TUR Ozorków – Dąb Poddębice 6:2 (2:2)

50
35

TUR Ozorków pokonał na własnym boisku zespół z Poddębic 6:2. Pierwsze dwadzieścia minut gry toczyło się pod dyktando gości, którzy w tym czasie zdobyli dwa gole. Ozorkowianie nie poddali się i do przerwy wyrównali stan meczu.
W drugiej połowie przewaga TURu była bezdyskusyjna, czego wynikiem były cztery strzelone gole.
Pozostałe wyniki oraz tabela

• chiliozo

jak chcemy to potrafimy zwyciezać, szkoda, że zawsze się mobilizujemy tylko gdy mamy „nóż na gardle”

• ~szpiq

bardzo ładnie 🙂 ostatnie 3 gole były jak matrix 🙂 po prostu pierwsza klasa 🙂

• ~muki

dobze wam idzie tak dalej

victoria – sobien II 5:4

• ~Damianek

No początek był masakryczny ale i tak wygraliśmy!!BRAVO:-)

• ~nobody

grą nie było najlepiej ale za to jakie BRAMKI !!!!!!!!!!!!!!!gratlacje dla całej drużyny i powodzenia 🙂

• ~nobody

wegług mnie bramka meczu należy do Blondasa (nr 6), pojechał obrońcę jak tyczkę…brzydko mówiąc to go wyru***ł a koleś nie wiedział co się dzieje i gdzie jest piłka !!!piękna bramka 🙂

• ~dobryzlyduszek

chodz nie bylem na meczu gratuluje.jak nie w tym roku awans to za rok.3x brawo

• ~kibic

Brawo super mecz ! Przyjechałem akurat jak było 0:2 i nie wiem jak oni te bramki strzelili? Naprawde nasz zespół ma fajny skład brawo dla nich! A bramki to same rece klaskały ! Kto nie był niech załije! hehe Oby tak dalej!Pozdrowionka!

• ~nobody

nie musisz pisać wyników u nas na stronie, bo jak ktoś będzie zainteresowany to sobie sam sprawdzi

• ~kibic Turu

a propos Victorii to do przerwy przegrywali z Sobieniem 1:4 a po przerwie to chyba Sobień zszedł z boiska

• ~Jusko

Polska jedzie na mudnial to bez watpienia wydarzenie numer jeden!!!…ja pragne jeszcze podziekowac za mecz no moze nie za pierwsza polowe bo byla kiepska ale widzac ternera schodzacego po pierwszym 45 minutach zlego jak cholera wiedzialem ze cos musi sie ruszyc:-)ladne brami po ladnych akacja o to chyba chodzi:-)

• ~zawodnik TUR-u

dzieki wszystkim za liczne przybycie na stadion i za to ze nie zwatpili w nas po ostatniej wpadce…wszytsko idzie po dobrej drodze i ku lepszej grze

• ~chiliozo

:-):-):-)

• ~kibic

Komentator the best – nawet nie wie jak nazywa sie prezes turu hehehehehe nie zaden Wajter, ani Wajner tylko Wajer to tak dla wiadomosci bo wiem ze czyta komenty 🙂 hihi oby wiecej takich wpadek

A co z obsadom bramki?
    Słyszałem że znów w ostatniej chwili złapaliście jakiegoś juniora, który puścił 2 szmaty.

• ~chiliozo

na meczu byli wszyscy trzej bramkaze, nieznasz nikogo koles to sie nie wypowiadaj:-):-)

• ~bruno

Słyszałem że na bramce miało stać trzech bramkarzy i ośmiu zawodników w polu.:-))))))

• ~nobody

bramkarz rzeczywiście się nie popisał

• ~QuecZ

szkoda ze nie mozna nigdzie dostać tabeli i kolejek Turu (oprócz netu) bo w gazecie jest tylko A

• ~…

• ~Fan turu

Spoko mecz tylko po co tyle nerwów. Widać że posiadacie umiejętności, czego mogą być przykładem bramki na 3:2 i 5:2, tylko musicie grać na większym luzie.Po zdro dla obrońcy dębu.P.S niech mu ktoś wyśle śrubokręt;-)))))

• ~sazanik

Dokonaliście rzeczy niemożliwej!!!Gratulację!to chyba A klasa jest już wasza?

