Fotoreportaż z protestu

30
21

Wczorajszy protest odbił się dużym echem w lokalnych mediach. Mówiono o nim m.in. w Łódzkich Wiadomościach Dnia oraz w Radio Łódź.
Przedstawiam fotoreportaż z tego wydarzenia.

Autorem zdjęć jest Sylwia Zasada

 • ~sypcia

  ja robilam fotki :d pozdro

 • ~asterix

  co tu wiecej mowic…zrobiliscie totalna wioche! tesh macie sie czym chwalic…eee.zaraz zaraz…od niektorych chyba wezme autografy…bo w TV byli 😛 buahahahahahaha…zalosne 😀

 • ~ktos

  Andrzej Lepper bylby z Was dumny !!! :-)))

 • ~mac

  Ten protest to jak ujął asterix WIOCHA. Shańbiliście nasze miasto. Może jeszcze zróbcie blokady:D……………………………dróg oddechowych 😛

 • ~Goliat

  heheh słyszałem ze ci co nieśli trensparenty nie wiedzieli nawet co jest na nich napisane!! „z wiarygodnego żródła”
  Więc nawet nie wiecie oco walczycie jak by im napisać „lo do piachu” tez by nosili nio normalnie śmiechu warte 😀

 • M.K.

  no wlasnie z leperem to nie tak bo krawaty to wy mieliscie doniesc…jestem dumna z LO widac teror pani dyrektor o ktorym tak mowicie bardzo im sie przydal,bo potrafili sie postawic i wyrazili swoje poglady.i obeszlo sie bez zboża na ulicy, taczki na wice staroste tez nie bylo.moze nazwanie pikiety wiochą wywodzi sie z waszego zapotrzebowania na skandal, odrazu trzeba bylo powiedziec czego chcecie to bysmy nad taczka sie zastanowili.

 • ~grxb

  Leperiada i tyle!!! Widać LO pokazało swój poziom…..ha niski. Nie przyszło nikomu w LO do głowy że jest to dopiero projekt i nie ma co tu protestować, bo jak strajkować jeśli nie ma przeciwko czemu strajkować??? Wioska, totalna wioska. LO sprowadziło TV i po co? Chyba po to aby zrobić sobie antyreklame, bo po takim nieprzygotowanym wystąpieniu to nikt nie bedzie chciał zdawać do LO.
  A może???? No chyba że wprowadzą nowe zajęcia „blokady drogowe i inne działania ośmieszające (samego siebie)”

 • ~;-P

  Protescik wyglada przepieknie, prawda banda wiesniakow, moze powinniscie urodzic sie wczesniej i strajkowac przeciwko likwidacji np. bawelny. Napewno by was wysluchali. Wielkie brawa. Jestem absolwentka LO i nigdy bym nie poszla na protest w imieniu tej szkoly. ;-P

 • ~;-P

  napisal jeden ten jedyny raz a jak admin to wykasuje to bedzie swiadczylo ze nie toleruje negatywnych opinie. Narazie WAZELINIARZE Z LO

 • ~hantel

  was juz naprawde powaliło a wszczególnosci wasza dyrektorke.Ona wam takie kity wciska a wy jej wierzycie.Wezcie troche pomyscie jak mozemy sie uczyc w jednej szkole i wy mieli byscie chodzic na popołudnie a nasza wieczorówka by sie chyba uczyła na dachu.Moim zdaniem Pani Rosiakowa trzesie portkami o swoj stołek.Nie oszukujmy sie wasza pani dyrektor ma juz swoje lata czas na emeryture

 • ~zuza

  Katastrofa! Ozorkowska młoda inteligencja zrobiła z siebie klownów! To co zobaczyłam w TV było conajmniej śmieszne. Daleko im jeszcze do prawdziwych protestantów. Zresztą o co tu walczyć? Ta szkoła już dawno powinna odejsc w zapomnienie, na czele z pracującymi w niej nauczycielami (nie zapomninając o pani prof. Rosiak – beznadziejna kobieta). Nie ma to jal ZSZ.!!!!!

