Zapach sławy w Ozorkowie

74
179

Sława… -„jak ją zdobyć?”
Tysiące ludzi zadaje sobie codziennie to pytanie.
Recepte na sukces znają doskonale dwaj młodzieńcy z.. Ozorkowa!!!. Załozyli oni projekt >Freemind feat Omer< o którym niebawem będzie głosno!!!
Utwór, do którego nakręcili klip, można juz usłyszeć w niektórych stacjach radiowych w Polsce. I Wy drodzy Ozorkowianie możecie go zobaczyć i usłyszeć na stronie internetowej www.freemindmusic.net
– w dziale download. Klip nosi tytuł „Smell of Sound”. Słowa piosenki napisał i zaśpiewał Omer w języku a ngielskim. Mówią one o naszej duszy …o tysiącach pytan ,które rodzą sie w głowie i o zachowaniu wobec niektórych sytuacji życiowych. Każdy z nas może mieć tzw ” doła”, ale nadzieja w muzyce… to ona nas wyzwala i daje napęd do działania. A muzykę , o której mowa stworzył uzdolniony w tym kierunku i nie tylko -Freemind.
Klip kęcony był w jednej z dyskotek Łodzkich.Sami zobaczcie!!!!
Wejdz, sciagnij i zobacz… WARTO!
CHŁOPAKOM ZYCZYMY POWODZENIA>>>I DALSZYCH SUKCESÓW..

 • ~tomek

  Kurde nie leci ten download:/ NIech ktos sprobuje sciagnac i niech wrzuci na rapida!!

 • ~Bezposrednia…

  Trzeba wejsc na strone http://www.freemindmusic.net...
  i tam w —-> download „smell of sound”.. ściagnac sobie!!!!!!! Mnie poszło 🙂 I bardzo mi sie podoba… 😛

 • ~Obiektywny

  Wioska jakich mało.kicz do ntej potęgi

 • ~Bezposrednia…

  Hahahaha… jak tylko ktos sie wybije ponad norme… to trzeba go sciagnac na dół………prawda?????????????
  Stary……..jesli tak piszesz i tak Ich oceniasz …to moze nie podpisuj sie OBIEKTYWNY… bo do tego Ci daleko…
  Ludzie obiektywni i asertywni maja to w swoich wypowiedziach… iz komentując cos, popieraja faktami, uzasadniaja…a TY????????????? ZAŁOSNY JESTEŚ… To wszystko zwykła zazdrośc i zawisc…
  Ale wiesz co tak mi Ciebie zal < ze życze Ci aby choć w połowie udało Ci sie osiagnąc to co Oni...

 • ~Jelonek Bambi

  W pełni zgadzam się z tym co napisała Bezpośrednia.

 • ~szpiq

  naprawde nie zły kawałek,i z właśnie tym kawałkiem możecie iść do Sony albo Pamatonu,myślałem że będzie kolejna kicha a tutaj naprawde fajny klip i muza,mam pytanie czy ten koleś co śpiewa jest z ozo??

 • ~Wiartarka Z udarem

  Mi sie bardzo podoba…nareszcie znalazl sie ktos w „tym” miescie kto bedzie je godnie reprezentowal…. Teledysk jak na tak mlodych ludzi, i ludzi ktorzy nieosiagneli jescze sŁawy to 1-wsza KLASA… naprawde GRATULUJE i trzymam kciuki zeby wszystko wypaliŁo… niestety czlowiek to tylko czlowiek :-)… i podejrzewam ze tacy ludzie jak –> Obiektywny < -- po obejrzeniu klipu stwierdzili ze to toTaLna ChaŁa poniewaŻ ONi mogli a JA nie....HAAHAHAHAHAHHHAHAHAHAHAHAHA a niech ciĘ Rzre Tam w Środku... ja teŻ jestem mŁodĄ osoba i Życze sukcesu freemeidowi i omerowi... mam nadZieje ze wybija sie do gory bo po tym co obejrzalam wydaje mi sie ze bardzo na to zasluguja... TRZYMAM KCIUKI chlopaki!!! pokazcie takim ludzia jak --> Obiektywny :/…. NA CO WAS STAC :D:D:D:D — the end

 • ~Bezposrednia…

  Hej……….. oczywiście ,ze są z Ozorkowa :-)…a ja mam ta przyjemnosc widywać ich … często 🙂

 • ~try that

  Ludzie slyszeliscie wersje rmix tego numeru??? calkiem niezle to sie prezentuje!!! Powodzenia chlopaki…

 • ~subiektywny

  Dobrze, że jest w Ozo Bezpośrednia-mistrzyni ciętej riposty, takiej stażniczki nam trzeba/brawo,myśle podobnie

 • ~molko

  A ja tam 3mam kciuki za chlopakow i zycze viele sukcesen;-) Oby tak dalej a klip zajefajny. Pozdrowki dla Ozorkowa

 • ~Bezposrednia…

  Dziekuje bardzo…. Jak miło… STRAZNICZKA CIĘTEJ RIPOSTY…. hmmmm wowwwwwwwww! Pozdrawiam.

