Relacja z WOŚP

34
70

ZEBRALIŚMY JUŻ 14837,36 PLN !
(ostateczną sumę podamy we wtorek)

Zdjęcia można oglądać w OzoGalerii oraz na stronie ZHP Ozorków

19:44
Zebraliśmy 14837,36 PLN ! Na godzinę 19:01 zebraliśmy 14614,39 PLN

Na godzinę 18:01 zebraliśmy 10514,08 PLN

Na godzinę 13:43 zebraliśmy 1290,66 PLN
Już mamy zebrane pierwsze pieniądze i to wcale nie mało, bo aż 1290,66. Te pieniądze zebrali dla nas wspaniali wolontariusze ze szkoły w Chociszewie [902,66 zł] i z Przedszkola Miejskiego nr 5 [388 zł]. Serdeczne dzięki dla was za ten niezły początek.

Relacja powstała dzięki następującym osobom: Pani Aneta Wajer, Pani Anna Błaszczyk, Pani Barbara Chmielecka, Michał Kowalski, Klaudiusz Jaroszewicz, Wojciech Ferenc. Autorem wszystkich zdjęć w OzoGalerii jest Miłosz Chmielecki.
Nad sprawnym działaniem komputerów bacznie czuwał prof. Janusz Przybylak.

 • ~Grosz

  ciekawe kto i ile dał

 • ~WOLONTARIUSZ

  WIDZIAŁEM JAK RADNI DAWALI PO GR. WSTYD

 • Ozo_Admin

  A ja widziałem wspaniałe fajerwerki, dawno takich nie oglądałem…

 • ~Klaudiusz

  a co radni mają diete w wysokości 10000 PLN że mają dawać większe kwoty?

 • ~ja

  Jest to dla mnie jedyna organizacj którą trzeba wspomóc ,poniewaz jej środki ida na cele z których przeciętny polak może skorzystac(chodzi mi o naszą przyszłość tzn. nasze dzieci)Sam się o tym niedawno przekonałem ponieważ moje dziecko miało na tym sprzęcie badania,dostało certyfikat i sam widziałem to urządzenie na własne oczy.Inne fundacje(nie to że bym odradzał je wspierać)ale prowadzą zbiórkę pieniedzy na konkretny cel:np.szpital w Warszawie,skoro i tak nasz dziecko tam nie będzie sie leczyło,ponieważ i tak będzie Zgierz albo CZMP

 • ~DJ_SZPIQ

  ciekawe kto i ile dał-każdy dał tyle ile mógł dać!!!
  ————————————————–
  WIDZIAŁEM JAK RADNI DAWALI PO GR. WSTYD-popieram klaudiusza!
  ————————————————–
  A ja widziałem wspaniałe fajerwerki, dawno takich nie oglądałem…-fajerwerki były wspaniałe,lecz niezachowano sirodków ostrożności!
  —————————————————
  Nielubie „Rydzyka”za słowa jakie padły z jego ust do Jurka Owsiaka i całej WOŚP 🙁

 • ~aniulka

  nie wazne kto ile dal…..wazne ze wogole dal…..a fajerwerki rzeczywiscie byly boskie……i tak warto zyc!!!!!!( :
  a rydzyk to dupek!!!!!!!!!!!

 • ~Klaudiusz

  Nom a ja stałem pod LO i wiatr wiał w moją stronę i wszystkie fajerwerki wybuchały prawie nade mną:-) Super!!!

 • ~mournshape

  Hehehe no w sumie bylo wietrznie ale przyznasz fajerwerki zajefane :P;-)

 • ~mournshape

  Wogole to jak sie ma tak sprytnie zlokalizowana kuchnie jak ja,a zwlaszcza okienka to sie sporo widzi.Az oczka sie raduja.Ciekawa jestem kto zasponsorowal w tym roku petardki?.. Sama sie spodziewam niebawem dziecka i mam nadzieje ,ze z jego zdrowkiem wszystko bedzie ok.Ale jesli jednak (nie daj Boze)byloby inaczej:sad:To na pewno bede z calych sil wspierac tego tymu akcje.Moge nawet przeznaczyc swoje gitarke na aukcje jak mi sie znudzi granie(narazie watpie)albo jesli kiedys sprawie sobie nowa.Zeby nie bylo ,ze nie mam serca.