 • ~jerzy

  konczylem lo ale taki protest to niezly obciach – uczniowie niby inteligentni bo to w sumie elita (giena tak mowi) a daja sie mamic swojej dyrektorce jak te osiolki. w calym tym zamieszaniu chodzi tylko o to ze rosiakowej (tfu) konczy sie kontrakt na dyrektora we wrzesniu wiec przy ewentualnym polaczeniu to nie ona bylaby u wladzy 😉 wiec sciemnia uczniow o dwoch zmianach a w rzeczywistosci chodzi jej tylko swoj wlasny tylek – bardziej zarozumialej i megalomanskiej baby w rzyciu nie widzialem. jesli nawet dojdzie do polaczenia to dla ludzi z lo nic sie nie zmieni – beda sie uczyc w tych samych klasach, ten sam profil beda miec wypisany na swiadectwie, tylko nazwa szkoly inna. do fizycznego polaczenia szkol dojdzie jak niz demograficzny przyjdzie bo bedzie tak malo kandydatow ze pomieszcza sie wszyscy w jednym budynku.

 • ~ROCCO

  Tak zgadzm się, wielka szopka odgrywała się pod urzędem miasta ozorkowa.Całe LO mogło się podisać swoją kulturą kiedy ci ludzie,,inteligentni,mądzry i kulturalni,,gwizdali i krzyczeli pod urzędem w nielegalnym proteście.cyrk na kółkach.Brawa dla nich.

 • ~brykas

  http://miasta.gazeta.pl/lodz/1,35136,1887691.html

  To chyba ważne no nie??? pozdro…

 • ~absolwentka LO

  Wstyd mi za Was, krytykujecie młodzież LO, a czy nikt z Was nie zuważa, że przez likwidację szkoły spada prestiż miasta!

 • ~sypcia

  sluchajcie, skonczcie z tymi komantarzami, zachowajcie je dla siebie, albo powiedzcie nam prosto w oczy!!!! apeluje do Uczniow LO, nie pozwolmy wciagnac sie w te dyskusje!!!! bo to sie nigdy nie skonczy!!!!!! pominmy te komentarze milczeniem!!

 • ~Hefciu

  co wam da jakis protest?co wam da wrzucanie na siebe nawzajem no i na „Panią”Rosiak???przez jedyne wyjscie to przejecie L.O. przez miasto i pokłopocie(tak jak jest w Zgierzu z Trauguttem)

 • ~ja

  No cóż…ja tez jestem absolwentką LO w Ozorkowie. Niestety nie były to najszczęśliwsze lata mojego życia, a szczerze mówiąc żałuję swojego wyboru. Z drugiej jednak strony są przecież ludzie, nawet wśród moich znajomych, które wspominają 4 lata spędzone w „Żeromskim” za najlepszy okres. Takim ludziom poprostu zależy na istnieniu tej szkoły. Szczególnie dzieciakom, które tam sie aktualnie uczą. Zupełnie jest dla mnie zrozumiałe, ze najzwyczajniej w świecie boją się zmian nauczycieli, toku nauki. Fakt, wychodzenie na ulicę nie jest najskuteczniejszym sposobem na sprzeciw. Chyba, ze wszystkie inne metody już wykorzystano. Przyzwyczaiłam się do takich demonstracji w tym kraju i zdaje się nic mnie juz nie zdziwi. Osobiście likwidacja liceum nie wpłynie na moje życie znacząco, a tak naprawdę nie wpłynie wcale. Myślę tylko, ze są tacy, którym to może zaszkodzić,a jeśli tak ma się stać, to podpisze sie pod protestem. A co do Pani Dyrektor – znam osobiści i…”nie taki diabeł straszny jak go malują”.

 • ~Drobna

  Sypulka zgadzam sie z Toba, buziaki dla Ciebie admin…. :*:*

 • ~mlody gniewny

  Gieniu nikt cie nie lubie wiec najwyższy czas na twój koniec !!!

