Szkółka piłkarska w Ozorkowie !

8
117

Stała sie rzecz, której nikt by się nie spodziewał w Ozorkowie. Znaleźli się ludzie, którzy mają zamiar stworzyć szkółke piłkarską. Informacje o szkółce znajdują sie na plakatach ogłoszeniowych w całym mieście. Za możliwość uczęszczania do szkółki będzie pobierana miesięczna opłata w wysokości ok. 50zł.
Adres pod którym można sie zapisywać ul.Lotnicza 6/31 w godzinach od 10.00 do 17.00.
Treningi będą odbywać się na boisku na Koziej Nodze a zimą na hali MOSiR.
Po szkółce przyznawane będą dyplomy jej ukończenia.

Zważając na fakt likwidacji IV ligowej Bzury, nicjatywa ta jest jak najbardziej godna uwagi.

 • ~nobody

  lol2

 • ~:D:D

  Nio i dobrze ;] Moze cos z tego bedzie

 • ~fenx

  no więc dziś byłem w tej Szkole Zawodowej o kierunku piłkarz 🙂 i opłata wynosi 100zł za semestr (ale w tym mają być stroje buty, hala MOSiR itp)
  Doadtkowo pan pokazał mi arkusz świadectwa ukończenia takiej szkoły. Hmm wszystko ładnie, ale jak dla mnie odrobinę utopijne plany.
  Ma być chyba 9 grup wiekowych (LOL)
  Najważniejsze jest chyba to, że „ludzie powinni być z kulturą, nie palić, nie pić”
  Ten pan powiedział mi również, że jeżeli choć jedna grupa wiekowa się uzbiera to można ruszać z trenningami choćby od 1 sierpnia. Chętnych brak (poza mną :P)

 • ~sypatyk

  Rodzi sie nowy Wojtczak…………….

 • ~jerome

  A P. Matusiak wyjdzie z siebie i stanie obok, że mu O. konkurencję zasieje w ozorkowskich przybytkach edukacji. Większej głupoty nie widziałem. Nabór zmniejsza się z roku na rok w szkołach średnich i nie tylko, a tu ambicje przewyższają zdrowy rozsądek. Płakać się chce, kiedy człowiek dowiaduje się o cudach. Bo całe życie wierzy, że ich ilośc dawno już była ograniczona.

 • ~hieronim

  szkola pilkarska luz ok byle pan ktory sie tym zajmujenie okazal siedrugim panem wojtczakiem
  ludzie przestancie marudzic bo w koncu bedziemy bali sie wyjsc na ulice W ozo nic nie ma dla mlodzierzy mok mdk zhp to wszystko jedna wielka sciema Wiecej ludzi ktorzy wydostana ozorkow z kulturanego dolka

 • ~rastaman66

  Nie ma przyszłości, nie ma odp. finansów,ludzi a nawet odpowiedniego miejsca do uprawiania tego sportu w Ozorkowie. Znowu znajdzie się jakiś cygan i wycygani wszystko co się da….

 • ~jerome

  Ale jakże w Ozorkowie szukać ludzi, którzy BEZINTERESOWNIE podejmą to wyzwanie, skoro nawet Łodzi daleko jeszcze do świata?? Kto zgodzi się za słowo „dziękuję” zrobić coś, wpaśc na pomysł zorganizowania czegoś, dla dzieci, młodzieży, by ta nie nie musiała uciekać się do całodniowych ucieczek do (w niewiele większym stopniu ukulturalnionej)Łodzi?? Chyba kiedy jeszcze budziłem się i zasypiałem w powijakach lub, kiedy powstawały plany powołania mnie do życia 🙂 władze miasta zapewniały znacznie ciekawszą i większa podaż kultury i rozrywki…