 • ~mac

  Byłem wczoraj w kościółku Józefa i tam ksiądz popierał WOŚP (nie był to proboszcz)
  I Postałem chwilę z wolontariuszami pod kościołem i widziałem 2 ładne akcje
  1 pewien starszy pan zapytany o serduszko odpowiedział: „Jak dla Owsiaka, to pod dom publiczny”
  2 drugi pan wykazał się tekstem: „Nie będe demoralizował młodzieży” i odszedł.
  Ogólnie to może się mylę, ale takie texty zawdzięczamy Radiu Maryja…
  II Ciekawe dlaczego kościół zbierał w ten sam dzień na Tsunami?? czy to nie dziwne… Z tego co wiem WOŚP był zaplanowany nieco wcześniej, poza tam orkiestra również zbierała na tsunami.
  Ciekawe czy kościół jest bliżej Radia Maryja z Rydzykiem włącznie czy też może WOŚP 🙂

 • ~milo

  @mournshape – podobno htl dalo kase na swiatelko…

 • ~mournshape

  Ahas HTL to wszystko jasne.W koncu szanujaca sie firma co dba o dobra obywateli nie tylko stwarzajac miejsca pracy ale rowniez zapewniajac moc atrakcji podczas takich dni jak wczoraj ;p

 • ~milo

  a jak wam sie podobala pani prowadzaca? bo moim zdaniem byla beznadziejna…

 • ~Paweł

  Co Ci się w niej nie podobało. Może to, że była cały czas uśmiechnięta. A może to, że naszą ozorkowską imprezę wreszcie poprowadziła znana i lubiana prezenterka łódzkiego radia 3.

 • ~Klaudiusz

  wiecie co? Mnie się podobała prezenterka, chociaż nie wiem czy mogę się wypowiadać bo na hali byłem tylko przez 20 minut. Musiałem wracac do szkoły, do sztabiku…

 • ~Lipa

  yeah…

 • ~Klaudiusz

  A co do fajerwerek to dzisiaj miałem w-f na hali i zrywaliśmy całą dekoracje ale nie pozwolili mi zerwać napisu „fajerwerki” bo to nazwa sponsora…

 • ~Julek

  Było bardzo fajnie.

 • ~ozo_rox

  Ja tam na hali nie bylem ale petardki mi sie wyjatkowo podobaly 🙂 Oby tak bylo czesciej 🙂

 • ~Ola

  Jak dla mnie to swiatelko powinno byc symboliczne, 3 petardki i koniec a kase za reszte wrzucic do puszki… tyle forsy na 10 minut, w Oz. mamy glodne dzieci a kasa leci na fajerwerki..

 • ~Stephanek

  …i pomniki.

 • ~Ola

  no właśnie:D

 • ~DJ_SZPIQ

  hehehe znowu zaczynacie o pomniku??:P:P:P

 • ~mournshape

  Ojej jaki to byl marny dzionek .Ostatnio tyle nauki ze szkoda slow :sad::sad:.W sumie teraz tez musze mykac .No to papa wszystkim.Szalejcie na forum itd 😛 Ide spacale tylko na 20 min co najwyzej;(

 • ~mac

  popieram Olę
  czy wy nie widzicie, że kochana WOŚP zaczyna już upadać dzięki… dzięki temu co ludzie o niej mówią… mają za dużo kasy a za mało kontroli nad rozchodami przez co tracą wiarę daroczyńców…

 • ~DJ_SZPIQ

  ee tam……:-)

 • ~Mariusz

  …….Fajerweki byly COOL…..ale moim zdaniem troche mało zebrali kasy .Na takie miasto ok 22 tys ludzi tylko 14 tys.zł za mało (jak narazie) zobaczymy pózniej …………… oczywiscie dziekujemy niektórym ze dali tyle ile mogli

 • ~Klaudiusz

  Fajerwerki były supewr! Lepiej niż htl dał na fajerwerki niż miałby w ogóle nie dać! A głodnymi dziećmi zajmuje się pajacyk, a nie WOŚP 🙂