 • ~Twoj kolega

  Slyszalem co nie co o tym Waszym protescie, ludzie to jest SMIECHU WARTE !!!!!!!!!!!!!!!!hehe, jak pytalem sie niektorych osob, jak tam bylo na protescie, odpowiadali ze bylo super, niezle, itp. a tym czasem to byla TOTALNA KLAPA, zamiast pokazac jakos normalnie, ze Wam zalezy na tej budzie, a Wy tym czasem odtawiacie takie polki, ze… zreszta wiekszosc z Was o tym bardzo dobrze wie, tak zgadzam sie z Wami ze byliscie zalosni, a Wasi nauczyciele tez nie byli od Was gorsi, niezle, tak dalej, uwazam ze godnie reprezentujecie swoja szkole, TAK DALEJ, BUUHAHAAAAAAAAA
  Ps: NIECH ZYJE TAMADA 2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! buuhahaaaa!!!!!!!!!!!!!!

 • ~Y46coQ

  spoko!!! ale protest to nie jedyna droga jaką dożaymy do pozostawienia indywidualności naszej szkoły!!!!!! Protest został poprzedzony kilkoma innymi krokami o których wam nawet nie wiadomo.Może gdybyście wiedzieli co tak naprawdę się dzieje byście całkiem inaczej patrzyli na cały ten protest!!!!!!!!Protest to nie jedyne nasze działanie!!!!!A mówienie że było to żałosne -to jest dopiero żałosne!!!:-))Ludzie wy nic nie wiecie co tak naprawdę się dzieje!!!!!!!!!

 • ~kolodziej

  niezla polewka byla z was ale wiecie co sypa i drobna maja racje co bedziemy sie kucic po co to niema sensu apeluije do ozo admina zablokuj te kometarze poco one nam jak ktos ma cos do kogos to niech mu powie w oczy a nieto widza cze jak tu pieszzece to boicie sie spojrzec im w oczy 😀 😛

 • Ozo_Admin

  PRZECZYTAJ TO!!!Czytając Wasze komentarze widać jak łatwo jest kogoś skłócić. Nie chciałbym nikogo teraz obrazić, ale napiszę, że niektórzy z Was (nieważne czy z LO czy ZSZ) zachowują się dziecinnie i nieodpowiedzialnie. Czy problem likwidacji LO sprowadza się jedynie do stwierdzenia, że LO jest gorsze czy też lepsze od ZSZ?? Totalna bzdura!! Żadna z tych szkół nie jest ani lepsza ani gorsza…
  Teraz APEL do zwyczajnych, normalnych osób, którzy uznają konstruktywną dyskusję. Nie dajcie się wciągać w dyskusje prowokantów. Najlepszym sposobem jest nieodpowiadanie na ich komentarze. Zaręczam, że takie zachowanie jest najlepszym lekarstwem na takich ludzi.

 • ~Aga4 – LO

  Bravo Michałku :-):*

 • ~Twoj kolega

  Macie zarabiste transparenty, SMIECHU WARTE !!!!!!!!!!!!!!!!! BUUHAHAAA

 • ~mac

  osoby uczęszczające w czasie ferii zimowych zwróćcie uwagę na to kółko ratunokwe. Byli uczniowie LO lubią sobie porzucać za panią (Rosiak) . Nie, żebym się śmiał, no gdzie tam………..

 • ~xxx

  zna ktoś ten numer tel jak tak to prosze napisać do kogo należy 606887982

 • ~mac

  przepraszam Cię bardzo internetowy kolego, że śmiem zapytać: Ale co wy takiego prócz tego protesu zrobiliści?? Może jakieś pisemko, które ktoś przeczyta za dobre 6miechów<: Czekam na rispondi od Ciebie. A jak chcesz gg to pogadaj z jastrzębiem bo tu nie zamieszczę!!

 • ~emil

  wasz szkoła jest wypas .bo fajne dupki sie tam kreca