 • ~subiektywny

  Ta funkcja pasuje do ciebie jak ulał .Możesz się nią czuć, masz moje poparcie/hej!

 • ~Emil_komentator

  Mi sie bardo podobała pioseneczka i klip i życzę chłopakom dalszych sukcesów !!!!!!!!!!!!!

 • ~subiektywny

  Właśnie przed chwilą pobrałem i przesłuchałem
  Wideo-Klip chłopaków. chłopaki SSSSUPPER.
  Jeżeli postawicie na ostrą jazdę jak ten klipuś, to macie przed sobą świetlaną drogę/hej
  Tak trzymać!!!!
  Nie słuchajcie tego o-szoło,tzn obiektywnego.

 • ~natii

  kwalek jest przyjemny zwlaszcza jak sie slucha kogoś kogo się zna jestem zadowolona ze wkoncu ci się udało dominik:-)

 • ~QuecZ

  szacunek!!

 • ~Girl

  how many drugs that many styles —->

  THAT’S TRUE

  RESPECT

 • ~Gal zwany Anonimem

  no no… nie spodziewałem się takiego stylu muzycznego i klipu… gratulacje… moze wreszcie bedzie głosno o naszym mieście??? nieświadomie robicie promocje naszego miasta… a to juz jest godne podziwu… pozdrawiam wszystkich :-)))

 • ~subiektywny

  Możesz się nią czuć -strażniczką znaczyć miało,hej.
  Nastąpiło trochę niejasności i nieścisłości-sooory ,myślę że wybaczysz mi.

 • ~ome®

  Serdecznie dziekujemy za pochlebne opinie… 🙂

 • ~ktośik

  ne jestem fanem disco polo ale jak na ozorków to na prawde fajne:-)

 • ~subiektywny

  A w Ozo mieszkają ludzie ,którzy tworzą dobrą muzę, dobrze to zauważyłeś .Skąd jesteś, -może z Czerchowa albo Maszkowic/pozdro

 • ~ktośik

  Na co dzień nie mieszkam w ozo bo studjuję w Toruniu. Nie dziele ludzi na tych co mieszkają na wsi czy w mieście ale jesli uważasz się za lepszego bo mieszkasz w jakiejś 20 tyś dziurze to tylko pozazdrościć. Co to utworku to powiedziałem że fajny ale ze względu na swoją kiczowata formę( to zawsze coś) a mianem disco polo okreslam każdą twórczosc mużyczna która została wymęczona na kompie czy tez innych czysto elektronicznych przyządach i nie niesie za sobą żadnego głębszego przesłania…Ale mówię za formę nalezy się 5 z plusem i wiecie co mazie racje taki kicz to się sprzedaje jak świeże bułeczki:]

 • ~ktos

  jakos nie widac zebys studiowal skoro piszesz „studjuję”… bez komentarza…

 • ~nobody

  ale teledysk jest do dupy… i posenka tez jest do dpy… no chyba ze napisac ze to disco polo to sie nie czepiam, w disco relax moze leciec…. pozdr

 • ~Bezposrednia…

  Widzisz… faktem jest ,iz kolega „ktosik”…ma prawo STUDJOWAĆ* …A NIE STUDIOWAC :-p….
  Polscy psycholodzy…pewnej sobotniej nocy ,,przy kolejnym piwku, doszli do wniosku,iz jednostki powinno dzielic sie na INTELIGENTNE i INTELIGJĘTNE**** HEHEHE
  Mysle ,ze w tym przypadku sprawa jest jasna i trzeba odpuscić:-)
  Facet zalicza sie do tej lepsiejszej* wersji… 😉

 • ~Bezposrednia…

  Jezuuuuuuuuuuu nie wytrzymam…. chyba dziś się opije hahaha……….. Wiesz…skoro jestes nikim…to proponuje cos z tym zrobic….A własciwie dobry pomysł…zagraj w teledysku DISCO POLO —->>>WTEDY GWARANTUJE ZE ZOSTANIESZ DOSTRZEZONY PRZEZ KOGOS TAKIEGO JAK „NOBODY” HAHAHAHA Brawo!!!!!!!!!!!Zostan moim przewodnikiem duchowym plisssssssssss… 😛

 • ~…

  teledysk jest super i basta -też bym tak mówił jak bym był BARDZO blisko chłopczyków któży zara kasiorkę będa bić…

 • ~…

  ten teledysk jest krecony w cubie w lodzi no nie ??

