Złodziejska dziupla w Sokolnikach

5
49

Dziuplę z kradzionymi samochodami ujawnili policjanci w miejscowości Sokolniki Parcela pod Ozorkowem.
W pomieszczeniach gospodarczych i stodole posesji znajdowały się rozebrane na części trzy auta: renault laguna, renault trafic i jeep cherokee, figurujące w policyjnej kartotece jako skradzione. Znaleziono też i zabezpieczono kilkanaście silników pojazdów różnych marek oraz cały skład części i akcesoriów samochodowych.

Policja zatrzymała dwóch braci podejrzanych o paserstwo: 38-letniego Piotra Z. i 36-letniego Jacka Z. Dziś Sąd Rejonowy w Zgierzu zadecyduje o ich dalszym losie.

Źródło : Express Ilustrowany, (dj)
Data publikacji: 18.03.2005

 • ~ANONIM

  MOZE DOWIEM SIE U KOGO TO ZNALEZLI?????????????

 • ~wiesiek

  u takiego buraka rudego co woził sie po ozo!!!!!kozakos enduros!!!!!!

 • ~***DominiQue***

  Miasto Ozorków, aż cuchnie ad „maryśki” i tych innych syfów…..a ludzie , którzy to biorą, widać ich z daleka,,to połowa miasta! Otwórzcie oczy!!

 • ~***DominiQue***

  komentarz przeznaczony do tematu powyżej, za usterki przepraszam!

 • JACEK

  MAM CHOLERNY ŻAL DO TEGO PIE——-GO REDAKTORA, KTÓRY NIC NIEWIEDZIAŁ O TYM ZDARZENIU. JEDYNIE MÓGŁ TYLKO DAĆ ŁAPÓWKĘ POLICJI, ALBO ODWROTNIE ZA NIEWYCZERPUJĄCE WIADOMOŚCI.JEST MI PRZYKRO Z TEGO POWODU, ŻE POLICJA JAK I REDAKTOR NIE PODSZEDŁ DO TEGO (SKORO) SĄ PROFESJANOLISTAMI!NAJBARDZIEJ Z TEGO POWODU UCIERPIAŁO MOJE DZIECKO GDYŻ, PO PRZYJŚCIU Z PRZEDSZKOLA ZOBACZYŁO NIECODZIENNĄ SYTUACJĘ JAK P. POLICJANCI BESTWIĄ SIĘ NAD NASZYM DOBYTKIEM , T.Z.N PLĄDRUJĄ DOM. MAM NADZIEJĘ ŻE TEGO KOGOŚ W ŻYCIU NIE SPOTKA. A WSZYSTKIM DZIENNIKARZ. SZCZEGÓLNIE TEMU CO MNIE ŹLE OPISAŁ ŻYCZĘ TEGO SAMEGO CO MNIE. MOŻE SIĘ OTO POSTARAM? 2008.09.09.