OSTATNI WIECZÓR ROCK’OWY

45
34

KM TAMADA. Ostatni WIECZÓR ROCK\’OWY odbędzie się z udziałem dwu łódzkich zespołów t.h.o.r.n. oraz Rot in Peace.

Szczegóły -> www.tamada.pl

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułNa inaugurację remis
Następny artykułPorażka

Pomysłodawca i właściciel serwisu Ozorków.net.
Od 2002 roku z niewielkimi przerwami czuwa nad treścią serwisu.

 • Klaudija

  czemu ostatni? o nie..

 • Ozo_Admin

  🙁

 • ~szubi

  cicho tam ostatni w tym miesiacu 😛

 • ~maciek

  Jak nie w tamadzie to gdzie. Czekać jak raz na jakiś czas będzie coś w moku lub mdku. Tam nie ma takiej atmosfery.

 • ~Gibson

  No za dużo osób najeżdżało ze 5zł itp. I stało się pewnie te same osoby co najeżdżały teraz napiszą ze szkoda i ozo to dziura hehhh

 • ~bidon

  Naprawde szkoda, zaluje sie dopiero wtedy kiedy sie straci !!! Moim zdaniem i tak dlugo trwaly te wieczorki mimo tego ze 70 % komentarzy na temat imprez i Tamady (delikatnie mowiac… !!!) odbiegaly od oczekiwan organizatorow i osob blisko z tym zwiazanych. Wlacznie z samymi kapelami ktore praktycznie za darmo produkowaly sie dla wiecznie niezadowolonej publiki. Brawo ozorkowianie (oczywiscie nie wszyscy), robienie dla was czegokolwiek to „sama przyjemnosc i satysfakcja” !!! Czekamy na kolejnego „wariata” ktory bedzie chcial cos zorganizowac dla nas… P.S.: (do ewentualnego „wariata”) Cokolwiek bys nie zrobil to i tak jest to juz do d…y i tak Cie zniszczymy albo conajmniej zniechecimy do dzialania w Naszym miasteczku – zartowalem ale niestety w kazdym zarcie jest pol prawdy. Zgroza…

 • ~7up:

  hmm mam nadzieje ze to jakis przedwczesny prima Aprilis z tym ostatnim wieczorkim?? mam racje??jak nie to klop…….:sad:

 • Ozo_Admin

  Niestety nie masz racji 🙁

 • ~Seboll

  Zgadzam sie w 100% z Bidonem…jeżeli ktoś coś zacznie robić w Ozo to czy robi dobrze czy źle i tak zostanie obgadany…więc najlepiej się nie wychylać…

 • ~Taki Tam

  Kocham takie komentarze po prostu buahahah(najbardziej ironiczny śmiech jaki mogę sobie wyobrazić). Teraz to będziecie się rozpisywać jak to wspaniale było w Tamadzie kurna ludzie lepiej milczcie i przyjmijcie z pokorą decyzję, albo nie jak ktoś chce to niech MANIFEST zrobi hahahaha. Jaki ten Ozorków żałosny…..kurde do Bidona teraz to jesteś ostatni sprawiedliwy i pewnie wielu się takich znajdzie. No i zobaczcie teraz już nie jest aż 5 zł za gównianą zabawę tylko zaledwie 5 marnych złotych za wyśmienitą imprezę hahahah(śmiech jeszcze bardziej ironiczny niż na początku- kurde naprawdę czasem sam siebie zaskakuję). Trzeba było ruszyć dupy i przychodzić gdy było np. Mini Max .To był śmiech na sali, ludzie jeżdżą po Polsce wszędzie pełne sale a Ozorków …….pusto hahah.(no jasne bo cytat z forum: „grają po angielsku i mało żywiołowo” tłumaczenie: „to nie Powidła”.Bez obrazy dla Powideł, krytykuję tu małomiasteczkową mentalność która nie dopuszcza do wiadomości własnej żałosności…Zamilknijcie!!!)Złóżcie ostatnią ofiarę przychodząc na ten koncert bo może jeszcze się odkupicie….i ktoś zauważy że jeszcze jest tu sens cos robić i pamiętajcie Tamada to instytucja prywatna!!! Nic wam się nie należy ,a jak ktos się czuje pokrzywdzony to niech idzie dulczyć do MOKu o Jezu!!! jeszcze bardzie ironiczny śmiech bbbuuuuahahahah. Proponuję jeszcze pogadać ile to % wody jest w piwie w Tamadzie. Nie będę się już śmiał bo was zabiję jeszcze….śmiechem. Do subkultury tak zwanych gówniarzy z dostępem do internetu (to nie mój twór językowy…-)nie piszcie tu już nic bo się sami pogrążacie bo to właśnie przez wasze durne komentarze przyczyniliście się do tego że ten wieczorek jest ostatni….Jeśli ktoś ma do mnie jakieś ale że też wyskakuję teraz dopiero z moim poparciem do Tamady to proszę poszukajcie moich tasiemców(czyt. skonkretyzowanych popartych faktami nie gołosłownych wypowiedzi, dla dociekliwych SA koło 5 strony pod „program wośp” czytajcie spostrzeżenia luźne…-) gdzie przedstawiłem jasno swoje stanowisko dla tej instytucji gdy wszyscy niepomiernie na nią najeżdżali.
  PS To że się nie podpisuje też wcześniej wyjaśniłem – „słowo przeciw słowu”
  PS2 Szubi jestem pod wrażeniem poziomu twoich wypowiedzi….
  I OCZYWIŚCIE NA KONIEC PEACE AND LOVE,POZDRO DLA WSZYSTKICH , KOCHAJCIE SIE , KOCHAJCIE SWOJE MIASTO , KOCHAJCIE TAMADĘ ,KOCHAJCIE MAMĘ I DZIURĘ OZONOWĄ, KOCHAJCIE DZIECI W AFRYCE JAK PUSZCZACIE WODĘ W KRANIE,BĄDZCIE WYROZUMIALI DLA NOWYCH WOKALISTÓW ŚWIETNYCH ZESPOŁÓW ROCKOWYCH,KOCHAJCIE LESBIJKI I GEJÓW, NIE BAWCIE SIE ZAPAŁKAMI GDY NIE MA W POBLIŻU DOROSŁYCH(jak ktoś nie skumał sarkazmu to jego problem…nie miało być śmieszne ale żałosne:-))))