 • ~Emil_komentator

  Dokładnie tak, jest kręcony w Cubie w Łodzi 😀

 • ~crac

  Ja osobiscie nie lubie takiej muzy, ale to akurat nie wazne, ladnie zrobione i robi wrazenie, moje pytanie skad kasa na zrobienie czegos takiego??

 • ~Oktawian

  Chlopakow nie kojarze no moze oprocz świdra;-) Mimo,ze nie jestem jakimś wielkim milosnikiem tego rodzaju muzyki wydaje mi sie fajne…

 • ~Wiartarka Z udarem

  hahahahahahhahahhahahahahahha aha hahahah ha hahahhaha hah haa h ahhahahahhahahah aahahha ahahhahahaa ha hhahahahahah haha…!!!!
  Stary Disco polo to ci chyba w KRWI plynie…jezeli uwazasz ze to jest disco polo to jestes nic innego jak zwyklym DEBILEM :]…ze wzgledu na to ze jest to rodzaj muzyki elektronicznej….ten teledysk byl krecony w lodzkim klubie —>”cube” gdzie klub znany jest gownie z muzyki underground’owej…Jestem co tydzien w cube i wydaje mi sie ze SZEF tego klubu….dzieki temu klipowi chcial tez zareklamowac swoj klub!!!!!! I WYDAJE MI SIE A RACZEJ JESt PEWNA ze nie pozwolil by zeby w jego klubie grali jakies disco polo….co to kawaŁa…sama slucham muzyki takiej jak —> oldskool, hardcore, break beat, jungle no i nie pogardze dobrym cieŻkim Drum&bass’em… :-):-):-) i wydaje mi sie ze kawalek podchodzi pod jakiegos breaka…a czykolwiek rozni sie od muzyki ktorej slucham…ale kawalek moim zdaniem jest dobry i bardzo mi sie podoba….jest to napewno rodzaj innej….byc moze nowej muzyki elektronicznej co tez wskazuje na to ze potrzebny bym duzy wysilek fizyczny jak i psychiczny…w kreceniu klipu w pisaniu tekstu i co praktycznie najwazniejsze tworzenie tej muzyki…a wejdzie sobie taki ktos TY i zacznie pisaĆ ze to jest do DUPY :/….. hmmmm ŁaaaaaJAHAahhahaHaAHAhahhaAHhaaha…. TY PUSTAKU jakbym cie spotkala na ulicy to….bo ja niemoge normalnie no sorry ale jestes dla mnie DEBILEM…. bo nawet NIEUZASADNILES swojej wypowiedzi…. co bardzo mnie denerwuje… bo ja zawsze uzasadniam swoja wypowiedz… poprostu jestes kolejna zazdrosna osoba „jak to w ozorkowie bywa” i niewiedziales co napisac…wiec napisales ze to wszystko jest do dupy….hahahahhahahhaa spokO przez duŻe O :D:D:D:D a teraz —> the end :]

 • ~niezorientowany

  Ej do tych ekspertów jak do tego pana z wiertarką Nie słucham takiej muzy na co dzień, teledysk imponujący itd…ble ble ble ale mam jedno pytanie :Czym to się w zasadzie od disco polo różni?! Muzyka prosta, tekst mało ambitny ,chłopcy rodem z amerykańskich filmów tylko na twarzach wymalowane mają europejsko zaściankowe
  piętno małego miasta (przez co nie uśmiechają się tak szeroko :P).No i tak jak w disco polo komórka rządzi(ta komórka mnie osobiście rozwala przecież ogólnie wiadomo że używanie ich powoduje obniżenie inteligencji a nawet raka mózgu :P). I proszę nie pisać że jestem debilem bo to świadczy om poziomie inteligencji piszącego. Po prostu wolny kraj polega na tym że cos komuś może się nie podobać, a nawet musi być rozrzut opinii ponieważ w kraju w którym wszystkim cos się podoba zachodzi podejrzenie że nie podoba się to nikomu. PS: Jak widać to co już na zachodzie jest przeżytkiem Polacy spożywają z jak najlepszym apetytem

 • ~Lis

  Nie podoba mi się to, ale pewnie dlatego, że nie słucham takiej muzyki 🙂 Mimo wszystko życzę sukcesów.

