Przedszkolaki w Unii

6
13

Juz po raz siódmy sześciolatki z ozorkowskich przedszkoli oraz z oddziałow z Solcy Wielkiej i Leśmierza spotkały się na „śpiewającej imprezie” organizowanej przez Przedszkole Miejskie Nr 5.
W tym roku Spotkania Śpiewających Przedszkolaków przebiegały pod hasłem „Piosenki z krajów Unii Europejskiej” – 28.04.2004.
Zobacz zdjęcia w OzoGalerii Tradycją stało się, że gościny udzielili nam p. Bińkowscy w kinie Ludowe, zdjęcia wykonał p.Tomasz Jóźwiak a słodyczami poczęstowali p. Lewandowscy z hurtowni DANA – bardzo dziękujemy.

Dziękujemy zaproszonym gościom mając nadzieję, że miło spędzili z nami czas i żałujemy tylko, że nikt z władz miasta nie znalazł chwilki czasu dla tych, o których się mówi „przyszłość narodu”.

 • ~Klauduś

  Mają rację…niestety. Pozdrowienia dla całej „Wesołej piątki”!

 • Ozo_Admin

  Niestety.. Tak to już jest w Ozo 🙁

 • ~trzeźwo myślący

  Te panie z przedszkola są chyba bezczelne. Myślą, że cały magistrat rzuci robotę w środku tygodnia i poleci oglądać jak dzieci śpiewają. Jak są takie mądre to może wpadłyby na pomysł, żeby taką imprezę zrobić w jakiś dzień wolny od pracy. Nie każdy musi brać urlop, żeby to obejrzeć. Więcej pomyślunku panienki bez oleju w głowach. Jak tak wychowujecie przyszłość narodu to dziękuję bardzo!

 • ~mac

  gdyby miało być tak jak napisałeś kto zapłaciłby przedszkolankom za takie dzień pracy. Poza tym taki „magistrat” ma kasy jak lodu(napewno dużo za dużo), więc wiele by nie stracił, żeby na 1 dzień przyjść i popatrzeć:-)

 • ~Bezczelne przedszkolanki

  Drogi Panie „Trzeźwo myślący”!!!
  Pisząc „Drogi” mam na myśli „ciężkie pieniądze”, które „Magistrat ” wydaje na utrzymanie Pańskiego etatu. Mam nadzieję, że to się wkrótce zmieni. Trochę kultury u urzędnika państwowego – mile widziane.
  Ocena rangi VII Spotkań Śpiewających Przedszkolaków należy do uczestniczących w nich zaproszonych gości, ale 300 osób zgromadzonych w kinie na siódmej już edycji tej imprezy, w mieście w którym tak mało się na codzień dzieje mówi samo za siebie.

  Czy pan zdaje sobie sprawę ile czasu wymaga przygotowanie takiej imprezy? – z pewnością NIE

 • ~jan

  ???