MKP przegrywa

7
20

Piłkarze Bzury Ozorków rozegrali drugi mecz w tym sezonie tym razem przegrali z Sokołem Sygułą Aleksandrów Łódzki 2:0, Gola dla zawodników z Aleksandrowa strzelił Ratajczyk. W meczu padła także bramka samobójcza. Strzelił ją Krzysztof Suliński, obronća MKP. Skład Bzury i oceny w skali 1-10
Fortecki 6 – Ciszewski 5, Suliński 3, Kałuziński 5, Kończarek 5 – Karolak 4, Szpiegowski 5, Śludowski 6, Szymczak 5 –
Herski 5, Banasiak 5.

Zmiany:
Pokszeptowicz 6 za Karolaka

 • ~QuecZ

  nie szkoda na nich kasy? może warto zainwestować np. w piłke halową..

 • ~Szpiq

  zróbmy drużyne hooligan 🙂 przy mojej masie moge stać na bramie i nawalac z bajsbola 😀

 • ~Klaudiusz

  chyba baseball’a 🙂

 • ~fenx

  a może pod bramą mógłbyś też leżeć… ?? co ty na to…

 • ~kibice

  zaczęło się … ciekawe.Jak robili tak robią , a bramki są – pisali że kierownik wywiózł na złom…w końcu jest prawda o tych „panach”.

 • ~czytelnik

  Bzura Ozorków jest klubem sportowym działającym w naszym mieście od 1948 roku .
  Klub ten zrzeszał ozorkowskich sportowców w piłce nożnej i siatkowej . W 2002r nastąpił podział na stowarzyszenia tj. MKP Bzura i MKS Bzura Ozorków. Obydwa kluby działają oddzielnie i nie mają nic wspólnego z MOSiR w zakresie swojej działalności finansowej. Każdy z nich otrzymuje dotacje z UM Ozorkowa na swoją działalność ( w 2004r kluby otrzymały po 82tys.zł ). Ponadto kluby otrzymują fundusze za reklamy i od swoich sponsorów . MKP Bzura trenuje i rozgrywa mecze na boisku sportowym, którego właścicielem jest miasto Ozorków , a jedynie administratorem MOSiR, natomiast MKS Bzura korzysta z hali sportowej.
  Wymienione kluby sportowe nie ponoszą żadnych kosztów związanych z utrzymaniem użytkowanych przez siebie obiektów.
  Całkowite wydatki utrzymania stadionu tj. płyty boiska, budynku stadionu (szatnie , magazyny, pomieszczenia socjalne, łaźnia) oraz hali sportowej pokrywane są ze środków finansowych MOSiR- pochodzących z budżetu miasta ( między innymi z naszych podatków).
  Sławomir Wojtczak do 29.10.2005r był zatrudniony w MOSiR na etacie pracownika zaplecza sportowego boiska ( pracownik fizyczny). Natomiast dodatkowo po godzinach służbowych był zatrudniony na umowę o dzieło przez MKP Bzura w roli szkoleniowca drużyny seniorów.
  Kierownik MOSiR-u nie zwolnił Sławomira Wojtczaka, trenera piłkarzy Bzury, lecz Sławomira Wojtczaka – pracownika zaplecza sportowego MOSiR – u (Sławomir Wotjczak nie jest trenerem zatrudnionym w MOSiR lecz w MKP Bzura Ozorków).
  W Sądzie Pracy została zawarta ugoda pomiędzy zainteresowanymi stronami / patrz kserokopia Protokół z dnia 30.03.2005r. Sygn. akt IV P 580/04 – Sąd Rejonowy W Zgierzu IV Wydział Pracy /.
  Nieprawdą jest, że „Sąd nakazał przywrócić szkoleniowca do pracy, …i zmienić opinię w świadectwie pracy. Jak również , że kierownik MOSiR nie jestem sympatykiem Bzury.
  Kierownik MOSiR popiera każdą działalność sportową na terenie miasta Ozorkowa
  w tym również piłkę nożną , a obiekty sportowe, których jest administratorem powinny służyć całemu społeczeństwu, a nie wybranej jednostce.
  Naczelną zasadą i celem działania MOSiR jest organizacja imprez sportowych przy tym racjonalne użytkowanie przydzielonymi środkami finansowymi.
  Bez wątpienia w interesie publicznym leży wydatkowanie pieniędzy publicznych pochodzących z powszechnych podatków w sposób szczególny i uzasadniony. Jest to rola wszystkich dysponentów funduszy publicznych czyli też i kierownika MOSiR- który działa w tym kierunku .

 • ~TOMI

  Podobne artykuły jakiś miesiac temu pojawiły się w witrynach niektórych sklepów.
  Jedno co mają wspólnego to to że nikt się pod nimi nie podpisuje.
  Moze teraz czytelniku cos napiszesz o sobie, bo bardzo mnie intersuje kto za tym wszystkim stoi.