 • ~bidon

  Nie rozumie zwrotu „ostatni sprawiedliwy” w moim kierunku… ale mimo wszysto zgadzam sie z tym co napisales i to jest doskonale uzupelnienie tego co chcialbym napisac na temat Tamady jej wieczorkow rockowych ( i nie tyklo), „pociagu kulturalnego” (czyt. zycia kulturalnego) w Ozorkowie i ludziach dla ktorych ten pociag ktos probuje rozpedzic. Jeszcze do wszystkich cyt. „gowniarzy z dostepem do internetu”, zastanowcie sie na raz nastepny czy warto sobie wycierac kims albo jakas instytucja d..e tylko dla tego ze chce zrobic cos wiecej w tym miescie poza nazekaniem. Przez co wydaje wam sie ze jestescie gorsi od nich i nie jestescie w stanie zrobic nic wiecej jak ich obsmarowac w tak prosty sposob jakim jest forum na ktorym mozna napisac wszystko bez zadnych konsekwencji i podpisac sie jakims nickiem. Amen.

 • ~Taki TamTam

  Śmieszne i żałosne jest to że kierownictwo Tamady po wchłonięciu setek negatywnych komentarzy na temat organizacji imprez zamiast przesiać te uwagi i wyciągnąć jakieś wnioski (tym bardziej że głosy te miały charakter raczej masowy) postanowiło tupnąć nóżką i obrazić się na wszystkich serwując „ostatni wieczorek rockowy”. Właściciel poleciał po najmmniejszej linii oporu, a może po prostu postanowił się złośliwie zemścić na swoich klientach, hę? Gratuluję żyłki przedsiębiorczej.
  Wystarczy trochę prześledzić komentarze w sprawie Tamady. Spory procent krytyki jest kierowany raczej do strony organizacyjnej a nie w kierunku kapel które tam grały. Skoro ludziom nie przeszkadza że Powidła grają po pijaku i krzywo to ich sprawa, ale jeśli idą na imprezę, na której gość jawnie leje jakąś laskę to chyba coś jest nie tak…
  Zresztą jeśli publika chce słuchać Powideł to mają być Powidła jeśli nagle Ozorków przerzuci się na poezję śpiewaną to należy zorganizować wieczorki poetyckie, ostatecznie „nasz klient nasz pan”, chodzi o to żeby ludzie nie żałowali wydanych 5 zł; nie będą żałować nawet i 10 jeśli będą mieć za to coś czego sami oczekują. Pozostawiam ten fakt do przemyślenia…
  I jeszcze słów kilka do „Takiego Tam”. Wystarczyło po prostu napisać „A nie mówiłem…” a nie pocić 40 linijek tekstu z których wynika tyle co z powyższego zdania.
  A tak nawaliłeś ironii, posypałeś sarkazem i przykleiłeś naklejkę „uwaga! inteligentny dowcip!” ucieszony, że udało Ci się wyważyć otwarte drzwi. Pozdrawiam.

