MKS Bzura Ozorków – MOW Orzeł Międzyrzecz 3:1
W setach: (25:17), (23:25), (25:23), (25:15)
Pozostałe wyniki oraz tabela
Zobacz zdjęcia w OzoGalerii
Inauguracja I ligi w Ozorkowie była imponująca w wykonaniu naszych siatkarzy. Nie tylko dlatego, że wygraliśmy ten mecz, ale przede wszystkim dlatego, że ozorkowianie pokazali, iż można wygrywać przegrane sety. Duch walki i wiara we własne możliwości były szczególnie widoczna w 2 secie.

Pierwszy set zaczął się od przewagi gości. Od stanu po 8, MKS zaczął skuteczniej grać, wyrabiając kilkupunktową przewagę. Set wygrany do 17.

W drugim secie nasz blok był kilkakrotnie obijany i przede wszystkim ten element przesądził o porażce do 23.

Trzeci set to przewaga od pierwszej piłki Orła Międzyrzecz. Momentami przewaga sięgała nawet 5 punktów. Przy stanie 21:23 świetny atak i blok ozorkowian doprowadziły do wyrównania. Dwie następne piłki także dla Bzury i wygrywamy seta do 23 !

Przy wspaniałym dopingu i koncertowej grze 4 set wygraliśmy gładko do 15.

Za tydzień mecz na wyjeździe z BBTS Bielsko-Biała, a za dwa tygodnie w Ozorkowie z GTPS Gorzów Wlkp.