MKS Bzura zacznie u siebie

16
137

Siatkarze Bzury nowy sezon zaczną meczem u siebie z zespołem Orła Międzyrzecz pierwszego października. Goście w poprzednim sezonie zajęli piąte miejsce w I lidze serii B, zatem na początek czeka naszych graczy mocna przeprawa.
Sezon zasadniczy potrwa od 1.10.2005r. do 18.03.2006r.
Pełny terminarz na Strefie Siatkówki.

  • ~szpiq

    nareszcie 🙂 juz nie mogłem sie doczekać 🙂 teraz mam super trąbke to napewno wygramy 😀 zycze powodzenia w nowym sezonie i w 1 lidze trzymam za was kciuki

  • ~Dominik…

    Czarno to widze…

  • ~Grzesiek

    Prgnę poinformować wszystkich kibiców siatki , że 12października szykuje się nam święto siatkówki w Ozorkowie. Przy dobrym układzie i dobrej grze w Szczecinie lub Gdańsku w pucharze Polski i wygraniu oczywiście nasza BZURA spotka się w kolejnej rundzi PP z mistrzem polski SKRĄ

  • ~Dominik…

    Prawda. Tylko najpierw trzeba wygrać:-)

  • ~Atos

    czy ty chłopaczku wszystko musisz negować ”czarno to widze” to jak tak czarno widzisz to ty do okulisty idź bo moim zdaniem masz zaćme.

  • ~Dominik…

    bez sponsorów i porządnych wzmocnień nie widze BZURY w 1 lidze…moja opinia

  • ~Dominik…

    …lol…to było dobre:P

  • ~znajomy znajomego

    ciekawe jakie będą ceny na mistrza Polski

  • ~znajomy znajomego

    runda wstępna

    10.09.2005

    1 Morze Bałtyk Szczecin Gedania Gdańsk -:- -:-, -:-, -:-
    2 Orion Sulechów Rosiek Syców -:- -:-, -:-, -:-
    3 MKS Andrychów Błękitni Ropczyce -:- -:-, -:-, -:-
    4 WTS Warka Cukrownik Lublin -:- -:-, -:-, -:-
    5 Stal Kraśnik Wilga Garwolin -:- -:-, -:-, -:-

    I runda

    21.09.2005

    6 zwycięzca meczu nr 1 Bzura Ozorków -:- -:-, -:-, -:-
    7 Lotnik Mirosławiec Olimpia Sulęcin -:- -:-, -:-, -:-
    8 ZKS Ślepsk Augustów Zawkrze AZS UWM Mława -:- -:-, -:-, -:-
    9 GTPS Gorzów Wlkp wolny los — —
    10 zwycięzca meczu nr 2 Górnik Radlin -:- -:-, -:-, -:-
    11 Gwardia Zielona Góra AZS Nysa -:- -:-, -:-, -:-
    12 SPS Zduńska Wola MCKiS Energetyk Jaworzno -:- -:-, -:-, -:-
    13 Zjednoczeni Rychwał Moderator Hajnówka -:- -:-, -:-, -:-
    14 Budowlanka Poznań BBTS Bielsko-Biała -:- -:-, -:-, -:-
    15 zwycięzca meczu nr 3 Jadar Radom -:- -:-, -:-, -:-
    16 MKS MOS Będzin Skra II Bełchatów -:- -:-, -:-, -:-
    17 Orzeł Międzyrzecz wolny los — —
    18 zwycięzca meczu nr 4 Chemik Bydgoszcz -:- -:-, -:-, -:-
    19 zwycięzca meczu nr 5 Avia Świdnik -:- -:-, -:-, -:-

    II runda

    12.10.2005

    20 zwycięzca meczu nr 6 Skra Bełchatów -:- -:-, -:-, -:-
    21 zwycięzca meczu nr 7 zwycięzca meczu nr 8 -:- -:-, -:-, -:-
    22 GTPS Gorzów Wlkp Polska Energia Sosnowiec -:- -:-, -:-, -:-
    23 zwycięzca meczu nr 10 K.S. Jastrzębski Węgiel -:- -:-, -:-, -:-
    24 zwycięzca meczu nr 11 Mostostal Kędzierzyn-Koźle -:- -:-, -:-, -:-
    25 zwycięzca meczu nr 12 Joker Piła -:- -:-, -:-, -:-
    26 zwycięzca meczu nr 13 PZU AZS Olsztyn -:- -:-, -:-, -:-
    27 zwycięzca meczu nr 14 Gwardia Wrocław -:- -:-, -:-, -:-
    28 zwycięzca meczu nr 15 Resovia Rzeszów -:- -:-, -:-, -:-
    29 zwycięzca meczu nr 16 AZS Częstochowa -:- -:-, -:-, -:-
    30 zwycięzca meczu nr 18 Orzeł Międzyrzecz -:- -:-, -:-, -:-
    31 zwycięzca meczu nr 19 AZS Politechnika Warszawa -:- -:-, -:-, -:-

