Doborowa rodzinka

7
28

17-letni Mateusz W. z Ozorkowa został aresztowany na trzy miesiące, a wobec jego matki zastosowano dozór policyjny po napadzie na przechodnia, jakiego dokonali wspólnie na ul. Nowe Miasto w Ozorkowie. Bijąc i kopiąc mężczyznę, powalili go na ziemię, a następnie skradli mu okulary i telefon komórkowy. Policjanci odnaleźli telefon, przeszukując mieszkanie bandyckiej rodzinki. Wybrali po prostu numer skradzionej komórki, a ta odezwała się… pod leżącą na łóżku poduszką.

Przy okazji okazało się, że nastolatek ukradł 21 stalowych koszy na śmieci z terenu ozorkowskiego przedsiębiorstwa oraz brał udział w napadzie na 70-letniego przechodnia, który zostały pobity i okradziony z torby z żywnością wartości 50 zł.

Źródło : Express Ilustrowany, (dj)
Data publikacji: 13.01.2005

 • ~Dominik

  Noo…..niezła rodzinka:]…to tylko w Ozorkowie mogło się stać:P

 • ~Siatkarz

  Miasto cudów ! Okradająca rodzinka!! Niczym z filmow 🙂

 • ~nie_ma_znaczenia

  Panowie ! Nie ma się z czego cieszyć. „Miasto cudów” ? i co ? uśmiech na twarzy (język) ? A gdyby to Was napadnięto (nie spotkało was nic podobnego) ? Myślicie, że wam to nie grozi ? Nie życze tego nikomu, ale spodziewałem się bardziej przemyślanych komentarzy niż te, które przeczytałem (wasze) ! Ciekawe gdzie są świadkowie tego zajścia !! Pewnie znowu „zmowa milczenia”, brak reakcji ze strony przechodniów (ja się boję; albo „to nie moja sprawa”). Ludzie otwórzcie oczy i nie bójcie się pomóc gdybyście kiedyś byli świadkami czegoś podobnego. Tylko was proszę, nie piszcie komentarzy w stylu „miasto cudów :P” bo to jest bardzo niepoważne i mało dojrzałe. Nie odpisujcie na mój komentarz prosze bo nie o to chodzi ! Nie chce z nikim dyskutowac a jedynie wyrażam swoją opinię. Jeżeli sięze mną nie zgadzasz to po prostu nic nie pisz.

 • ~mieszkaniec Ozo

  tak sobie myślę po co im były te okulary. Musieli wiedzieć jak kopac, żeby nie potłuc. Normalnie specjaliści. Zacząłem się bać, Proponuje zawiązać komitet wzajemnej pomocy, zorganizujemy patrole i będziemy się wzajemnie odprowadzać po imprezach a ostatniego z nas będzie odwoził Policjant. Co wy na to?

 • ~Siatkarz

  No nie to są jakieś jaja ! Tu nie chodzi o sam napad tylko o to kto napadł ! 😉

 • ~ozo_rox

  No prosze, nie spodziewalem sie w naszym spokojnym na ogól miescie czegos takiego! Niedlugo strach bedzie na ulice wychodzic jak matki z dziecmi zaczna w ten sposob na zycie „zarabiac”.

 • ~macia

  Takie życie…..!!!