Turniej w mini piłce siatkowej

20
43

11 czerwca (sobota) w hali sportowej MOSIR odbędzie się turniej w mini piłce siatkowej rocznik 91.Rozpoczęcie turnieju zaplanowano na godz. 10.
O wygraną walczyć będą między innymi zespoły: MDK Aleksandrów, MOS Leśmierz, UKS SMS Łódź, MKS Volley 5 Piotrków Trybunalski, UKS Augustynki Kalisz, UKS Tuszyn, MMKS Łęczyca, UKS Wieluń oraz reprezentujący nasze miasto MKS Bzura Ozorków.

W składzie naszego zespołu grać będą: Aleksandra Karolikowska (kapitan), Grzyb Magdalena, Zawiślak Anna, Drąszczyk Monika, Gieraga Daria (Żaba), Pałczyńska Sylwia, Baranowska Monika (Bolek), Król Angelika oraz Boberek Marzena (Bobruś).

Zapraszamy wszystkich kibiców na turniej oraz prosimy o gorący doping dla naszej drużyny.
Zakończenie przewidziano na godzinę 18.

 • ~zaba

  nono widze ze nasz turniej robi sie slawny:-))jak przyjdzie duziooo ludzi i beda nam kibicowac to bedzie super:-)))Napewno wygramy!!!trzymajcie kciuki:-))Mam nadzieje ze bedziecie nam dopingowac!!!!:*:*

 • ~robi

  nono ludziska przyłazta moze ciekawy meczyk sie szykuje 😛 😀

 • ~Misiek

  ja myśle że wygracie 🙂

 • ~zabka

  no napewno wygramy a mecze beda na pewno ciekawe:D:D Na dodatek mamy w grupie Tuszyn który jest trzykrotnym mistrzem polski:sad:(Ale mam nadzieje ze bedziecie nas goraco dopingowac i wygramy:-))ZAPRASZAM:-))

 • ~kamilek

  ale turniej…my tydzien tenu 1 miejsce…zobaczymy jak wy wypadniecie…ni i moja oluska kapitanem…siuppper

 • ~zabka

  no a co moze nie turniej????lepszy od tego waszego:P;p:-)))twoja oluska???hehe!!przyjdz nam kamilek pokibibicowac to wtedy oluska dla ciebie wygra:-)))

 • ~kamilek

  allle i tak moja oluska jest najlepsza….nie ma lepszej od niej….:-):-):-)bede napewno…

 • ~zabka

  nio to juz wiem ze wygramy:-)bo jak kamil przyjdzie to olka zacznie tak atakowac ze tamte pozabija….a wszystko dla kamilka:-)))ale to dobzie….chociaz wygramy te mecze na ktorych bedzie kamil:D:D Jeszcze jak przyjdzie duziiooo kibicow i beda nas milutko dopingowac to wogole looz

 • ~kamilek

  zaba nie zapeszaj bo nie mam zdolnosci do tworzenia cudow…ale jak oluska nie zaatakuje dobrze chociaz raz to juz ja jej pokaze…:sad::*

 • ~zabka

  hehe…..napewno zaatakuje:-)))a co jej zrobisz jak nie zatakuje??:>>jak cosik to bede ja bronic:P:P
  Pierwszy mecz gramy o 10-00 z SMS:-???
  Ludy przychodzcie:-))
  Bedzie na co patrzec…
  pozdrofka dla tych ktorzy przyjda i beda nas dopingowac:P:P

 • ~BARTUŚ:.K

  NO ŻYCZE POWODZENIA ALE JAK PRZEKUPICIE MECZE:D:D:D TO MOZE BEDZIECIE MIELI 1MIEJSCE:P POWODZONKA ZABA!!:-) NARA

 • ~zabka

  Dzieki za to ze w nas wierzysz!!!My nie musimy wykupowac tych meczy bo i tak je wygramy:D:D jestesmy najlepsze!!!wszystcy to wiedza:P:Pjutro na luzie wygrywamy:-)))Dzieki ze chociaz zyczysz mi powodzenia:-)))

 • ~BARTUŚ:.K

  spox zartowałem ze tym przekupywaniem ale spox miłej zabawy zecze ja tez tam bede to niech wpadają jakies laseczki :D:D mile widziane:-):-) pa

 • ~Klaudiusz

  no to co? ile meczy wygrałyście? chociaż jeden?

 • ~Klaudiusz

  no napisze mi ktoś które miejsce? 🙂 ja stawiam ostatnie:-)

 • ~zabka

  dzieki klaudiusz!!!jeszcze bys sie zdziwil!!!

 • ~Klaudiusz

  słucham? 🙂 ostatnie czy nie? 🙂 no wiesz. widząc Was na treningu nie mam zbytnich nadziei aby która kolwiek grała choćby w drugiej lidze 🙁

 • ~zabka

  nasz trening a nasze mecze bardzo sie roznia!!zajelysmy 6miejsce na 12 ale jestesmy zadowolone bo to dobrze bo gralysmy na 4 i to pierwszy raz bo jedna zawodniczka nie przyszla!!!!!!!!!!jak bysmy graly na 2wystawiajace to by napewno bylo lepiej no ale jak jej sie nie chcialo przyjsc to nie nasza wina:///

 • ~Klaudiusz

  zagrajcie wkoncu na 1 🙂 nie moja wina że Bolek ma takie dziwne „zwierzęce” odruchy 🙂 a tak poza tym to takie gdybanie… nie przejmujcie sie nastepnym razem bedzie lepiej (bo gorzej już nie można)

 • ~zabka

  skad wiesz ze to Bolek??moze to nie ona!a zreszta !!mozna bylo gorzej:P:P ale mialysmy 6 na 12:-))nastepnym razem zagramy dla ciebie na 1 miejsce!!!!