 • ~Maciek

  Niesamowity kawalek, zawital juz za granice nie tylko Ozorkowa, ale i za granice Polski!!! Ludzie , to rewelacja, nie wroze Omerowi i Freemindowi w najblizszej przyszlosci zbyt duzo wolnego czasu. Cala Polska bedzie niedlugo na haslo Omer latala do sklepow i kupowala ich dyski. Oby tak dalej chlopaki, nie zmarnujcie szansy. Pozdrowienia z Niemiec.

 • ~subiektywny

  Słuchaj ktośik,!! generalnie -jeżeli cię obraziłem, zasmuciłem to, nie bacząc na mój nick , głośno zawsze powiem przepraszam stary.Nie mam też nic przeciwko ludziom ze wsi- z całym szacunkiem do tych ludzi, Ale!!!
  mnie osobiście wydaje się, że muzyka disko-polo jest muzyką zrobiną na kolanie, tzn, jadnaki rytm, np 4/4 ,2/4 który wybija mu klawiwtura kiborda, no i te beznadziejne słowa, których, jak się słucha, to aż wstyd. Czyż te muzykanty nigdy nie chodzili do szkoły -chociaż podstawowej???? -bez ambicji ,bez wyrazu, totalna prostota, ciemnota i kicz.
  Zapytasz,-ale o co chodzi????, albowiem odpowiem: to nie je sasrane d.polo.-Kumasz
  nie rozróżniasz stylu muzy.Stary, mało słuchasz teledysków-wejdź na wiwe/
  uffff,ale się rozpisałem, -nie mniej , warto było/hej,

 • ~nobody

  A tobie wiertarkla z udarem to chyba ktos dziure w glowie wywiercil… haha… mam uargumentowac dlaczego tak sadze? jest tak z kilku powodow, tj:
  1 muzyka prosta na dwa takty[ ale ok nie czepiam sie… ]
  2 tekst… no tak jakby przeklad disco polowej piosenki na angielski..
  3 teledysk… najwieksza lipa… kolej wchodzi z tym telefonem, jakby kupe w gaciach mial… a te tanczace laski, no sorry ale jak z disco polowych teledyskow, wejdzcie na strone http://www.greenstar.pl i sciagnijcie sobie jakis teledysk… normalie nie do odroznienia… heh
  pozdrawiam… do disco polo nic nie mam, nie slucham ale jak ktos lubi jego sprawa…

 • ~Do wszystkich

  Ludziska przesłuchajcie sobie remix tego utworu a wtedy okaze sie czy to jest disco polo…

 • ~Włochaty

  Skąd można ściągnąć ten kawałek ? bym sobie posłuchał czego teraz dzieciaki słuchają bo na vive na pewno nie będę patrzył

 • ~Bezposrednia…

  Tym razem przegiołes….
  Jesli chcesz sobie zmarszczyc dzordza…przy tanczących czekoladach… to proponuje gazety… typu…”mejsterkuj z nami”
  A jesli chodzi o kupe w gaciach* to jestem ciekawa… skąd wiesz jak to wyglada.?????..pewnie nie raz sam z pełnymi poprtami chodziłes….
  Mam prosbe… zmień…strone albo nie……… najlepiej caly portal… bo smród IDIOTY jest nie do wytrzymania bleeeeeeeeeeeeeeee…. 😛
  Mam jescze jedno pytanko… jeśli nie słuchasz disco polo… to skąd znasz ich strony???

  Stary bije IMBECYLIZMEM NA ODLEGŁOSC…SAM SIE POGRĄZASZ TYM CO PISZESZ… POZDRO!

 • ~subiektywny

  Słuchajcie ludziska!!ten kawałek, który grają ci chłopcy- tooo, naprawdę nie jest zasrane d.polo!
  Jest to pop na pograniczu dance,
  Nie myślcie sobie ,że jak korzystają z kompa to musi być d.polo, w dzisiejszej dobie korzysta z tego dobrodziejstwa ok.70% kapel, a np e-rotica, capella, corrona, 2-unlimitet.
  Haaaaaaaa/hej

 • ~ola

  kazdy moze sluchac muzyki jakiej mu sie rzew nie podoba.moim zdaniem jak na ten gatunek jest to dobrze zrobione, przyjemne dla oka i ucha a o to w tym wszsytkim chodzi.czekam na wiecej.czy moze mi ktos przyblizyc sylewtki samych wykonawcow. chcialbym cos wiecej widziec o tak zdolnych chlopakach z ozo:-)pozdrawiam Was i zycze sukcesow!!!