  • ~znajomy znajomego

    Górnik Radlin

    przychodzą odchodzą w kręgu zainteresowań
    Radosław Szymczyk (SPS Zduńska Wola)
    Wojciech Pliński (BBTS Bielsko Biała)
    Piotr Kacperski (Moderator Hajnówka)
    Michał Jaskulski (Jadar Radom)
    Filip Szewczyk (Jadar Radom)
    Marcin Grygiel (PE Sosnowiec)
    Robert Kiwior (PE Sosnowiec)
    Sebastian Pęcherz (Jadar Radom)
    Damian Domonik (Mostostal Kędzierzyn Koźle)
    Damian Lisiecki (AKS Politechnika Poznań)
    Jarosław Sobczyński (Skra Bełchatów)

    AZS Nysa

    przychodzą odchodzą w kręgu zainteresowań
    Paweł Kupisz (Resovia Rzeszów)
    Mariusz Kuczko (Resovia Rzeszów)
    Martin Vlk (BBTS Bielsko Biała)
    Karol Sramek (Mostostal Kędzierzyn Koźle)
    Bartłomiej Matejczyk (Skra II Bełchatów)
    Jarosław Stancelewski (Mostostal)
    Michał Kaczmarek (Resovia Rzeszów)
    Bartosz Kurek (Mostostal)
    Jarosław Maciończyk (Energetyk Jaworzno)

    Chemik Bydgoszcz

    przychodzą odchodzą w kręgu zainteresowań
    Marcin Lubiejewski (GTPS Gorzów Wielkopolski)
    Tomasz Borczyński (Orzeł Międzyrzecz)
    Grzegorz Nowak (Jastrzębski Węgiel)
    Wojciech Kaźmierczak (Avia Świdnik)
    Wojciech Wesołowski (szuka klubu)
    Ireneusz Frankiewicz (szuka klubu)
    Michał Ozimiński (szuka klubu)
    Łukasz Kruk (Jadar Radom)
    Andrew Grant (Australia)
    Dave Ferguson (Australia)
    Paweł Szabelski (Górnik Radlin)

    KS Jadar Radom

    przychodzą odchodzą w kręgu zainteresowań
    trener Grzegorz Wagner
    Sebastian Pęcherz (Górnik Radlin)
    Mykola Karzov (BBTS Bielsko Biała)
    Łukasz Kruk (Chemik Bydgoszcz)
    Krzysztof Niedziela (AZS Politechnika Warszawa)
    Łukasz Żyłkowski (MDK Warszawa)
    Grzegorz Kokociński (AZS Częstochowa)
    trener Jacek Skrok
    Michał Jaskulski (Górnik Radlin)
    Filip Szewczyk (Górnik Radlin)
    Grzegorz Szumielewicz (Moderator Hajnówka)
    Waldemar Kaczmarek (Skra Bełchatów)

    Orzeł Międzyrzecz

    przychodzą odchodzą w kręgu zainteresowań
    Jerzy Zwierko (Bałtyk-Morze Szczecin)
    Tomasz Korzeniewski (wychowanek)
    Michał Doliński (GTPS Gorzów Wlkp.)
    Daniel Nahorski (GTPS Gorzów Wlkp.)
    Marcin Karbowiak (AZS Zielona Góra)
    Michał Jakubczak (AZS Zielona Góra)
    Karol Hachuła (powrót z Izraela)
    Tomasz Borczyński (Chemik Bydgoszcz)
    Tomasz Sokołowski (GTPS Gorzów Wlkp.)
    Konrad Woroniecki (GTPS Gorzów Wlkp.)
    Radosław Maciejewicz (GTPS Gorzów Wlkp.)
    Łukasz Lamcha (GTPS Gorzów Wlkp.)
    Dominik Sroga (Orion Sulechów)
    Paweł Kolec (Bałtyk-Morze Szczecin)
    Konrad Paśnik (Bałtyk-Morze Szczecin)
    Piotr Gabrych (Iskra Odińcowo)

    BBTS Siatkarz Bielsko Biała

    przychodzą odchodzą w kręgu zainteresowań
    trener Jaroslav Vlk (Presov – Słowacja)
    Przemysław Golec (Cukrownik Lublin)
    Grzegorz Wagner (zakończył karierę)
    trener Wiesław Popik
    Mykola Karzov (Jadar Radom)
    Martin Vlk (AZS Nysa)
    Wojciech Pliński (Górnik Radlin)

    GTPS Gorzów Wielkopolski

    przychodzą odchodzą w kręgu zainteresowań
    Michał Jakubczak (Gwardia Zielona Góra)
    Tomasz Sokołowski (Orzeł Międzyrzecz)
    Łukasz Lamcha (Orzeł Międzyrzecz)
    Konrad Woroniecki (Orzeł Międzyrzecz)
    Piotr Wojtysiak (wychowanek)
    Konrad Krzywiecki (wychowanek)
    Paweł Dziekanowski (liga amatorska)
    trener Jan Łojewski
    Radosław Maciejewicz (Orzeł Międzyrzecz)
    trener Waldemar Wspaniały
    Marcin Lubiejewski (Chemik Bydgoszcz)
    Daniel Nahorski (Orzeł Międzyrzecz)
    Michał Doliński (Orzeł Międzyrzecz)

