MKS Bzura Ozorków – BOT Skra Bełchatów 0:3

46
55

W setach: (20:25), (23:25), (16:25)
Zobacz zdjęcia w OzoGalerii Pozostałe wyniki PP

Początek pierwszego seta był wyrównany. Później coraz bardziej uwidaczniała się przewaga Skry. Bzura przegrała ten set do 20.

Pierwsza część drugiego seta to popis MKSu, czego wynikiem była aż szęściopunktowa (10:4) przewaga. Po czasie dla Skry, zespół z Bełchatowa zaczął lepiej grać blokiem, co doprowadziło do remisu. Set rozgrywany był punkt za punkt. Niestety błędy ozorkowian na zagrywce zdecydowały o porażce w tym niesamowicie wyrównanym secie do 23.

Ostatni set grany pod dyktando Mistrza Polski. Przegrana do 16.

Składy zespołów:
Bzura: Kacprzak, Sęk, Kałużny, Wojciechowski, Sadecki, Wójcik – Mariusz Janiak (libero), Dulanowski, Grabarczyk, Prawda.

Skra: M.Dobrowolski, M.Chadala, R.Szczerbaniuk, W.Kiktiew, P.Maciejewicz, R.Wnuk oraz K.Ignaczak oraz A.Stelmach, K.Stelmach, M.Wlazły.

Mecz dał kibicom z Ozorkowa duże nadzieje na dobrą grę w I lidzie. Szczególnie drugi set napawa nielada optymizmem przed kolejnymi spotkaniami ligowymi.
Miejmy wszyscy nadzieję, że dzisiejsze spotkanie zmobilizuje wszystkich kibiców do przychodzenia na mecze Bzury. Zawodnicy potrzebują dopingu, co było widać nie tylko w dzisiejszym meczu, ale przede wszystkim w meczu z Orłem Międzyrzecz.

Kolejny mecz w najbliższą sobotę, o godz. 18 z GTPS Gorzów Wlkp. Zespół z Gorzowa nie wygrał jeszcze w tym sezonie żadnego meczu ligowego.

• ~Z~slaw

Mowi sie trudno i kocha sie dalej.Na tym meczu swiat sie nie konczy,wazne jest podjecie walki a w sporcie wygrywa lepszy.

wasz kibic ,z daleka

• ~bit

no trudno przegrali….ale myślę, że z kibiców to Bzura może być dumna:-)

• ~janek

było fajnie , trochę szkoda 2 seta. brawoooooo!!!!!!

• ~kitka

było fajniaście, super atmosferka, jedyne, co mnie wkurzało, to szef Ekomedu co chwila kręcący sie przede mną i zasłaniający mi na bezczela cały widok 🙁

• ~dembol

Ale i tak extra, że wogóle zawitał do nas sam mistrz Polski. Było na co popatrzeć. No i autografy, których nie wyskrobałem niestety…

• ~Oktawian

Mecz jaki był każdy widział:-) Szkoda drugiego seta,ale mowi sie trudno jak napisal zdzislaw:-) Było extra! Za rok wygracie:P

• ~Oktawian

Kto był według Was najlepszym zawodnikiem? Ja stawiam na Gacka!!!!!!!

• ~dembol

Wujek nieźle grał.

• ~emil_komentator

DRUGIEGO set to powinniśmy wygra nie sądzicie ??
    Ale, na jednym meczu wiat się nie kończy !!!

• ~Oktawian

Zgadzam sie! Za jednym wiatem jest drugi itd.:P

• ~kibol

Oktaw nie rośmieszaj mnie z tym Gackiem bo pęknę ze śmiechu napewno nie był najlepszy nawet w pierwszej Trójce go nie umieszcze 1 miejsce egzekwo Wujo i Ciapek

• ~kopec

bylem i bylo fajnie kibice nierobili zadnych rozrób a autografów troche mam w tym ignaczaka i wlazłego

• ~mania

mnie wkurzał libero chrzanił prawie wszystkie akcje i wrzynal sie każdemu

• ~dobryzlyduszek

dla mnie dobre zawody rozegral tomek wojciechowski zwlaszcza w odbiorze byl pewny

• ~ola

no faktycznie nasz libero sie nie popisywal za bardzo…a z drugiej strony za duzo bylo u nas popsutych zagrywek i moze za bardzo na sile atakowal sadecki ale mecz byl nawet naewt.szkoda drugiego seta ale taki wynik byl do przewidzenia:-)a wlazly troche przereklamowany;-)pozdrowka dla wszyskich ktorszy byli na meczu i dopingolwli naszych!!!przyjda kiedys takie dni,ze pokonamy nie tylko skre:-)

• ~xXx

Szkoda przegranej!Ale mysle że w następnym wystepie będzie lepiej! 😛

• ~Monkey

bylo niezle , szkoda drugiego seta (bylo blisko)mila atmosfera oby tak dalej bylo

• ~ja

mecz był całkiem całkiem, szkoda jednak, że przegraliśmy no ale trudno. drugi set był bardzo ładny, szkoda go troche 🙁

• ~ja

a tak wogole mam pytanko: kto grał w skrze z numerem 3??

