

  gratulacje dla drużyny, oby tak dalej:-) Tylko nie wiem jaki był wynik bo tutaj piszą że 4-2 a na stronie http://www.90minut.pl 3-1… ale mniejsza oto, liczy sie zwycięstwo:-)

 • ~ozorkowiak

  Brak słów, jestem szczęśliwy, wierzę w WAS chłopcy, zrobimy wszystko azeby Wam pomóc

 • ~nobody

  no pięknie !!!!!!już jest 2 miejsce !!! mam nadzieję że ze Startem II Łódź też pójdzie tak jak teraz :-))) oczywiście obecność obowiązkowa 😀 (to się dotyczy wszystkich) 😛 oby tak dalej…

 • ~szpiq

  jesli bedziemy dalej tak dobrze grali to:czeka nas po kolei 🙂 :
  Klasa A , grupa: Łódź I
  Klasa okręgowa , grupa: Łódź
  IV liga , grupa: łódzka
  III liga, gr. IV
  III liga, gr. III
  III liga, gr. II
  III liga, gr. I
  II liga
  I liga
  zycze wam powodzenia i trzymam kciuki 🙂 bo to bedzie w dobrym przypadku 8 lat grania 🙂 i mysle ze wam sie uda 🙂

 • ~Klaudiusz

  szpiq optymista 🙂 – tak trzymaj stary… 😉

 • ~Marusia Ogoniok

  adidasa? Dostał już któryś?

 • ~raju

  strasznie rozbudowana ta III liga 🙂 gratulacje dla piłkarzy, którzy wygrali z wrzaskiem 😉

 • ~Gn4

  wszyscy gramy w Pumach ,poniewaz klub podpisal kontrakt z tą firmą

 • ~kibic

  Tacy z Was kibice,a nie wiecie,ze z obojetnie ktorej grupy 3 ligi,jest awans do drugiej?

 • ~Janek

  ech ,Ty starsza od rudego,a tylko o tych lufach myslisz,a pilnuj swojej strzelnicy

 • ~bruno

  i znów najlepszym zawodnikiem okazał się chiliozo. hahahahahahaahahaahahaa:-)

 • ~zawodnik TUR-u

  faktycznie na stronie 90minut jest maly blad w wyniku naszego meczu, wygralismy 4:2, 2 bramki strzelil Marcin Krolewiak, jedna Kamil Wiktorski i jedna Wojtek Marciniak…w sobote zapraszamy wszytskich na mecz ze Startem Łódź

 • ~Marusia Ogoniok

  Ja jestem wszechstronna. Lubię sporty różne. Poza tym od rudego jednak trochę jestem młodsza!
  A panom z TUR- Ozorków życzę duuuuużego awansu! 🙂

 • ~www.victoria.end.pl
 • ~sazanik

  Jedno pytanie?Czy tur znow pojechał ze swoimi dodatkowymi sędziami?To było pytanie retoryczne!Nie musicie odpowiadać!

 • ~Evil

  TUR spoko ekipa, gra tam mój kolega i mówię Wam że Riflman z niego pierwsza klasa więc heady się posypią 😀

 • ~sazanik

  Jeżeli ktoś z was zdecydował sie odwiedzic strone http://www.victoria.end.pl to uprzedzam ze wszystko co tam zostało napisane jest czystą nieprawdą!Obawiam się że mogło dojść nawet do kupienia przez gości tego meczu!Bo to co przeżyłem wstrząsneło mną i do tej pory jestem w szoku!Sędzia stawał na głowie by tylko wynik był korzystny dla rąbienia!np;nieuznana bramka dla sazanu prawidłowo zdobyta!a rąbień strzela bramkę kiedy sędzia przerywa mecz,a zawodnik rąbienia leży na srodku boiska i zwija sie z bulu!Ozorkowianie zmieniam zdanie po tym meczu,zrobimy wszystko aby rąbień nie awansował już wystarczy tego oszukaństwa i korubcji.