    EKS Skra II Bełchatów

    przychodzą odchodzą w kręgu zainteresowań
    Michał Błoński (Skra III Bełchatów)
    Radosław Kolanek (Skra III Bełchatów)
    Michał Kotas (Skra III Bełchatów)
    trener Jacek Nawrocki (Skra Bełchatów)
    Bartłomiej Neroj (Skra Bełchatów)
    Bartłomiej Matejczyk (AZS Nysa)
    Michał Krymarys (Politechnika Śląska Gliwce)
    Mariusz Janiak (szuka klubu)

    Moderator OSiR Hajnówka

    przychodzą odchodzą w kręgu zainteresowań
    Kamil Skrzypkowski (MOS Wola Warszawa)
    Grzegorz Szumielewicz (Jadar Radom)
    Waldemar Świrydowicz (MOS Wola Warszawa)
    Bartosz Zrajkowski (MOS Wola Warszawa)
    Kamil Łyczko (Joker Piła)
    Jan Rzadkowski (szuka klubu)
    Dariusz Werpachowski (Wilga Garwolin)
    Zbigniew Obrębski (Net Ostrołęka)
    Andrzej Kubeł (Net Ostrołęka)
    Piotr Kacperski (Górnik Radlin)

    ASPS Avia Świdnik

    przychodzą odchodzą w kręgu zainteresowań
    Wojciech Kaźmierczak (Chemik Bydgoszcz)
    Wojciech Pawłowski (Resovia Rzeszów)
    Marcin Jarosz (Cypr)
    Marcin Kryś (AZS Delic Pol Częstochowa)
    Maciej Kałasz (Jadar II Radom)
    Łukasz Szczepanik (AZS Delic Pol Częstochowa)
    Jakub Korpak (WTS Warka)
    Nikołaj Baraskhov (szuka klubu)
    Borys Nudha (szuka klubu)

    Olimpia Sulęcin

    przychodzą odchodzą w kręgu zainteresowań
    Artur Glinka (Maraton Świnoujście)
    Artur Królikowski (Maraton Świnoujście)
    Kamil Sekuła (Delic-Pol Częstochowa)
    Piotr Biliński (Chrobry Głogów)
    Emil Żak (Delic-Pol Częstochowa)
    Piotr Haładus (szuka klubu)
    Paweł Onoszko (wyjazd za granicę)
    Przemysław Kromulski (wyjazd za granicę)
    Emil Wysocki (Maraton Świnoujście)

    Bzura Ozorków

    przychodzą odchodzą w kręgu zainteresowań
    — — —

    AZS UWM II Olsztyn

    przychodzą odchodzą w kręgu zainteresowań
    Artur Jacyszyn (UKS AS Olsztyn)
    — —

    Energetyk Jaworzno

    przychodzą odchodzą w kręgu zainteresowań
    Jarosław Tepling (AZS Politechnika Śląska Gliwice)
    Szymon Kostecki (MKS Andrychów)
    Michał Skrzypiński (Okocimski Brzesko)
    Jarosław Maciończyk (AZS Nysa)
    Jacek Sowa (zakończył karierę)
    Marcin Tlałka (MOS Będzin)
    Eugeniusz Mularski (szuka klubu)
    Jakub Marzewski (zakończył karierę)
    Dariusz Łasiewicki (wyjazd do Francji)
    Sławomir Berkowski (Ikar Legnica)
    Paweł Szabelski (Górnik Radlin)
    Paweł Mardoń (Okocimski Brzesko

  • ~Dominik…

    Po co to wklejasz? Bałagan niezły z tego zrobiłeś….nic z tego nie można odczytać. Nie lepiej podać linki?< ściana>

  • ~emil_komentator

    Mnie nie ma, a kłótnie są :-)… A tak pozatym to pisali w Expresie sobotnim że doszedł Ktoś ze Ksyr Jakiś Libero z drugiej Skry i jakiś dwóch ale juz nie pamiętam 🙂

  • ~Sadek

    I znów sie zaczyna kłótnie sfary żadnej radości ot i cały Ozorków cieszcie się ludzie że w tym zapyziałym naszym mieście coś się będzie działo. A jak będą nas lali to nam pomórzcie dopingiem a nie dogadywaniem . Pozdrawiam .Sadek

  • ~janek

    Sadek zgadzam się z tobą w 200%. U nas atmosfera wokół sportu jest po zbóju . Byłem w łęczycy na meczu i to co tam się dzieje to w porównaniu z Ozo to jest kosmos. Tak więc zjednoczmy się w dopingu a nie kłóćmy się na Necie.

  • ~kibic orla

    nie macie żadnych szans z orzełkiem
    bendzie 3:o dla orła!!!!!!!!!!!!

  • ~Boniek

    zdfd