• ~Bogda

TEGO MOZNA BYŁO SIĘ SPODZIEWADŹ ALE ALE ATMOSFERA BYŁA WSPANIAŁA BYŁO NA KOGO POPATRZEĆ SZKODA W NASZYM ZESPOLE POPSUTYCH ZAGRYWEK NASI DZIŚ TROSZKE SIĘ RUSZALI NA TYM BOISKU I CHWAŁA IM ZA GRE ZAWŁASZCZA TOMKOWI WOJCIECHOWSKIEMU I KAMILOWI KACPRZAKOWI CHOĆ I ŚRODKOWI BYLI OKI TYLKO TEN NASZ LIBERO ZASTANAWIAM SKĄD GO WYTRZASNELI??? BO JAK NA RAZIE TO NIC NIE POKAZAŁ A NA MECZE BZURY CHODZE WSZYSTKIE JUZ BARDZO DAWNO I WYDJE MI SIE ZE TO WIELKA POMYŁKA TEN CHŁOPAK I SIATKÓWKA ….

• ~MMM

Każdy mówi,że szkoda 2 seta,ale może w końcu powie ktoś przez co, a raczej przez kogo przegraliśmy. Odpowiedź jest prosta przez naszego „kochanego” trenera Sznurka!!!!!!!!!!!!!!!!!!Gdyby nie jego idiotyczna zmiana wystawiającego 2 set mógłby być nasz.

• ~goores

brawo bzura, nie przestraszyli się naszpikowanego gwiazdami mistrza, nie poddali się bez walki choć za dużo własnych, prostych błędów, brawa dla środkowych 🙂

• ~on

no naprawde dla mnie trójka meczu to Leon-Kamil Wójcik, Ciapek-Daniel Sęk i Tomek Wojciechowski(kolejnosc przypadkowa) ale brawo dla wszystkich zawodników. Ale ta trójka grała na bardzo wysokim poziomie!

• ~kemot

ilu kibiców byłó w ozo na meczu i ilu przyjechało z Bałchatowa
    pozdrawiam z łodzi

• ~Oktawian

Nie grozi! Co z tego ze wbili po dwa kołki? Widziales Gacka w drugim secie? A wiesz jak pokazuje sedzia czas? To on własnie tak jechał tych ze Skry…mam nadzieje,ze wiesz o co biega:]

• Ozo_Admin

Nie rozumiem osób, które zachwycały się treningiem Skry, szczególnie atakami Wlazłego. Nie nic dziwnego w tym, że atakuje w 2 czy 3 metr. Wielu siatkarzy potrafi tak zaatakować, jeśli ma piłkę przechodzącą zagraną na siatkę 😉 Poza tym, Bełchatowanie chcieli sie popisać przed meczem, żeby nas trochę nastraszyć 😀 Zwyciężyli zasłużenie, ale mecz ten jest bezcenny dla MKS. Teraz wiadomo, że walke można nawiązać z każdym, czego przykładem jest set 2. Uważam, że z taką grą w I lidze możemy mieć wysokie miejsce.
    Zapraszam wszystkich na sobotni mecz !

• Ozo_Admin
  • ~jabko

fajno, ze chlopaki nawiazali walke z mistrzem polski, ciesze sie ze walcza. chociaz nie bylem na meczu. jeszcze raz gratulacje. jabko

• ~Oktawian

10:4 w drugim secie było :D:D

tylko ze ona nie mial pilek zagranych na siatke bo inczej bylby 1 meterek a to nie kazdy siatkarz potrafi

• ~Ricardo

Gdyby Bzura miala 12 Tomkow Wojciechowskich z pewnoscia by wygrala

• ~Irokez

Przyjdzcie w sobote na GTPS i pomozcie naszemu beniaminkowi zdobyc kolejne punkty !!!

• ~szpiq

mi sie wydaje ze najlepszy byl Sadek 🙂 ogólnie mecz był super 🙂 i brawo dla bzury 🙂 wkoncu gralismy z prawie reprezentantami polski 🙂 to bardzo dobry wynik 🙂

Gorzów WLKP wydaje sie że nie będzie tak trudno, ale chciałem przypomniec że siatkarze z Gorzowa pokazali niespodzianke wyeliminują Polską Energie Sosnowiec 3:2….. No ale wierze w naszych siatkarzy że dadzą sobie rade !!

I jeszcze jedno trenerem Gorzowa jest waldemar Wspaniały !!!

• ~Oktawian

Co nie miał? lepszych pilek by juz nie wbijał!! chcial w pierwszy to trafił w siatke…moze gdyby mial taki nadgarstek jak libero?

• ~janek

Masz stare informacje o Wspaniałym. Już ich nie trenuje od dawna.

• ~dembol

Będą zdjęcia jakieś?

• ~dembol

.

• Ozo_Admin

Zdjęcia będą jutro i dodatkowo 2 krótkie filmiki.

• ~Ozorkowianin

Wez sie Adminie do pracy,a nie wysylasz na strone Belchatowa po informacje.Badz co badz wizyta mistrza jest moim zdaniem momentem niecodziennym i powinna byc troche inaczej uwieczniona w kronice miasta.A moze dobrze byloby dla calej administracji w Ozorkowie wyjechac na staz do Leczycy,tam sobie lepiej radza,wystarczy porownac ze stron internetowych.