 • ~„`

  skonczyl sie temat z delic-polem, czas zaczac klotnie na temat muzyki, loodzie opamietajcie sie przeciez wasze puisanie nie ma zadnego celu, myslicie ze jak pisaliscie o druzynie z czestochowy to oni sie przestrasza i przeprosza cala spolecznosc ozorkowa i beda blagac na kolanach o piaty mecz – gowno prawda – teraz tez z tymi kolesiami od teledysku, uwazacie za napiszecie kilka gorzkich slow, ze disco polo, ze to ze tamto, to on zamknie interes, i przeprosi cala spolecznos ozorkowa ze cos takiego stworzyl – gowno prawda – jak stworzyl muzyke jaka lubi i przynosi mu to satysfakcja a i czerpie korzysci np materialene ze swojego klipu to dajcie spokuj wszystkim bzrura jakie piszecie bo one nie maja zadnego sensu, tak samo na temat siatkarzy, ktorzy w drugiej lidze grali dla przyjemnosci (mieli sie tylko utrzymac w drugiej lidze a tu prosze o malo nie awansowli do I B eliminujac tym samym najlepsza, najwszpanialsza wasza kochana BZURE, a oni zdobyli braz na MPJ i tez maja satysfakcje – choc mogli walczyc o zloto)
  WIEC JA UWAZAM ZE MIESZKANCY OZORKOWA SA BARDZO ZAWISTNI I ZAZROSNI NA SUKCESY INNY…

 • ~CHRIS

  WIELKIE BRAWA ZA TEN UTWOREK. CHŁOPAKI WIELKI PLUS DLA WAS… OBY TAK DALEJ 😀

 • ~Karol

  ostatnio siedze sobie i spijam piwko z kumplami w Rif Rafie i nagle slysze smell of Sound 🙂 faktycznie sukces nie duzy ale zawsze cos… nic nie przychodzi z dnia na dzien…

 • ~Oktawian

  Patrz czasami na ort. :]

 • ~Oktawian

  Mogli walczyć o złoto :] Myślisz,ze w Ozo nie ma druzyn mlodiezowych,ktore jeszcze w tamtym sezonie nie walczyly o medal MP?:| I dlaczego jestesmy zazdrosni? Przeciez to MY MKS BZURA OZORKÓW jesteśmy w IB !!!!!!! Wiec to chyba wy macie nam czego zazdroscic !! A myslisz , ze u nas graja o kase? Oni zarabiaja po 100zł miesiecznie na buty to im nie wystarcza ! A Wam finansuje sponsor…

 • ~nobody

  wiesz co ja tez moge zaczac Ci ublizac… powiedz mi tylko jedna rzecz, a mianowicie w jaki sposob jestes zwiazana z tym zespolem? siostra? matka? dziewczyna?

 • ~Freemind feat. Omer

  Witamy wszytkich odwiedzających i komentujących tego NEWS’a. Dziękujemy za wszelkie spostrzeżenia na dotyczące naszej twórczości. Właśnie udostępnilismy na stronie http://www.freemindmusic.net w dziale DOWNLOAD Smell of sound (R Mix). Zapraszamy do sciągania i sluchania 🙂
  Freemind feat Ome®

 • ~Ania

  a ja mam okazję znać Tego, który najbardziej sie namęczył przy tym utworku, to Niesamowity Człowiek, doskonale wie, co robi, zna sie na tym,
  Po części wiem, iloma wysiłkami było okupione zarówno nagrywanie tego utworku, jak i kręcenie teledysku, Free Mind, życzę wszsytkim choć odrobiny Twojej wytrwałości. Zycze Powodzenia

 • ~red bul

  prosze mi powiedziec dlaczego akurat te dziewczyny zawitały w tym teledysku?

 • ~uwazny

  Jezeli dobrze przeczutalem,to oni sie nie utazsamiaja z Ozorkowem?????????????????????

 • ~red bul

  nie zeby było cos zle

 • ~ome®

  Wiekszosci ludzi zostala zaproszona na teledysk gościnnie… pozostali nadeslali zgloszenia i przeprowadzilismy selekcje… pozdrawiam wszystkich…

 • ~red bul

  wiec gratuluje bo kawałek jest ok i powodzenia!!!!!!!!!!!

