TUR Ozorków – SAZAN Pęczniew 4:0

42
47

Piłkarze TURu bez problemu poradzili sobie z zespołem SAZAN Pęczniew, wygrywając 4:0. Po 45 minutach wynik 1:0 (gol Adama Papiernika)nie zapowiadał tak dużego zwycięstwa ozorkowian.
Jednak konsekwentna taktyka i lepsze przygotowanie kondycyjne zaowocowało w drugiej odsłonie meczu. Od 60 minuty SAZAN grał w dziesiątkę, po czerwonej kartce za niesportowe zachowanie.
W 65 minucie na boisko wchodzi Wojciech Marciniak. Kilka minut później zdobywa trzeciego gola.
Skuteczne prostopadłe podania przyniosły skutek w postaci dwóch, skutecznie wyegzekwowanych, rzutów karnych dla gospodarzy. Wykonawcami byli Łukasz Walczak (Blondyn) (2:0) – po faulu na Marciniaku oraz Papiernik (4:0).
Kolejny mecz w Ozorkowie już za dwa tygodnie.

 • ~chiliozo

  …noi mówiłem ze dzis dopiszemy sobie kolejne 3 punkty:D:D:D

 • ~dobryzlyduszek

  wynik jest imponujacy chodz mogl byc znacznie wyzszy.wybralem sie nawet na mecz i musze przyznac ze mamy dobra druzyne.w zasadzie Pecznianie ofensywnie nie istniali na boisku.pochwalic nalezy za walecznosc papiernika(charowal za 2).mogl sie podobac tez chlopak z 11, ma spore umiejetnosci i moze byc z niego pozytek.przydalby mu sie partner w ataku.podobala mi sie jeszcze obrona

 • ~Emil_komentator

  Mecz był dobry, mam nadzieje że i tak będzie za tydzień podobała mi sie gra naszego ostatniego stopera wie ktoś kto to jest ???, Karne świetnie wykonywane… I Świetnie Papiernik…. ORAZ BRAWO trener Tur-a A klasa stoi przed nami otworem.

 • ~Ismena

  3majcie tak dalej!!!

 • ~Marian Brzęczyszczykiewicz

  Bravo Bzura Ozorków!!

 • ~killer

  Gratulacje dla Tura!! Miejmy nadzieje że wejdziemy do A-klasy:-)

 • ~szpiq

  ja wam powiem że drużyna jest bardzo dobra 🙂 a pozdrowienia kieruje do zawodników z pęczniewa 🙂 szczegolnie od siędzących na ławce rezerwowych(a pozniej to juz stojących) no i szczegolnie podziekowania dla sędziego 🙂 nie słuchaj ich jestes dobry 😛

 • ~Milenka

  moim zdaniem najlepiej grał Michał BOrkowski on jest dla mnie kims osobom którą uwielbiam Koham cie!!!!!!!!!!!!!!

 • ~Piken

  TUR ŻĄDZI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • ~Jusko

  niezle widowisko, ladne akcje, bramki, jednym slowem dobry mecz…ostatni stoper to Piotrek Lipski, wystepujacy kiedys w 2 i 3 lidze…fajnie sie was oglada chlopaki widac, ze forma rosnie z meczu na mecz…dobry mecz zagral tez prawy obronca z numerem 3 na plecach…TUR do boju!!

 • ~chili_13

  z meczu na mecz jest coraz lepiej:-):-):-)

 • ~szpiq

  chilli tez gral dobrze,bo go obserwowalismy 😉

 • ~a2

  chłopaki i to jest to.Jeśli dalej będzie taka konsekwentna walka i jak widze coraz lepsze zgranie i kondycja to do następnej grupy wejdziecie spiewająco.Jutro będę znał komentarze SW to wam przekażę, ale już czuję że go szlag trafia bo nie spełniają się jego scenariusze i zaczynają już wzywać świadków na przesłuchania do Komendy do Zgierza

 • ~nobody

  ludzie ale Wy jesteście śmieszni…jak TUR przegrywał to od razu leciały obelgi…a teraz jak zainkasowali na swoim koncie kolejne 3 punkty to chwalicie ich jak nigdy dotąd…trzeba sobie ustalić jedno…albo się jest za naszą Ozorkowską piłką albo się jest jej przeciwnikiem…ale oczywiście byłoby lepiej jak byście byli ZA :P… Przypuszczenia się spełniły, że nasza drużyna gra coraz lepiej, oby tak dalej chłopaki, i jak znowu komuś odbije palma to nie zwracajcie na niego uwagi bo tacy kibice są najgorsi…umieją tylko wyzywać, a jak by przyszło co do czego, jak by mieli sami zagrać to się od razu zamykają…tak więc życzę kolejnych wygranych no i oczywiście awansu do A klasy :-))

