I Liga czeka !!!

36
18

Bzura po dramatycznym pięcosetowym meczu wygrała 3:2 (24:26, 24:26, 25:22, 25:22, 15:13) z Okocimskim Brzesko decydujący mecz o awans do finału play-off.

Zobacz zdjęcia z meczu Pierwsze dwa sety meczu wyrównane. Gra punkt za punkt. O zwycięstwach gości przesądziły proste błędy po stronie graczy MKS.
Niech żałują Ci, którzy zwątpili w chłopaków i opuścili halę po tych przegranych dwóch partiach.
W 3 i 4 secie ozorkowianie pokazali charakter i po zaciętych wymianach wygrali te sety do 22.
Wielkie brawa należą się Marcinowi Sadeckiemu, który potrafił skończyk bardzo wiele ważnych piłek.

O wyniku zadecydował tie-break. Bzura nie za dobrze go rozpoczęła, przegrywając 2:5. po wyrównaniu wyniku 6:6 mecz wyglądał zupełnie jak w poprzednich partiach – gra punkt za punkt. O wygranej zadecydował , o dziwo, blok, który w dzisiejszym meczu nie funkcjonował zbyt dobrze.

O pierwsze miejsce w grupie 4 Bzura zagra 13 marca ze Skrą II Bełchatów na wyjeździe. Gramy do 3 zwycięstw.

Robiłem zdjęcia, postaram się jutro zamieścić, ale nie należy spodziewać się super jakości 🙂