Siatkarze trenują w Ozorkowie

8
36

Siatkarze Bzury rozpoczęli przygotowania do rozgrywek serii B I ligi 2 sierpnia. Przygotowują sie na własnych obiektach, bo na zgrupowania brakuje pieniędzy.
Gra w I lidze pochłonie znacznie więcej pieniędzy niz w ubiegłym sezonie w niższej klasie – powiedział Krzysztof Jurek, trener zespołu Bzury. W II lidze rywalizowaliśmy w grupie, która liczyła 8 zespołów, teraz będziemy mieli 14 przeciwników. Liczba meczów, które musimy rozegrać wzrośnie dwukrotnie. jeszcze więcej wzrosną koszty udziału w rozgrywkach, bo organizacja meczu jest przecież droższa.

Bzura pozyskała sponsorów, ale uzyskane pieniądze w całości muszą zostać przeznaczone na udział w rozgrywkach serii B. Zabrakło pieniedzy na zgrupowania, podwyższenie stypendiów zawodnikom. Trudno w tej sytuacji myśleć o poważnych wzmocnieniach drużyny.
Z Bzurą trenuje libero Mariusz Janiak, który grał w ubiegłym sezonie w Skrze II Bełchatów. Do druzyny mają dołączyć, Rafał Szternel (brązowy medalista MŚ kadetów w siatkówce plażowej, wychowanek Wifamy i Sławomira Roberta) oraz młody ozorkowianin Piotr Janiak.

Źródło : Express Ilustrowany, (MM)
Data publikacji: 27.08.2005

 • ~janek

  Działacze tylko nie przsadzajcie z ceną biletów. Miejcie na uwadze sytuacje mateialną mieszkańców Ozo. Chyba lepiej mieć na widowni 500osób , którzy zapłacą po np. 5zł. niż 50 osób z biletami po 8 czy 10 zł . A ” madrą” młodzież proszę aby na tym forum nie kłóciła się tylko wyrażała swoje przemyślane opinie i mądre uwagi.

 • ~kuba

  zwlaszcza twoja osoba jest oslonieta madroscia.trzymaj sie sasiad i pedz 1 do szkoly:-)

 • ~giba

  debol to nie ja jestem ten cały janek. wtedy kiedy przyszedl ten opis to ja byłem na treningu. kto to jest ten janek?

 • ~Klaudiusz

  Tyyn co 😉 To Tyn janek :] Trening skończyliscie przed nami a na silce nie byłeś ;p

 • ~giba

  Tyyyynnnnn co buahahahaha.

 • ~janek

  Widzę , że młodzież znów zaczęła się kłócić.

 • ~Oktawian

  Hehehe dobrze,ze Pachliński tego nie widzi ::P

 • ~Klaudiusz

  Kuta ni mo myszy harcują 🙂