Czarni Rząśnia – Bzura Ozorków 2:3

28
28

Czarni Rząśnia – Bzura Ozorków 2:3 (21:25, 23:25, 25:22, 25:14, 12:15)
Bzura wygrała pierwsze dwa sety jednak zawodnicy z Rząśni doprowadzili do remisu 2:2 w setach, Bzura wygrała tie-breaka i jest nadal liderem tabeli.

• ~otoidzieon

Gratuluję wygranej. Sportowa postawa i walka do końca-to cechy, którymi Ozorkowianie z nami wygrali.
    Nigdy nie byłem zwolennikiem sędziowania meczów przez kobiety i dalej nie bedę. Zresztą wszyscy sedziowie odbiegali poziomem od widowiska. Przepraszamy, za gwizdy … ale chyba to one dodały Wam ducha walki w 5 secie 😉 Odpowiedzcie mi dlaczego macie na koszulkach tylko 2 nazwiska ? Nie lepiej mieć np. „Zabo” 😉 ?
    Dziękujemy,ze doceniliscie nasze kibicowanie. Trzymamy kciuki za Was i może … spotkamy sie w finale ?

• ~Emil_komentator

To są nazwiska sponsorów… Kwatkowski i jeszcze ktoś o ile pamiętam 😉

• ~żabo

i Laszkiewicz:-)

• ~Dytryk_z_Bern

A wiecie wyglada tak jak gdyby wszyscy byli braćmi 😀 😉 Powiem Wam, ze ten fakt wzbudził sporą furorę na trybunach, więc sponsorzy cel osiągneli – zainteresowanie było duże 🙂

• ~ja

dobry mecz dawno nie bylo takiej atmosfery w rzunśnej jestem przekonany ze spotkamy sie w finale…oby nie bylo wiecej kontuzji bo wczoraj bylo jzu blisko by sie skonczylo po 3 setach granie…mam nadz ze w nast spotkaniu z wami bede mogl pokazac wam to i owo;-)np kombinacja ko-wo..hehe do zobaczenia

• ~Siatkarz

To jeszcze będzie jakiś finał ? To nie jest tak , ze zwyciezca wchodzi z pierwszego miejsca?

• ~Siatkarz

***Że zwycięzca wchodzi do I ligi ?***

• ~christoph

graicie tak dalei i do 1 ligi

• ~fan

chyba sie wam pomyliło..o tyle co ja wiem to bzura jest w 4 lidze a wy piszecie ze do 1 ligi ma wejsc.. to można tak przeskoczyc? z 4 do 1? czekam na odpowiedz.

Takic z ciebie siatkarz że nie wiesz że sa play-off 🙂 dobry jesteś… a co do fana to to są siatkarze a nie piłkarze 🙂

• ~Siatkarz

A no ta :] ale i tak pierwsza liga bedzie !!

• ~Klaudiusz

Hmmm… no ale ma być tak, że zwycięzca play-off’ów gra ze zwycięzcą drugiej grupy!!! Tylko jedna druzyna wchodzi do 1b!

• ~michaLek

pozdrowienia dla zespolu BZURY OZORKOW fajny mecz w waszym wykonaniu . powodzenia w dalszej grze.

• ~ozo_rox

Meczu nie widzialem, ale ciesze sie ze wygrali. Oby tak dalej, to moze IB zawita :-). Chyba zaczne znowu chodzic na mecze Bzury, jak tylko beda w ozo. No i o ile nie bede musial za bilety placic, za te pare lat grania, chyba mi sie cos od zycia nalezy :D, a nie tak jak ostatnio, wchodze, a sz. p. Dorota od razu z bilecikami podlatuje ;> no i chcac nie chcac musialem kupic :sad:(((

• ~Krystiam.p

W II lidze sa 4 grupy po 8 zespolow chyba…W kazdej z grup do play-ofow wchodza 4 najlepsze i graja:1-4;2-3wygrani graja ze soba i zwyciesca wchodzi do Ib:-))))Czyli do Ib wchodza 4 druzyny,a iles tam drugich gra w barazach!!!!

• ~znany anonim

powiedzmy sobie wprost bzura wygrywa mecze w II lidze tylko dlatego ze poziom tej ligi jest denny a i tak nie idzie in najlepiej potrafia tracic sety z druzynami w ktorych srednia wieku wynosi 16-18 lat czy to nie jest smieszne !!!!!!!!!

zeby bzura zaczela grac musi po pierwsze zmienic sie atmosfera w klubie po drugie trener a po trzecie niech wreszcie zaczna grac zawodnicy a nie nazwiska chyba wiekszosc przyzna mi racje

kałuza-wielka gwiazda ktora wystawia piłki pod sufit a gra bo jego tatus jest bardzo znany w ozorkowie sadek-on gra jak ma dzien chociarz ma je zadko u niego gra nazwisko a nie on

libero-nigdy nie popelnia bledu a w jednym meczu przy odbiorze oddal PIEC PILEK do stanowiska prezesa

niech zacznie grac wiecej 2 rozgrywajacy zeby przez układy bzury nie stał sie zmarnowanym talentem bo bardzo dobrze sie zapowiada tylko nie dostaje zbyt wielu szans

pietrzak-na tle niektorych zawodnikow bzury daje sobie dobrze rade ale moim zdaniem bzura go zmarnowala
    dulaś-zawodnik o duzym potencjale jest jednym z lepszych zawodnikow bzury i moim zdaniem ona na niego nie zasluguje

wojciechowski-powiedzmy sobie wprost chwala mu za to co zrobil dla zespolu od kad gra ale to juz nie te lata i bzura nie moze opierac swojej gry na jednym zawodniku ktory powinien juz zakonczyc swoja kariere

prawda-nie ma co jego ani siebie oszukiwac chlopak jest zawziety , ma duzy zapal i bardzo waleczny tego nie mozna mu wypowiedziec ale co z tego jesli nie moze sie zbytnio wykazac