• ~chiliozo

dziekujemy kibicom za przybycie na meczyk:-):-):-) Sazanik,widze ze w koncu sie z nami zgadzasz:-):-)

• ~Jusko

ale dramatyczny, z 0:2 do 6:2 calkiem niezle…potencjal jest bez 2 zdan

• ~Monkey

gratulacje, az milo sie patrzy na taka gre 3 ostatnie bramki cuda oby tak dalej

Fiu Fiu, pełne uznanie dla Orłów z Ozorkowa

• ~chiliozo

Victoria Rąbień 5-4 Orlik II Sobien, Start II Łódź 2-6 Sazan Pęczniew,Pisia Zygry 5-3 LKS II Rosanów, Błękitni Ciosny 0-2 LKS Wrzask

• ~nobody

słyszałem że grałeś z gorączką ?????rozumiem że lubisz a moze nawet ikochasz ten spotr ale pomyśl o konsekwencjach jakie mogły by z tego Twojego grania wyniknąć…pozdro i miejmy nadzieję że odzyskasz formę :-), bo prawdę mówiąc to nie grałeś teraz nic specjalnego, ale chyba będzie już tylko lepiej no nie :>

• ~chiliozo

w sumie to masz racje , grałem padaczke, ale dogrywalem Danielowi przy pierwszej bramce na 2-1: chociaz:P , nieno mam nadzieje ze bede na 100% zdrowy w niedziele teraz:-)a propo to pod koniec pierwszej połowy to juz nie mialem nawet siły sie ruszac, ale dobrze bo sie wypociłem chociaz i mi troche przeszło na wieczór, bedzie dobrze, mam tylko katarek jeszcze:P a takto wszytko ok;-)pozdrawiam

• ~nobody

szkoda tylko że nie mogę jechać z Wami na mecz…bo bym sobie chętnie go zobaczył :/

• ~Czarny

nastepne 3 mecze zapowiadaja sie rewelacyjnie interesujaco dla ukladu tabeli ale beda na pewno nie mniej trudne dla nas…woli walki nam nie zabraknie, atmosferka jest super wiec damy rady:-)oby tylko zdrowie dopisywalo

• ~nobody

jak sie będziecie w odpowiedni sposób konserować od środka 😛 , to nie mam mowy o chorobie 😀

• ~Czarny

ale przed meczem calkowity zakaz konserwacji obowiązuje:-)

• ~Czarny

nam alkomatow nikt nie musi kupowac:-) bo kazdy na tyle powaznie podchodzi do sprawy awansu, ze nie ma mowy o konserwowaniu sie przed meczem:-)

• ~nobody

ale ja nie mówię że przed meczem 😀

• ~alik

Mecz bardzo ciekawy a końcówka świetna, ogrome dzięki dla zespołu za wspaniałą ucztę dla mych oczu. Jako widz zaobserwowałem ciekawą scenkę.Obok mnie na meczu siedziało trzech starszych panów po 60-tce i jedna „pani”, gdy Tur przegrywał 0:2 oni się cieszyli, zobaczylibyście ich miny jak drużyna zaczęła wygrywać, mało ich szlag nie trafił.Po meczy wyszli jak zmyci, a „pani ” była bardzo smutna.A przy okazji usłyszałem jak jeden z nich opowiadał że ich znajomych zrywał plakaty informujące o meczu. Bardzo to przykre że ci starsi panowie którzy powinni być przykładem dla mlodych zaprezentowali się tak brzydko. Czytając wszystkie komentarze widać komu zależy na piłce w ozo a kto gryzie jak „kundelek”.CHŁOPCY BYLE TAK DALEJ. WIEM ŻE BĘDZIE JESZCZE LEPIEJ.

• ~Kibol

Kto strzelił bramki dla Turu???

• ~Kibol

A moglibyście podać kto strzelil bramki w pierwszym meczu z Rąbieniem, bo robie sobie statystyki????

• ~chiliozo

w meczu w Viktoria Rąbien bramki strzelili Marcin Królewiak i Łukasz Walczak(BLONDYN).