 • ~Jusko

  tacy sa juz kibice, jak jest dobrze to cie chwala, jak jest zle to zmieszaja cie z blotem, ja wierzylem od poczatku w ten zespol, z meczu na mecz widac, ze coraz bardziej sobie ufaja, zaczynaja wierzyc w swoje umiejetnosci i co najwazniejsze,nawet z wiodku trybun mozna zauwazyc, ze tworza prawdziwa druzyne, zgrany kolektyw.Bedzie dobrze…za rok A klasa

 • ~zawodnik TUR-u

  …za przybycie na mecz, to cos fajnego wiedziec, ze gra sie nie tylko dla siebie ale tez dla kibicow, ktorzy przychodza na stadion…dzieki takze za mile komentarze po meczu

 • ~chiliozo

  Ja tez wam dziekuje za milą atmosfere:-)

 • ~Kajtek

  … dla wszystkich chłopaków. Naprawde mecz był świetnym widowiskiem. Dużo spokoju w grze obronnej wprowadził nasz nowy stoper. Myślę, że bardzo pomoże nam w osiągnięciu celu jakim jest awans do A-klasy. Swietną zmianę dał Wojtas, wykazał olbrzymi spokój przy strzale bramki.Niezapominajmy o wkładzie jaki ma w wyniki trener Grzesiek Brygier. Pozdrawiam

 • ~WHO???

  nie sądzicie przypadkiem że wasza euforia po drugim zwycięstwie nie jest pochopna? nie oznacza to wcale,że jestem przeciwko Wam ale trzeba zachować zimny spokój i robić swoje dalej, a cieszyć będziemy się wspólnie gdy wejdziecie do A. Mecz w skali od 1 do 10 jak na Wasze możliwości 4. Mnóstwo błędów zwłaszcza w przodzie. Jedynie na pochwałę zasługuje linia obrony i Wojtas. Tak między nami możecie grać bez Lipskiego…

 • ~Jusko

  mysle, ze radosc jest wskazana po dobrym meczu a co wazniejsze po tym, ze forma caly czas idze w gore, wiec czemu chlopaki nie mieliby sie cieszyc, tym bardziej, ze widac gram ze soba przynosi im duza radosc…z tego co slyszalem i z reszta z tego co sam widzialem Piotrek Lipski zrobil bardzo dobre wrazenie na wszystkich a szczegolnie na mlodych chlopakach z tej druzyny wiec zupelnie nie rozumiem dlaczego piszesz, ze moga grac bez niego.

 • ~WHO???

  myślisz, że przyszedł za darmo? myślisz, że będzie razem z nimi trenował? po następne chodzi mi o to, żeby nie lekceważyli kolejnych rywali!!! przecież w grupie znalazł sie ponoć Start Łódź…

 • ~kibic

  A gdzie tabela

 • ~Victoria
 • ~Kajtek

  to jest drugi zespół Startu. Juniorzy , chłopaki tacy jak my.Niema czym się martwić . Jeśli chłopaki będą grali tak jak potrafją wszystko będzie ok.

 • ~WHO???

  ponieważ nia znam wszystkich grających tam zawodników czy ktoś mógłby przedstawic mi krótką ich charakterystykę?

 • ~WHO???

  Teraz trzeba wygrać z Błękitnymi na wyjeździe. Osobiście nie widzę innej możliwości jak ta,że przywieziecie 3 pkt. Nie chciałbym aby obiecano naszym zawodnikom nagrody itp. niech lepiej działacze zorganizują obóz zimowy, który napewno przyda się wszystkim…

 • ~chiliozo

  my nie gramy dla nagród;/ Bo to jest złe podejscie , widac to było w meczu z sobieniem, załoze sie ze gdyby w szatni przed meczem nie przyleciał ten koles i zaczał gadac o nagrodzie w postaci wycieczki zagranicznej dla najlepszego strzelca to by gra wygladała innaczej;/ jak prowadzilismy juz w 3 minucie odrazu było widac ze kazdy leci na bramke byle by strzelic gola;/kazdy był rozkojarzony , uwazam ze ten mecz z sobieniem był najgorszy ze wszytkich, tam do przerwy powinno byc conajmniej 3-0 a potem sami widzieliscie ze niewykorzystane sytuacje sie zemsciły no ale taka jest piłka, bo nie o to chodzi zeby grac dla nagród tylko zeby wywalczyc awans, to jest cel priorytetowy/////Propo drugiego zespołu Startu łódź, tak sa z nami w grupie ale oni juz pogubili punkty chociazby w tej kolejce z rezerwami rosanowa;/wiec mysle ze niemozna podchodzic do nich jakby byli niewiadomo jacy, gramy z nimi usiebie w tej rundzie i trzeba zrobic wszytko zeby z nimi wygrac, bo skoro mogą tracic punkty chociazby z tym rosanowem to my tez mozemy z nimi napewno powalczyc:-)i napewno powalczymy…