 • ~dziewczynka

  Ponownie poruszę temat PROWADZĄCEJi!!Co sie w niej co niektórym nie podoba?Babka przyjeżdza z poza naszego miasta-wreście nowa TWARZ!Nie sądzicie,a nie znowu te same „G..Y” z MOKU,MDKU….Króre porozsiadały sie w pierwszych rzędach obok PROWADZĄCEJ.Jak przyszło co do licytacji to każdy udawał GREKA!!Dobrze że coś się zaczyna dziać w naszym miasteczku,niedługo sami pozabijamy sie dechami od płotów które sami budujemy.Jeszcze trochę to o nas bedą wówić SMĘTNY OZORKÓW,psy biegają po chalach sportowych(SAMA WIDZIAŁAM) Co wolicie by słoma nam z butów wystawała.Pocieszające jest jedynie to że miasto OZORKÓW jeszcze jakoś potrafi się bawić na DNI OZORKOWA-gramoląc sie spod kamienic.DUŻA POCHWAŁA NALEŻY SIE NOWEMU WŁAŚCICIELOWI „TAMADY”.Pochwalam wrescie młodzież ozorkowska może mieć nadzieję na powstanie klubu który nie określa sie tylko do jednego klimatu.Starajmy się nie narzekac na to że w ŁĘCZYCY, ZGIERZU, ŁODZI to to a to się dzieje. Sorry ale z takim podejsciem jak większość (bo prowadząca się nie podoba ,) to co K…A sie podoba prosze nich co niektórzy zaproponuja i pokarzą jak powinno prowadzić się takie IMPREZY!?Wcale nie nie dziwię że co niektórzy nie chcą przyjeżdzac do naszego miasta,a my sami jedziemi do ZGIERZA lub innych miast.A propos PANI zRADIA ŁÓDZ-to naprawdę sympatyczna babka,może musi sie dla Ozorkowa zmienić,bo jak czytałam wcześniej CHYBA ZA DUŻO SIĘ UŚMIECHAŁA.OK!Bądzmy w dalszym ciągu zdani na „naszych starych tubylców”niedługo my zaczniemy grać”na grzebieniach”ZOSTAŁO SOBIE ŻYCZYĆ w nowym roku otwartości,tolerancji,uśmiechu i szczerości. Pozdrawiam i błagam bez smentów komuś sie nie podoba to niech sam coś lepszego zacznie organizować.PA PA

 • ~Ola

  Z roznica ze pajacyk kasy raczej nie ma, a w wośp ogladamy pokaz sztucznych ogni, skreca mnie jak pomysle ile forsy poszlo z dymem, co prawda nie mojej ale skoro htl ma sie czym podzielic to moglby dac na cos „pilniejszego”, np. na pomnik:-):-):-)

 • ~tarantula

  duzo strasznie napisalas….i wiesz co? popracuj nad ortografia.Niestety- wlasnie tobie sloma z butów wyłazi:-)

 • ~dziewczynka

  ten post nie jest studium poprawnosci polszczyzny, mysle ze forum internetowe ku temu nie sluzy, jego glownym zalozniem jest przekazywanie pogladow, a jezeli szukasz wartosci intelektualnych w formalnosci wypowiedzi znaczy to ze chcesz znalezc punkt zaczepienia dla swojej marnej antytezy, taki kontrargument jest wart nauki wczesnoszkolnej, lub pedagoga sprawdzajacego prace, ktory ma za zadanie wykreslenie z gory niechcianych bledow ze wzgledow dydaktycznych, ty tez nie uzywasz znakow diakrytycznych, z wiadomych wzgledow… i z tego nikt myslacy nie bedzie robil afery, chyba ze bedzie taki temat dyskusji „znaki diakrytyczne w wypowiedziach pisemnych internatów”, tak wiec twoj zarzut jest marny, to ze ktos sepleni, nie znaczy ze tego chce, pomysl nad tym. Gdybys myslala ze niestety sloma mi z butow wylazi, a jestes tak szlachetna ze myslisz ze NIESTETY, to bys sie opanowala i napisala nieco glebiej konstruujac swoja wypowiedz, owszem ja napisalam o slomie, ale moze ja jestem nieszlachetna, niekulturalna, wiedzma, he he

 • ~listro

  paczcie jaka psycholozka…hehe