 • ~Taki tam

  no chyba w końcu ktos przeczytał całego mojego posta…szacuneczek,ale zdania nie zmienię.Na obronę Tamady juz troszkę za późno teraz trzeba zamilknąć…a nie lansować swoją wspaniałomyślność dlatego milknę
  PS Pdozdro jak w pierwszej wypowiedzi….buahahahaha

 • ~ja 18

  A mogło być pięknie była by co miech tamada i zapoczadkowana przez powidła impreza w moku [ teraz ma być następna ] i jeszcze cos w mdk /tamade już komentarzami zniszczyliście teraz pora na krytykowanych zresztą już chłopaków z powideł i ich pomysły na imprezę powodzenia tylko później głupio tak będzie słuchać ze w ozorkowie niema imprez dla klimatycznej młodzieży

 • ~Taki tam

  1 .Wypociłem troszkę więcej ale mniejsza z tym
  2. Tekst w stylu: a nie mówiłem.. to sobie może pisać dziecko w przedszkolu albo gówniarz z dostępem do internetu, ja oczekuję czegoś więcej od dyskusji niż pustych frazesów(nie skumałeś moich pozdrowień jak widać…ale nie mi się o to martwić)
  3.Możesz przybliżyć datę tego incydentu ,z ta laską co ją koleś jawnie lał , bo cos mi się zdaje że ty Tamadę znasz z postów na ozo net niż z autopsji(wydaje mi się że to nie było na wieczorku rockowym ja się mylę to mnie popraw)
  4.Nie Czytasz uważnie dałem namiary na moje poprzednie wypowiedzi gdzie wytłumaczyłe dlaczego tak się rozpisuję czytaćczytaćczytać kurde nie wiem może za dużo wymagam. A wracając do Tamady to myślę, że jedyny błąd jaki popełnili było to że przeliczyli się i wymagali troszkę za dużo od ozorkowskiej rockowej braci .No bo trza było co koncert Powidła aż do bólu..Pozdro jak wyżej

 • ~Gibson

  Oi znowu zaczynacie srutu tutu jak zawsze odpuście sobie troche przyjdźcie na koncert nie patrzcie co jest źle tylko pobawcie się i już po bulu /to może być najlepszy koncert jaki kiedy kolwiek był u nas RiP każdy już chyba zna i jeszcze THORN no będzie się dziao

 • ~zorientowany

  Jezeli kiedys odrwiesz sie od maminego cycka to zrozumiesz ze robienie interesow nie polega na obrazaniu sie, tupaniu nozka, mszczeniu sie na kim kolwiek, przejmowaniu sie takimi fusami jak ty i braniem na powaznie tego co pisza. Pamietaj kazdy dzien jest walka !!! Jezeli Twoim zdaniem zorganizowanie i prowadzenie takiego interesu (dla tak specyficznej grupy jaka jest mlodziez w Ozorkowie) jest tak proste jak piszesz to dziwie sie dlaczego nie wybudowales jeszcze np.Tamady nr.2 i nie wprowadzasz swoich jakze blyskotliwych spostrzezen i planow w zycie. Mielibysmy ozorkowskie Las Vegas a tak mamy tylko Las nad torami…Do BOJU wzorowy przedsiebiorco. Z przyjemnoscia popatrze na Ciebie i Twoje wypociny. Oczywiscie z boku tak zebym mogl przy byle okazji podlozyc Ci noge a pozniej bez granic szydzic z tego jaki z Ciebie GAPCIO i dawac Ci dobre rady !

 • ~Aśka

  szkoda… ozo to dziura 😛 😛

 • ~QuecZ

  uhh!!! nieno…musi być ostatni..ALE W TYM MIESIĄCU!! qrna..w MOKu to juz nie bedzie ten klimat.. nie będzie gdzie usiąść, wypić piwko… MASAKRA!! ehh.. teraz to juz naprawde DZIURA OZONOWA!!!!!!