 • ~Jusko

  na temat sedziow to nawet nie warto polemizowac z toba bo nie masz o niczym pojecia:-)a na temat waszych meczow, zamieszcznia adresow stron internetowych, opisywania co sie dzialo na meczu itp, to jasne ze mozecie to robic ale szczerze mowiac malo to kogokolwiek interesuje…pozdrowienia dla S.W:-)

 • ~Zarząd Klubu Tur Ozorków

  Informujemy kibiców Turu że sobotni mecz(22.10.2005) odbędzie się o godz 15:00 na boisku przy Łęczyckiej w Ozorkowie a nie jak wcześniej było ustalone o godz. 16:00. Zapraszamy!

 • ~jas

  kto obiecał adidasa to ten im da. zapewne ty SW wiesz o co chodzi i żyłka w tyłku cię boli. lecz homoroidy .

 • ~chiliozo

  kaszana ze na 15:sad:

 • ~bruno

  Niemartw się pukniemy victorie na wiosne.

 • ~bruno

  Dajcie spokój taki człowieczek jak SW. niema czasu bawić się na ozonet. także skończcie już ze wszelkimi porównaniami do SW. Teraz liczy się tylko TUR ( Bzura i jej włodarze powinni juź dawno odejść w zapomnienie). a co do sędziowania to rzeczywiście sędziowie w „B”-klasie raczej starają się robić dobre wrażenie niż obiektywnie sędziować. Pozdrawiam wszystkich gości na stronie także sezanika.

 • ~www.victoria.end.pl

  Sazanik może powiesz, że po 20 min nie powinniscie przegrywac 4:0!!!! A jesli chodzi o 2 bramke to jesli sedzia nie mowi ze gra jest na gwizdek i my wznawiamy gre (nasz zawodnik lezał, ale to juz byl nasz interes a nie sedziego ani tym bardziej wasz) to chyba wszystko jest prawidlowo??? A jesli chodzi o was to przedewszystkim troche cwaniactwa boiskowego, kolego!!!! Dziwne, ze na meczu cały czas komentowaliscie mecz Wrzasku z Ozorkowem i ze to tam rzekomo sedzia zostal kupiony. Widze, ze ze wszystkimi chcecie zyc dobrze, a za plecami knujecie swoje układy, tylko z waszym potencjalem piłkarskim to sobie pokopiecie jeszcze kilka lat w B. A obecny układ tabeli czyli TUR i Victoria już się nie zmieni (chodzi mi o to, że te dwie drużyny będą walczyć o awans)!!!!

 • ~www.victoria.end.pl

  a poza tym na „korubcję” trzeba mieć kasę a my jej niestety nie mamy

 • ~Oktawian

  Nie mają bo na kośioł wszystko idzie heheh

 • ~bruno

  oglądałem strone klubową victorii. Fajnie że wchodząc w kadre można obejrzeć zdjęcia i krótki opis zawodników. Może i na ozorkowskiej stronie pomyślał byś o czymś takim . dużo ludzi niezna wogóle składu, zresztą niedziwie się gra przecież młodzież.Myśle że warto było by aby na stronie miasta Ozorkowa można było coś takiego zobaczyć. Pozdrawiam.

 • ~bruno

  wszelkie dane mógł byś otrzymywać wprost z klubu. można uwzględnić też strzelców naszej drużyny. Powodzenia.

 • Ozo_Admin

  Przy okazji najbliższego meczu będę rozmiawiał tej sprawie z Panem Przemkiem Wajerem.

 • ~kibic

  Siatkarze osiagneli 1 lige,a nie maja strony.Wstyd.A Rabien w B klasie ma faina stronke,pozazdroscic.

 • ~Klaudiusz

  nie mają strony? a własnie ze juz mają! tylko jeszcze wrzuce pare fotek i bedzie można oglądac:-)

 • Ozo_Admin

  Zapraszam na http://bzura.ozorkow.net . Stronkajeszcze w budowie, więc bez zbędnych komentarzy 🙂

 • ~bruno

  na początek nieźlie.

