Zbigniew Bałaga nie żyje

8
75

Zbigniew Bałaga, wybitny pedagog, wspaniały wychowawca, nauczyciel nie żyje. Zmarł 20 sierpnia br., przeżywszy 75 lat.
Ostatnie pożegnanie odbędzie się na Nowym Cmentarzu 25 sierpnia (czwartek) o godz. 13.

 • Ozo_Admin

  Aż mi się mogi ugięły, kiedy zobaczyłem nekrolog 🙁 Trudno w to uwierzyć ! Z Panem Bałagą miałem PO oraz WF w LO. Jeszcze 4 lata temu grał w nami w piłkę halową. Wszyscy byli pod wrażeniem jego kondycji i refleksu. Wychował kilka pokoleń ozorkowian, będzie nam go bardzo brakować 🙁

 • ~Klaudiusz

  Chociaż go nie znałem to mi bardzo dużo o nim brat opowiadał. Szkoda tego miłego Pana 🙁

 • ~Sewek

  To już ponad 20 lat jak p. Bałaga uczył mnie PO w LZ. Przez ten czas zapomina się wiele nazwisk, w zapomnienie ucieka historia…. Gdy tylko dostałem wiadomość, a dokładnie nazwisko BAŁAGA od razu pamięć wróciła. Dlatego, że był to super pedagog, wychowawca i chociaż byliśmy od niego młodsi to i przyjaciel.
  Będzie mi go brakowało. W głębokim smutku Sewek z Warszawy.

 • ~Jola M. z Warszawy

  31 lat temu przyjmował mnie do LO do trzeciej klasy. Uczył mnie PO. Wspaniały człowiek. Świeć Panie nad jego duszą. Składam wyrazy głębokiego żalu Rodzinie.

 • ~Emiczka

  z 2 lata temu przyjezdzal do nas na konie ze swoimi wnuczetami.. dziewczynka i chłopcem.. uczyłma jezdzic jego wnuczka tym samym rozmawiając z panem Bałaga sympatycznym ,uśmiechniętym człowiekiem.. a poza tym znam go z opowiadań..

 • ~jabbar

  Ja wraz z resztą mojego rocznika wspominamy go z lekcji PO. Ale tylko dość wąska grupa miała przyjemość jeździć z nim na zawody strzeleckie oraz zawody „Sprawni jak żołnierze”. Potrafił nas zmotywować do robienia czegoś więcej poza standardowym programem PO … [‚] [‚] [‚]

 • ~Sylwia Twardowska

  Bardzo miło wspominam lekcje z Panem Bałagą. Najlepsze były jego komentarze: ” O , znowu się spóźniła, najpiękniejsza z całej wsi!” albo ” EE, Lolobrigida, zapomniałaś baterii!” To były czasy!!! No cóż, takie jest życie. Pozdrowienia dla wszystkich absolwentów z rocznika 1990. Nizły to był rocznik, co!?

 • ~MIKI

  Żegnaj Profesorze. Odeszła kolejna legenda L.O. w Ozorkowie.