Jan Paweł II patronem

7
25

Gimnazjum nr 1 przy ul. Lotniczej przygotowuje w swych pomieszczeniach miejsce dla szczególnego patrona – Jana Pawła II. Dyrekcja szkoły zdecydowała się w tej sprawie wspomóc doświadczeniem firmy architektonicznej, która przygotowała wizualizację. Jeszcze we wrześniu przy głównym wejściu do szkoły ma stanąć popiersie Papieża. Inne elementy projektu (m.in. czarno-białe i kolorowe zdjęcia na fototapecie) mają być uzupełnione do 14 października, kiedy to nastąpi uroczyste nadanie imienia szkole.

Źródło : Dziennik Łódzki, (dr)
Data publikacji: 16.09.2005

 • ~stas

  hmmmmm- Plac jana pawla-II,Pomnik jana pawla-II, Gimnazjum jana pawla-II, proponuje Basen jana pawla-II, Komisariat jana pawla-II w Ozorkowie, Strefa Ekonomiczna jana pawla-II w podstrefie Lódzkiej w Ozorkowie. no,no niezle jak na pierwszy raz- prosimy o wiecej podobnych pomyslów/nara-hej-II

 • ~es

  nie uważacie że to lekka przesada że to lekka przesada?

 • ~Nikifor

  a moze Ozorków Jana Pawła II?i moze niech WSZYSCY się nazywaja JAN PAWEŁ II!!!!!!!

 • ~Mamba

  oficjalnie to lekka przesada

 • ~szpiq

  Obraz szacunku dla papieża polaka…

 • ~anonim

  porównajmy gimnazjum i Jana Pawła II… ciekawe…. zobaczymy co z tego wyjdzie….

 • ~były uczeń

  Nadanie gimnazjum im. Jana Pawla II to decyzja nie na miejscu. Władze szkoły jaki i miasta powinny się dokładnie zastanowić nad tym pomysłem. To, że Jan Pawel II zostanie świetym nie przysporzy świętości tej placówki. Moralność, uczciwość i miłość do bliźniego pozostawie wiele do życzenia wśród pracowników jak i wśród uczniów uczeszczających do tego gimnazjum. To nie jest szkola katolicka, gdzie są wpajane zasady milości do bliźniego. Wstydźcie sie! Przykro mi tylko, że dobre imię, papieża Jana Pawła II będzie kalana zachowaniem pedagogów oraz samych uczniów.