 • ~misio

  No i znów bramkarze podobno nawalili ? Trzeba było ściągać posiłki z innych drużyn. No ale na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Proponuję rozejrzeć się za wzmocnieniami w przerwie zimowej. bo z awansu będą nici.

 • ~lew

  misio juuz czas na zimowy sen ….dobranoc

 • ~chiliozo

  NIEPRAWDA-na meczu byli wszyscy trzej bramkaze:-):-):-)Żaden z nich nie nawalił:-)

 • ~raju

  no to faktycznie chyba plotka jakaś… Pozdrowienia dla Chiliego 😉

 • ~milosz

  A po co wam 3 słabych bramkarzy ? Nie lepiej mieć jednego ale dobrego ?

 • ~Gn4

  Nie . Lepiej jest mieć 3 slabych…

 • ~bruno

  NIe lepiej słuchać opisów takich debili jak wy

 • ~chiliozo

  nie kłóccie sie pałki:P:P

 • ~bruno

  Chilli nie wtrącaj sie jakiś dwóch deb… Nie mających pojęcia o piłce próbuje wygłaszać swoje zdanie na tematy o których nie mają pojęcia.

 • ~milosz

  Bruno – wielki znawca futbolu ? HA, HA, HA. Ale się uśmiałem. A pewnie nawet nie wie co to pozycja spalona bez zaglądania do przepisów…

 • ~Kibol

  Wydaje mi się, że miłosz ma racje, lepszy jeden dobry bramkarz niż trzech kiebskich. Przecież bramkarz to jedna z kluczowych pozycji na boisku. Pamiętacie mecz z Ciosnami?? Tam też był kiepski bramkarz

 • ~bruno

  tam był junior. Chłopak starał się jak umiał, był to jego debiut w seniorach. Tak więc dajcie troche luzu młodemu. A co do milosza to jak myślisz że oglądająć od czasu do czasu mecz w telewizji , uczyni z ciebie znawce to chyba jest z tobą coś nie tak. 🙂 . Pozdrawiam

 • ~milosz

  Bruno, tyle meczów klas okręgowych i niższych lig nie obejrzałeś co ja choćby I i II – ligowych. Na żywo oczywiście. Wymądrzasz się, a nadal nie odpowiedziałeś co to jest pozycja spalona ? No więc wiesz czy nie wiesz ?

 • ~www.victoria.end.pl
 • ~Oktawian

  nono bo oprócz ogladania to musisz wiedziec ze sie krzyczy „czas” i „plecy” haha 😉

 • ~ozorkowiak

  oglądałem stronę siatkarzy, byłoby super gdyby przy opisach zawodników dać ich zdjęcia.
  I do zobaczenia jutro na boisku TURU.Zwycięstwa naszym życzę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • ~chiliozo

  ZAPRASZAMY WSZYTKICH JUTRO NA GODZINE 15.00 na boisko przy ulicy Łęczyckiej:-):-):-)!!!!!!!!!

 • ~Kajtek

  Chilli ja będe napewno:::-)))))

 • ~Bruno

  Zadaj coś trudniejszego:-)

 • ~Piken

  Tur ządzi a najlepszy byl nbrek

 • ~Piken

  sorka borek

 • ~pawel rąbień

  To wszystko co piszecie to pomyłka. Ten ostatni mecz był dla nas cieżka przeprawa bo do 20 minuty powinniśmy wygrywać 0-4 a po przerwie losy sie odwruciły i był moment że sazan powinien strzelić 2 lub 3 bramki.Ale na boisku liczy się cwaniactwo. A sędziowie na których my trafiliśmy w tej rundzie to wielka pomyłka!!!!!!!!! Życze wam dobrych wyników i awansu do A- klasy (ale w przyszłym sezonie) i mniej pisania głupot na temat innych meczy a szczególnie opisywania ewentualnych wypaczonych wyników naszych meczy!!!!!!

 • ~Oktawian

  A kogo to obchodzi?

 • ~milosz

  Chcesz trudniejsze pytanie a na takie proste nie znasz odpowiedzi ? Nie ośmieszaj się !

 • ~as

  asd