Krzysztof Pisera bezkonkurencyjny

10
76

W Zespole Szkół Ogolnokształcących im. St. Staszica odbył się VIII konkurs Informatyczny, wzięły w nim udział Gimnazja ze Zgierza oraz Głowna, Strykowa i Ozorkowa.
Zobacz zdjęcie grupy z Ozorkowa W klasyfikacji zespołowej najlepsze okazało się Gimnazjum nr 3 ze Zgierza, Ozorków zajął 3 miejsce.
Jednak indywidualnie bezkonkurencyjny był ozorkowianin Krzysztof Pisera, zdobył 7,5 pkt wyprzedzając Antoniego Maraskę z Gimnazjum nr 1 ze Zgierza.
Zwycięzcy otrzymali nagrody w postacji sprzętu komputerowego i zapewnienie, że przy ewentualnym staraniu o przyjęcie do Staszica będą traktowani priorytetowo.

 • ~Mokleks

  Te konkursy są niezłe!! My również byliśmy na takim już z LO rok lub dwa lata temu w Staszicu. Chyba rok temu. Staszic wtedy wygrał 🙂 Ciekawe czemu!!!!!!!! My również zajeliśmy 3 miejsce. Ale żebyście widzieli zadania!!!!!!!!!!!! To jest kino. Np. dmuchanie balonów na czas, liczenie pieniędzy lub rebusy!!!!! I to ma być konkurs informatyczny??

 • Ozo_Admin

  Ale mnie teraz zagiąłeś konkurencjami!! Hahahaha ! 🙂

 • ~Mokleks

  Ale mówię Ci serio!! Takie były!! 🙂 Jak powiedzieliśmy to P. Przybylakowi to myślałem że pęknie ze śmiechu!! 🙂

 • ~Ziomek

  Ty Mokleks weź nie ściemniaj. Gdybyś tam był to byś się już tak nie śmiał, Założyłbym się, że na żadne pytanie byś nie odpowiedział. Zazdrośnik. A poza tym to troche dziwne, że nawet nie pamiętałeś kiedy to było.

 • ~Emi

  nie watpie ze on jest bezkonkurenyjny ale sa lepsi..:P:P taki geniusz to to nie jest…

 • ~Mokleks

  Ziomek! Nie chcesz to nie wierz!! Byłem na takim konkursie z Łukaszem Radwańskim i z Kubą Kwiatkowskim!! Z zawodówki też była ekipa między innymi Dripple – jeżeli ktoś go jeszcze pamięta – były stały bywalec Czata na Ozo. Prawda Michał?? Mam nawet 2 książki ufundowane jako nagrody – oraz mogę udostępnić prezentację (w formacie strony HTML) którą przygotowaliśmy. Był to wymóg aby przedstawić członków drużyny!! Była z nami Pani Profesor Aneta Wajer! Podałem Ci dużo informacji – chcesz to sprawdzaj!!

 • ~Mokleks

  A tak swoją drogą gratulacje dla Krzysztofa Pisery!!

 • ~Siatkarz

  Facet na tym konkursie na którym byłeś to chyba nie te dyscypliny trenowaliscie ! Ten wasz konkurs musial brzmiec na pewno tak : ” informatyka od podstaw” bo na tym konkursie nie bylo zadnego dmuchania ani w balonik ani w alkomat !! :] A zadania były bardzo trudne więc nie sciemniaj mi tu glupot ! Albo Ty sciemniasz alboCi od tego konkursu byli jacys inni :] pozdróweczka dla Michała !

 • ~Tomek

  Krzysiu jesteś wielki

 • ~zwycięzca

  Na konkursie były zadania : stworzenie programu, który miał przeliczać system 16 na 10, obliczanie silni, stworzyc program scrolujący tekst, czyli większość zagadnień dla licealistów.
  A dla Mokleksa : Wszyscy na konkursie byli trzeźwi, w balonik nie dmuchaliśmy:-)