 • ~Klaudiusz

  Ortografie?? A gdzie Ty widzisz błąd ?? Głuptasku co??:>

 • ~Sebastian Ruszkowski

  Gratulacje chlopaki…a glupimy komentarzami sie nie przejmujcie bo w tym miescie jezeli ktos cos chce zrobic to i tak zaraz bedzie zgnojony…robcie swoje…Pozdrawiam

 • ~tom

  Choć ktoś zasłynoł z ozo.Znanego z przemysłu bawełnianego,bezrobocia,pijactwa nio i taniego wina;-) Znana była Tamada,ale była(podkreślam) Ciekawe czy chłopaki by zagrali na dniach Ozorkowa??? heh oto pytanie.Zagrajcie dla Ozo:-)

 • ~tom

  zagrajcie,bo zaraz jakiś komentarz wyleci,że nie umie pisać:P

 • ~Bezposrednia…

  Jesli to było do mnie Suonko…. to juz Ci odpowiadam… w żeden z wyminionych…
  Podoba mi sie ta piosenka…jej słowa……całokaształt…a ja bronie swoich ideałów…
  bo je mam w przeciwiństwie do Ciebie…:-)

 • ~Adam Szczepaniak

  Powiedzcie mi jedno dlaczego nie chcecie zaakceptować że ktoś może mieć inne zdanie. Wam się podoba – jest ok. Komuś się nie podoba też jest ok. Po co tracić czas na dyskusje, które nic nie wnoszą. Przestańmy się nawzajem wychowywać. Dochodzę do wniosku że w Ozo każdy jest ekspertem we wszystkim, a jak coś jest do wszytkiego to tak naprawde jest ….. Tu zostawiam miejsce na chwilę refleksji. I zaraz żeby nie było że to ja muszę mieć rację bo nie musze ale takie moje spostrzeżenie i to mi się należy jak psu zupa. Pozdrawiam wszystkich

 • ~Oktawian

  Matka Polka się znalazłą…:/

 • ~moniczka

  Myślę, że powinnismy sie cieszyć, że komuś z naszego miasta sie cos udało.Niestety to co tu czytam na to nie wskazuje… jak dzieci w piskownicy… jedna wypowiedz lepsza od drugiej.Czasami lepiej sobie darować można wyjść wtedy z twarzą:-) Piosenka bardzo mi sie podoba i szybko wpada w ucho:-) gratulacje dla twórców:P

 • ~lalala

  umpa umpa bum cyk cyk:-))))))))))))))

 • ~Oktawian

  Świetnie

 • ~Filippo

  Ta muzyka to cos co kreci swiatem i na dzien dzisiejszy moge powiedziec ze kolesie z takiego miata zrobili duza furrore….zapraszam was na wywiad …poiwem tylko tyle ze macie duza kariere przed soba 🙂

 • ~Filippo

  Powiem krotko gwiazda ktorej nie bylo widac teraz sie pokaze i cieszcie sie ze mieszkacie tam gdzie on bo w koncu ktos kto jest tego godzien pokaze z czego slynie to male miateczko!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • ~Fi

  Omer gratulacje!!!!!!Cos pięknego!!!!!

 • ~Wiartarka z Udarem

  po pierwsze to jestem —> PANi a po drugie jakbym mniala ci pisac czym to sie rozni od disco polo to by mi czasu zabraklo na przyjemnosci… a pozatym jak zrobisz coŚ lepszego to wtedy mozemy podyskutowac… A TY LALALALA jakbys chciala lalalala to moge ci lalalala zrobic na glowie eeeE przez duze E hahahahhha… z toba tez moge podyskutowac jak zrobisz cos lepszego…nara :]

 • ~Sebastian Ruszkowski

  Popieram w 100% Wiartarke z Udarem…jeżeli krytykujecie to pokażcie co sami zrobiliście…dla mnie kazdy kto próbuje coś osiągnąć w tak małym mieście zasługuje na szacunek…bo jak wszyscy wiemy wybić się z takiego Ozorkowa to naprawde mistrzostwo świata…u nas niestety panuje zwyczaj że jak się ktoś wychyli ponad norme i próbuje zrobić coś innego co trzeba go zgnoić…jeszcze raz życze powodzenia…

 • ~Oktawian

  I co z tym Omerem o ktorym miało być tak głośno ??

 • ~edyta

  nareszcie Ci się udało…aby tak dalej:-))