 • ~chiliozo

  dla mnie to jest wzór stopera, widac było ze ma wielkie doświadczenie(grał w borucie jak była w II i III lidze), najlepszy stoper to jest taki co nie musi nawet piłki dotykac w meczu, wystarczy ze bedzie potrafił poustawiac chłopaków, napewno wiele sie bedzie mozna od niego nauczyc, bedzie grał z nami do konca tej rundy ,bo chce nam pomóc w awansie, bo w zime maja byc wzmocienia, chociazby teraz trenuje z nami dwóch chłopaków którzy sa zgłoszeni w okręgówce i tam graja mecze i prawdopodobnie beda z nami juz grac na wiosne:-)

 • ~zawodnik TUR-u

  na pewno nie lekcewazymy zadnego z naszych rywali bo chociaz jest to B klasa to z kazda druzyna z jaka do tej pory gralismy nie bylo w cale tak latwo, przypomne mecz z Sobieniem na wlasnym boisku, ktory powinien byc wysoko wygrany a stalo sie calkiem inaczej…odnosnie Piotrka Lipskiego to jest to naprawde swietny stoper a co jeszcze wazniejsze rowny gosc, sorki ze wlaczam sie do dyskusji Twojej z Jusko ale to czy przyszedl tu za darmo czy nie i sprawy tego typu nas zawdodnikow nie interesuja, mamy pelne zaufanie do trenera i on jest dla nas gwarancja uczciwych warunkow jakie panuja i bede panowaly w klubie…na razie wiec nie wybiegajmy za daleko w przyszlosc tylko skupmy sie na kolejnym rywalu i wygrajmy mecz z Blekitnymi Ciosny

 • ~alik

  Bardzo,bardzo mądra odpowiedź „zawodnika Tur-u”.Tu włąśnie widać klasę tego zespołu.Tak trzymać.A wracając do tej wycieczki zagranicznej dla najlepszego strzelca w sezonie to gość miał dobre intencje, chciał jakoś wyróżnić gracza który okaże się najlepszy.Podobno za drugie miejsce Wojskowy daje buty adidasa.

 • ~kibic

  dobrym pomyslem jest mala prezentacja tej druzyny, wiec jesli ktos bedzie mial ochote niech zaprezentuje w paru slowach chlopkakow grajaych w tej druzynie, z gory dziekuje:-)

 • Ozo_Admin

  Wojtek ma zrobić zdjęcie drużyny i podesłać skład, więc niedługo coś będzie.

 • ~jerome

  i gdzie kolejna kolejka??

 • Ozo_Admin

  Kolejna kolejka na wyjeździe http://www.90minut.pl/liga.php?id=2258

 • ~WHO???

  nie sądzicie, że to nie fair w stosunku do reszty zawodników, że tylko najlepszy strzelec dostanie złote buty?Poza tym założę się,że najlepszym zawodnikiem zostanie również ten sam strzelec… NIE ZAPOMINAJCIE CHOCIAŻBY O OBRONIE!!! a bramkarz też nie jest niczego sobie 🙂

 • ~GraczTuru-SzukamPannyNaStudni

  W Niedziele gramy z ciosnami o 11:-) trzymajcie za nas kciuki:-) Kibice -wytargajcie w niedziele rowery i zapraszam na mecz ,ciosny sa nie daleko:P,

 • ~Marusia Ogoniok

  Pan Wojskowy to ma gest! Ja bym strzelała bramki za cukierka w czekoladzie albo za pomarańczę na Boże Narodzenie.

 • ~zawodnik TUR-u

  nie potrzebnie debatujemy nad ta sprawa, w druzynie nikt o tym nie mysli, najwazniejsze sa zwyciestwa a w konsekwencji awans wiec dla nas temat nie istnieje

 • ~www.victoria.end.pl
 • ~alik

  Na całym świecie nagradza się najlepszych strzelców i najlepszych zawodników i niekoniecznie jest to ta sama osoba, w drużynie Bzury mało że ludzi nie nagradzano to ich jeszcze okradano z pieniędzy które im się należały fałszując ich podpisy na listach płac.Czytając Twoją wypowiedź widzę że nie cieszą cię sukcesy tej drużyny tylko myślisz jak by tu skłócic zawodników.Nie licz na to są to mądrzy ludzie i takich jak Ty rozpoznają w lot.

 • ~ktoś

  czy ktoś mógł by powiedzieć jaki był wynik z Ciosny?

 • ~www.victoria.end.pl

  z tego co wiem to 1:1. Strona bardzo obiektywna, jak jest zwycięstwo to artykuł jest natychmiast natomiast po słabym meczu cisza. I jeszcze jedno, słyszałem o jakimś sprawdzaniu dowodów, przepychankach, itp. Tonący brzyt(ko)wy się chwyta – no comments