Rzucali beretem i cięli bale

3
14

W kilkunastu niecodziennych konkurencjach zmierzyły się w sobotę reprezentacje gmin i miast powiatu zgierskiego podczas turnieju, jaki odbył się w Ozorkowie.

Samorządowcy ścigali się z jajkiem na łyżce, rzucali beretem, wiązali krawaty na czas, celowali do tarczy, mieli też za zadanie przeciąć przy pomocy piły kloc drewna. Na scenie występowały zespoły artystyczne z poszczególnych gmin. Ich program także był oceniany przez jury.

W sobotnim turnieju najwięcej punktów zdobyła reprezentacja Głowna i to miasto otrzymało puchar z rąk wicestarosty zgierskiego Janusza Rajtara. Drugie miejsce zajęła gmina Ozorków, trzecie – miasto Ozorków.

Turniej zgromadził kilkuset widzów. Publiczność nie narzekała na brak atrakcji, bo poza obserwowaniem zmagań miast i gmin można było wziąć udział w licznych konkursach przygotowanych przez organizatorów. Odważni mogli zdobyć cenne nagrody za pochwalenie się wiedzą o swojej miejscowości, czy tak słodkie zmagania, jak jedzenie pączków na czas. Wieczorem na scenie odbył się Maryl Show, czyli recital piosenek Maryli Rodowicz.

Źródło : Express Ilustrowany, (jaz)
Data publikacji: 3.10.2005

  • ~ktoś

    Nasz pan burmistrz to chyba startował w pisaniu donosów do prokuratury!

  • ~xXx

    Mam pytanie do admina za co wywala moje komenty?Czy ja mówie nieprawde?Mówie tylko fakty.Prosze o odpowiedz.

  • Ozo_Admin

    Nie interesuje mnie czy to prawda, czy nie prawda. Interesuje mnie to, czy będę miał kłopoty za takie opinie jak Twoje czy nie. A powiem, że już miałem nieprzyjemne doświadczenia z władzą 🙁 Ozonet nie jest miejscem na oszczerstwa i opluwanie innych osób. Chcesz wyrazić swoją opinię o Burmistrzu lub innych pracownikach? Idź do UM, słóż zażalenie lub skargę. Pozdrawiam