 • ~aniulka

  buahahaha…z tym manifestem to dobry pomysl:P(ironia)…..echhhh…

 • ~Marian

  Widzicie tyle nażekania było az wreszcie sie doczekaliście lipne impresy nie takie kapele to teraz nie ma nic…Zresztą trzeba było przychodzić i dac zarobić Tamadzie to by wieczorki były a nie siedzieć w domach i pierniczyć na ozo forum jaki ozorków jest przybity i nic sie nie dzieje …coś za coś teraz nic nie ma za darmo…życie ..pozdro dla klimatycznych bedzie dobrze 😉

 • ~…

  …no coz gdyby Kanapa byla nieco wieksza to bylaby idealnym miejscem na tego typu imprezy-ale przy tym gabarycie nie ma szans, pozdrawiam

 • ~heh

  a ty taki tam chodzisz chociaż do tamady ? a zresztą ja tu żadnej klimatycznej młodzieży nie widze ludzie chodza na tekoncerty nie dlatego ze lubia pogo (i ile to jets w ogole pogo ) ale z nudow moi drodzy z nudow jakby chcieli koncertow to by olali ozorkow a jezdzili do innych miast tylko ze srednia wieku to 16 lat wiec kto by ich puscil o czym tu mowa

 • ~Taki tam

  oj panie heh czytac czytać czytać a jak nie to niech mama poczyta jak się nie chce.Jak byś troszke poszperał to byś wiedział że na wieczorkach to byłem wszystkich:-) a nie głupie pytania zadawawał

 • ~Gibson

  wpadnijcie jutro do moku 🙂

 • ~fan kabaretu

  Od jakiegos czasu jestem fanem kabaretu ani mrumru. Ktos zapyta coto ma wspolnego z tym o czym sie pisze na tym forum. Juz wyjasniam. Na wiesc ze ten kabaret bedzie gral dzisiaj o 20.00 w teatrze muzycznym w Lodzi jak najszybciej pojechalem do kasy teatru i zakupilem bilety (40 zl/osobe, miesiac przed) liczac na przednia zabawe w kulturalnym miejscu. Nie macie pojecia jak bardzo sie pomylilem. Wchodzac do teatru ujrzalem mnstwo twarzy z ozorkowa (ok 100 moze wiecej osob) bylem lekko zdziwiony ale i mile zaskoczony bo pomyslalem ze sposob spedzania wolnego czasu przez ozorkowian ucywilizowal sie i jest dobrze. NIESTETY po wybiciu trzeciego gongo czar prysnal. Za sprawa reprezentantow Ozorkowa. c.d.n.

 • ~fan kabaretu

  skandzliczne wrecz zachowanie (poczawszy od opychania sie paluszkami, chipsami, soczkami w kartonikach po wychodzenie w malych grupkach co 15 min na papierosa, wodke albo piwo) nie tyklo mnie popsulo dawno oczekiwany wiczor ale jeszcze bardziej utwierdzilo mnie w przekonaniu ze nasze miasto naszpikowane jest chamstwem i chlopstwem ktore ma o sobie zbyt duze mniemanie. P.S. do kierownictwa ktore rozdalo darmowe bilety teatru. Nastepnym raz dajcie wejsciowki tym ktorzy docenia, uszanuja taka instytucje jaka jest teatr i nie potraktuja takiego wyjazdu jak kolejnej okazji do wypicia i zaprezentowania swojego chamstwa w krystalicznej formie. c.d.n.

 • ~fan kabaretu

  NIE WARTO robic niczego dla takich ludzi jak ci ktorzy dali lepszy popis niz ci na scenie. Zastanowcie sie nad soba bo wszyscy beda was tak traktowali jak sami sie zachowujecie. ZALOSNA BANDA darmozjadow i nieudacznikow !!! Szacunek dla tych ktorzy przyjechali do teatru nie tylko dlatego ze dostali darmowe bilety od zakadu pracy. Dziekuje za uwage….

 • ~Taki TamTam

  Dzięki stary otworzyłeś mi oczy. Odrywam się od cycka zakładam kapelę hip-hopową i od dzisiaj będę rymował „dorosłe” teksty o ciężkiej walce jaką codziennie prowadzą właściciele klubów muzycznych. Robienie interesów polega na zaspokajaniu potrzeb klientów, wypełnianiu podażą niszy, którą tworzy rynek. A rynek w Ozorkowie jest jałowy. Jeden klub sciąga na siebie cały popyt (w postaci specyficznej młodzieży – choć nie wiem w czym ona taka specyficzna – w tym że ma forum internetowe? ) i dyktuje warunki. To nie rynek ino monopol. Z czym tu niby walczyć? Chyba ze spółdzielnią, albo fiskusem. Orientacja na klienta w Tamadzie jest zerowa sprowadza się do nalania i podania piwa. Walka przy pomocy ceny jest pomyłką, o klientów walczy się jakością usług; nawet o takich klientów jak specyficzna młodzież w Ozorkowie. Jestem skłonny jako klient kupić droższy browar w klubie bo rozumiem że płacę za atmosferę, ochronę, itp. Ale jeśli ani atmosfery ani ochrony nie ma to klient się frustruje i uznawanie takich sygnałów za fusy świadczy o braku wyobraźni. Poczytaj o systemach CRM. No, ale przecież jesteś zorientowany więc wiesz co mam na myśli. Jeśli w Ozo powstanie Tamada nr.2 to Tamada nr.1 będzie musiała radykalnie zmienić podejście do wielu spraw, ale póki co powodzenia…

 • ~do taki nijaki tam tam

  To o czym ty piszsz to sucha teoria ktora wyczytales w jakims podreczniku ktora ma sie nijak do tego co dzieje sie w Ozorkowie i nie tylko. Dysponujac taka wiedza mozesz co najwyzej zalizyc jakis malo wazny egzamin w szkole w ktorej kazali przeczytac ci ta ksiazke. Nadal czekam na Tamade nr. 2 pod twoja bandera. Przy biurku to i moze jestes mocny pokaz co potrafisz w ralu zoltodziobie przeciez to takie proste i banalne.

 • ~Marian

  nieżle i wy piszecie o chamstwie i chłopstwie z ozorkowa hehe jakim prawem …zastanówcie sie lepiej nad sobą …każdy i tak bedzie robił to na co ma ochotę..wolny kraj wolna wole nic dodac nic ująć..

 • ~szubi

  te marian a o co tu chodzi? zeby karetek bylo mniej? :>

 • ~Marian

  Nie mam pojecia ale i tak jest zajebiście 🙂

 • ~Tam Tam

  Od 5 lat pracuję w DT, i zajmuję się analizą finasową firm: w większości dużych, ale i takich smyków jak Tamada, które zatrudniają 20 osób (w tym 10 na czarno) a ich właściciele myślą że są STRASZNYMI przedsiębiorcami. A prawda jest taka, że widziałem już niejeden upadek takiej firmy, która z braku jakichkolwiek struktur i strategii zarządczej w końcu zeżarła się sama w tej szaleńczej walce, o której piszesz. Po nie o podstawianie nóg w tym wszystkim chodzi drogi znawco tematu. Żółtodziobem nazywaj siebie bo poza Ozorkowem nie znasz rynku i g… widziałeś.
  Ciekawy jestem ile Ty zaliczyłeś egzaminów i w jak ważnej szkole życiowy praktyku, pewnie niewiele, wystarczy spojrzeć na Twoje byki w pisowni.

 • ~Gibson

  Właśnie dostałem tel ze KONCERT ODWOŁANY chyba ze żart ale nie sadze

 • ~QuecZ

  w Tamadzie czy w MOKu? =p

 • ~Gibson

  Ten co dziś miał być w moku bedzie kiedy indziej

 • ~Gibson

  !! tak wiem rze to było śmieszne !!

 • jabbar

  Aby ukrócić Wasze wywody powiem tak: Swoją działalność zaprzestaje klub (czyt. imprezy dla młodzieży). TAMADA w chwili obecnej ma zamiar skupić się na działalności gastronomicznej. A każdy z Was ma prawo do dowolnej interpretacji tego faktu.

 • ~Gibson

  w ostatnim poscie jakis łos podpisał sie mojm nickiem to dopiero smieszne

 • ~gość

  napewno? ortografie macie podobną..

 • ~szubi

  ty gość też masz podobną do nich ortografie..jeżeli chodzi o to „napewno”

 • ~Adam Szczepaniak

  Słuchajcie co się z nami dzieje umiera człowiek, który poświęcił się w całości dla całego świata. Potarafił kochać wszystkich nawet pomimo różnicy zdań. Proszę o odrobinę pokory. Przestańmy się kłócić w końcu. Nikt nie jest ani lepszy ani gorszy. Wszyscu jesteśmy ludzmi. Proszę jeżeli dla Was nie ma to znaczenia, że umiera Polak, który poświęcił swoje życie dla POKOJU to nie piszcie nic. Muzyka w Ozo jest ważna i chyba warto zacząć rozmawiać a nie tylko wrzucać na siebie.

 • ~…

  „…który poświęcił swoje życie dla POKOJU…” ..Powiedz to wszystkim tym którzy umarli w Afryce tylko dlatego ze Papież potępił uzywania prezerwatyw jako środka anykoncepcyjnego…nie wszystko jak widac jest takie proste…co do Mok to oni już Papieża pochowali…dewoty trzeba było nie koczowac pod oknami i nie przerywać odpoczynku chorego może by teraz nie był w takim krytycznym stanie…

 • ~aniulka

  koncert wogole sie odbedzie?….